Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 3 urami:

Pizda, Moho mi res dobro dirka zadnje leto :avadodo:

 

 

dilar reče pred 3 urami:

@Boris a rok se pa ne splača obrit za povečanje aerodinamike? :9

 

mene so nekoc poducili, da se ne brije zaradi aerodinamike, temvec zaradi lazje moznosti okuzb ob padcih in posledicno podrgnjeni kozi (baje je na dlakah vec bakterij, kot na kozi). ampak to je bolj tvoj foh...:D

 

vamooooos Rogla, creemos en tu victoria hoy, jaja. :limona:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

 

mene so nekoc poducili, da se ne brije zaradi aerodinamike, temvec zaradi lazje moznosti okuzb ob padcih (baje je na dlakah vec bakterij, kot na kozi). ampak to je bolj tvoj foh...:D

 

vamooooos Rogla, creemos en tu victoria hoy, jaja. :limona:

 

Pojma nimam to glede dlak pa bakterij. Ni to moj področje :D. Verjetno je že lažje zarad obližev pri kakšnih ranah, pa za masaže. Glede aerodinamike pa nimam pojma, možno da je hitrejš, čeprav za brade in brke so v vetrovnikih clo pokazal, da je hitrejš pri nekaterih, ker se ustvarjo neke turbolence okrog obraza pol al kaj že... Mejbi Boris kej več ve. 

 

Polanc pa zelo solidno odpeljal kronometer. Tratnik malo manj. Škoda da je Tratnik tok razštelan, bi bil zelo koristen na EP in SP, upam, da se do SP mal sestav, ker ne vem, kdo bo drugače vlekel po ravninah.

Povezava do prispevka
Mrhovinar reče pred 5 minutami:

@hawa meyta isto atleti, pobriti zaradi masaž in poškodb, ki jih lažje in hitreje zdravi brez dlak.

 

dilar reče pred 3 minutami:

možno da je hitrejš, čeprav za brade in brke 

 

edini za katere vem, da so se res religiozno radi brili, so plavalci. in to na klinco, do gladke koze. :D potem so zgleda tudi to debunkali, ker je Mankoc v najboljsih letih plaval z zgolj pristrizenimi. zdaj pa itak res vidis tudi plavalce z brado/brki, tko da...:D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 minutama:

 

 

edini za katere vem, da so se res religiozno radi brili, so plavalci. in to na klinco, do gladke koze. :D potem so zgleda tudi to debunkali, ker je Mankoc v najboljsih letih plaval z zgolj pristrizenimi. zdaj pa itak res vidis tudi plavalce z brado/brki, tko da...:D

 

Si zih to za plavalce? Po mojem spominu se je Mankoč vseen obril za ta glavne tekme. Jst ti lahko sam za gladki neopren proti kosmatemu telesu povem za bazen za plavanje pod vodo, pa se ful pozna, kok si hitrejši :) Ampak brado mam pa skoz, tko da... :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...