Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

bainit reče pred 23 minutami:

a ni musk en od soustanoviteljev OpenAI?

 

sicer pa twitter, telsa, spacex, zdaj pa še to :wacko: 

Musk? Musk samo nabija. Soustanovitelj my ass. On javno nabija okrog da so njegove ideje sprožle da se je naredu openai. To je daleč od soustanovitelja. Seveda se potem detajli izgubijo v prevodu.

 

Btw kaj je point 4.0? Itak bi moral met že 3.0 x8 dost bandwidtha. Mogoče če rabiš grafo laufat na x4 ali sem spet kaj zgrešu :D

uredilo bitje jlpktnst
Povezava do prispevka

4060Ti 16gb počasnejši od 8gb, Nvidia why do you even bother

 

no, saj to je verjetno eden najbolj tihih izidov gpujev, komaj kakšen opis in malo modelov na trgu :D

 

strix verzija je dražja kot 4070 :lol:

 

 

 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

problem je v tem, da razvijalci ne bodo več optimizirali iger za 8gb, in bo igra zgledala slabše oz. boš moral igrati na nizkih detajlih (ki zgleda slabše kot medium/high pri starejših igrah)

 

sedaj je problem samo v ultra nastavitvah (neigralno na teh gpujih tudi če pomnilnik ni problem), potem bo že problem medium (ki bi bil igralen z dovolj pomnilnika)

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 13 minutami:

Mislm realno je to res tak shit od graficne, da ne kupis nic od tega pa za 100$ oz. 25% visjo ceno je to dobesedno scam, amak najprej pizdit, da rabijo graficne vec rama, ker to neke igrice rabjo (oz. bojo rable), potem pa pizdit, da z graficno z vec rama hitrej delajo sam igrice, ki rabjo vec rama se mi zdi pa neumno.

Sem spisal podoben komentar pa ga zbrisal, ker se mi ni dalo prerekat.

 

Res pa je, da bi ta grafična rabila nekje 10-12 GB rama glede na hitrost. To da ti minorno število iger ne bo v prihodnje delalo na max settingih (in seveda zaradi tega pri 30 fps) je totalna bedarija.

Nvidia zadnja leta dela svinge iz too little na too much, kot pijana opica na veji. Žene jo pa neizobražen folk. Namesto, da bi raje jamrali, da je grafa prepočasna, jamrajo, da ni dovolj VRAMA, ki je liek 1% tako velik problem kot dejstvo, da je kurc kej hitrejša od 3060 Ti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...