Skoči na vsebino

Dead Space (remake) Mrtvo Vesolje


foker

Kdo bo kupil Remake?  

44 glasov

  1. 1. Kdo bo kupil Remake?

    • Seveda/celo že kupil
      6
    • Seveda, ko bo ceneje
      19
    • Ne
      16
    • Mogoče. čakal bom šupke Lgbtqz+w, IGN,Gamespot,..
      3


Priporočeni prispevki

a so v tem rimejku popravli flamethrower, da je na višjih težavnostih dejansko viable orožje?

 

ker metalec ognja v original DS1 mi je ostal v spominu kot eno najbolj neučinkovitih pokalic v špilih, kar jih pomnim; zlasti glede na ‘survival’ del žanra, ker je ful prehitro kuril omejeno strelivo in z njim niso mogel hitro odstrelit udov in pokončat sovražnikov, ampak čakat, da jih je damage-over-time scvrl…

 

Spomnim se, da sem na neki točki obupal nad njim in je bila potem katerakoli druga kombinacija dveh orožij 100x učinkovitejša in špil veliko manj frustrirajoč

 

 

Povezava do prispevka

@bigboss82 v cetrtem chapterju me je po lastni neumnosti na Impossible zadel asteroid, permastart :D

je pa na redditu kar nekaj govora o soft locku, sploh v zadnjih chapterjih, in imas lahko zjeban Impossible run zaradi glitcha. tako da sem potem zacel vsake tolk cajta delat system save, ki pa ga na sreco nisem rabil. sem pa sam naletel v prvem runu na glitch, kjer se je lik po autosaveu znasel zabetoniran v tentical. 

@Raz Flame je super porihtan, vendar pride zares v postev samo pri unih malih ogabah, ki ti sesajo kri ali pri guardianih z lovkami. poleg tega tudi dobro stuna normalne nekromorfe, medtem ko jih przis.

drugace pa za NG Impossible run dejansko potrebujes le do konca upgradeana Plasma Cutter in Rig, power nodeov je vec kot dovolj.

   

Povezava do prispevka

mal igram remake dokler mi ne poteče ea pro. preseneča me kako močno skriptana je igrica, tega se res nisem spomnil. ubije suspenz, ker vsakič vem kdaj bojo enemiji spawnali iz ventov. glasba je čist preveč obvious - ko začne in neha. 

 

pa ta najbolj osnoven necromorph zgleda bedasto, to so mi hudo zajebal v remaku. sploh mi niso scary, ker so tako čudni. sem šel pogledat screenshote starih in so dosti bolj strašljivi. 

 

ui je pa še vedno najboljši ever, to so res takrat zadeli v nulo. 

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...
Hattori reče pred 8 minutami:

Kako to deluje preko EA play? A to pomeni, da plačam 5 eur na mesec in odigram Dead Space brez dodatnih stroškov? Potem pa skenlam naročnino in sem dobil igro za 5 eur?

Pač Netflix style. Dobiš knjižnico iger v zameno za mesečno naročnino. Ko nehaš plačevat, se ti knjižnica zaklene. Lahko pa kak naslov dajo tudi ven iz libraryja, čeprav za te interne EA naslove dvomim, da jih bodo v istem letu ali dveh dropali 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 50 minutami:

Kako to deluje preko EA play? A to pomeni, da plačam 5 eur na mesec in odigram Dead Space brez dodatnih stroškov? Potem pa skenlam naročnino in sem dobil igro za 5 eur?

 

EU naročnina je 4€ in ja isto ko netflix. Subaš, skenslaš in imaš sub en mesec. Ta mesec je Dead Space kmalu po novem letu bi moral prit pa še Jedi Survivor.

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...

Ne vem, če folk ni kupil igre. Že to, da je 1-2 mio prodanih kosov je dosti.

 

Po moje je odvisno od tega, kolko so imeli target za prodajo. Malo za lase privlečeno mi je, da bi dajali par mio kosov kot target za remake. Prvič, ker vse ne daje nostalgija in drugič, ker tudi sami stroški gotovo so mnogo nižji od tega, da narediš novo igro z nule.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 minuto:

Ne vem, če folk ni kupil igre. Že to, da je 1-2 mio prodanih kosov je dosti.

 

Po moje je odvisno od tega, kolko so imeli target za prodajo. Malo za lase privlečeno mi je, da bi dajali par mio kosov kot target za remake. Prvič, ker vse ne daje nostalgija in drugič, ker tudi sami stroški gotovo so mnogo nižji od tega, da narediš novo igro z nule.

 

Tak Remake kot je bil to ni pocen in tud 1 mio po polni ceni dvomim da pokrije stroške razvoja - neto je to kolk max ene 40mio$ USD? Treba upoštevat da če je igra 70$ gre 30% Valvu/PS/Xboxu/retail stroške potem pa odšteješ še davke. 40 mio$ je pa pičkin dim budget za narest AAA igro pa tud če je remake.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 39 minutami:

EA bad ker folk ni kupil igre ki je bila dejansko dobro narejena?!? Dejmo mal nehat hejtat korporacij just because lol.

Meni se zdi, da jim je EA prej bad, ker so hoteli od Motive Studio, ki je naredil odlični remake, da nadaljuje Dead Space serijo. Ali nov remake ali čisto frišn del. Tako, da Motive sedaj dela na marvel igrici Iron Man. Dva glavna iz Motiva so pa dali v nov studio, kjer bota support Battlefieldu.

 

Kot je marsikomu Ubisoft bad, ker je skenslal Penis Rising 2. Ekipa, ki je delala na enki dela pa sedaj Tom Clancy mobilni špil. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...