Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Nvidia na osnovi nekega fairplaya ne bi smela na podlagi takih razlogovo nobenmu novinarju in testerju odrečt dostop do review verzij HWja. Na drugi strani pa nobene firme ne veže pošiljanje nekih prototipnih kartic naokrog, z vsem quirki in problemi, ki jih mogoče končna revizija ne bo več imela, tko da je logično tudi, da hočejo imet ful besede zraven kaj se počne s tem karticam. Pod črto je to čisti marketing in PR manever, ne po DIN direktivi standariziran test.

 

Jaz sicer nikoli nisem bil in kupoval v situaciji, kjer bi nekaj res rabil prvi teden po izidu, samo jaz na te rumorje, pre-release teste itd. dam res minimalno. Slej ko prej pridejo kartice iz trgovine k folku, statistika se začne kopičit, problemi pojavlat na forumih in redditu in imam dost bolj realn sample, kaj bom dobil.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Dejstvo je da bi morali ufurat tudi RT testiranje.
Kar pa ne pomeni da ima nvidia tle prav, ni kot da so delali teste kjer so načrtno handicapali gpu, samo niso vseh njegovih featurjev uporabli. Kar, še enkrat, ni prav, sam nvidia je kr scummy to odfurala.

nVidia je scummy, ker jim noce PODARIT graficne kartice

 

graficne kartice, ki je oni, kot se sam strinjas, neustrezno stestirajo

 

 

hahaha al sm kej spregledal al pa je to res prizadeta logika

Povezava do prispevka

Ne samo, da so testirali RT, o njem izdatno govorili skoraj pol ure (tezko bi jim naprtil neustrezno testiranje. Ce imas bolj pravicno metodologijo na dan z njo).

 

Ni problem, da jim ne posljejo kartice, problem je tako direktno vsiljevanje perspektive in povedanega in direktna vezava dobrin na vsebino podanega. Če se reviwerji podredijo temu nVidia pritisku, MSI pritisku, etc ... je vseeno, če obstajajo ali pa kar gledamo samo uradne 1st party powerpoint prezentacije.

Povezava do prispevka

Ful sem šel pisat TLDR post sam sm se premislu ker se mi res ne da :D Dejstvo je da je od nvidie odvisno komu pošilja review enote. Je pa grdo narekovat uredniško politiko, ker vse kar so naredili je da se niso skoncentrirali na del ki bi ga nvidiin PR želel izpostavljenega.
Kot da bi delal review telefona pa namenil največ časa hitrosti procesorja, apple bi te pa poslal v kurac ker nisi začel članka s kamero.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 minutami:

Mislil je, da če das 720p in dlss, da je boljše, kot brez dlss.

Aja, to pa itak ja. Je pa, vsaj kar sm gledal prvo implementacijo, dost manjsi benefit pri 720->1080 kot 1440->4k ker je tok bistveno vecja razlika pri razliki render - display. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
maksi reče pred 12 minutami:

Tu gre za poklicno solidarnost, če bi bil tiho bilo zgledalo slabo.

 

itak, sej dejansko vse kar je povedal, ima prav...ampak po drugi strani, razumem tudi držo Nvidie, ker že ko sem sam gledal teste pred nakupom grafične, sem si reku koji kurac je tem od Hardware Unboxed, da v vsakem testu downplayajo ray tracing, kot nepomemben feature - zdaj je pa očitno prekipelo tudi Nvidii. :D

 

evo jih, se že prilizujejo nazaj... :D

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...