Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 2 urama:

 

 

 

drugače pa norih zadnjih 50km.

 

Pidckock pa zares brutalno močan, WvA mu je po ravnem nekaj kilometrov komaj sledil. :blink:

 

Jst sm bil zih skor, da bo tole Pidcock dobil, ker mi van Aert ni deloval dobro celo tekmo. Na tistem posnetku, ki so ga na konc kazal je pa tud zgledalo, kot da je bil Pidcock rahlo pred van Aertom. Škoda za Rogliča, se mi zdi, da bi znal bit v vodilni grupi, če ne bi blo tiste smole z defektom (karkol je že blo narobe).

 

Vsaka čast tud Mohoriču za ponovno deseterico in Tratniku, ki je kar fajn pomagal razgibat dirko tam okrog 50 km.

 

EDIT: 4 tisočinke so ble samo med prvima dvema :avadodo:

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Drugače pa VIsma spet do dvojne zmage, Marianne Voss zmagala pr ženskah.

 

Se je komu drugač zdel, da je Visma čist preveč pokrivala vse skoke danes? Ineos se je skor do konca skrival v ozadju, pol so mel pa v zaključku cel kup kolesarjev še, medtem ko je van Aert ostal spet izoliran. Primož je pa tud zelo velik sam pokrival skoke pred defektom.

Povezava do prispevka
gorann reče pred 1 uro:

En komentar zakva je roglic mel okvaro

 

Je pregrel diske in so se mu skurile feltne. In posledično gumidefekt, seveda.

Kako boš s pregretimi diski skuril feltne? Ni variante, da preko pesta in špic preneseš karkoli toplote z diskov. Že te Shimano diski se sami v trenutku ohladijo, ko nehaš zavirat.

Povezava do prispevka
gorann reče pred 2 minutama:

ne vem, kaj ce bi sou na fb pa se tam pomenil z unim k je to napisal

 

valjda je komentar butast ker ni variante, da je defekt zarad tega

 

komentar me je biu smesen in sem ga tukaj prlepu

 

Lanterne Rouge je reku, da je fuknu ketno dol Roglič.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 23 urami:

 

Jst sm bil zih skor, da bo tole Pidcock dobil, ker mi van Aert ni deloval dobro celo tekmo. Na tistem posnetku, ki so ga na konc kazal je pa tud zgledalo, kot da je bil Pidcock rahlo pred van Aertom. Škoda za Rogliča, se mi zdi, da bi znal bit v vodilni grupi, če ne bi blo tiste smole z defektom (karkol je že blo narobe).

 

ironija pri tej izjavi bo sicer res močna, ampak navkljub vsem zmagam se ne morem znebit občutka, da je WvA letos v slabši formi od lanske. lani jih je praktično vedno znova deklasiral s surovo močjo, letos pa nimam več takšnega občutka.

 

tudi recimo tisti že omenjeni del ravnine bi lahko morda pričal o tem, ko je par kilometrov komajda sledil Pidcocku po ravnini (pa niti slučajno ne podcenjujem Piddyja in njegove moči). takrat se je videlo, da je bil ne v rdečih, ampak v oranžnih obratih.

 

kar se Rogle tiče, za moj (pristranski) okus izjemno. videlo se je, kakšna vloga mu je bila dodeljena in to je do smole oddelal zelo OK. tudi sam sem prepričan, da bi bil verjetno med top 15  včeraj.

 

dilar reče pred 22 urami:

Se je komu drugač zdel, da je Visma čist preveč pokrivala vse skoke danes?

 

spet - gre samo za moje opažanje oziroma razmišljanje; ne morem se znebit občutka, da preizkušajo vse možne variante za GTje. občasno so njihove rekacije res rahlo nenavadne, vendar verjetno za njimi stojijo neki konkretni razlogi. dvomim, da so samo toliko zmedeni. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
dilar reče pred 17 minutami:

Gleda kdo Tour of the Alps? Stacked startlista, lepe lokacije :) Danes je bil Yates dolg časa v begu in prehitel vse za več kot 40 sekund. Sivakov letos spet deluje v super formi, zna bit nevaren iz Ineos zasedbe.

 

Jp, čudno da ne morejo potegniti ene etape se do Slovenije. 

 

Jutri pa La Fleche wallone in potem za vikend LBL. 

 

Spet bo pokalo 😁

Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 urama:

Gleda kdo Tour of the Alps?

 

danes sem ravno ujel Yatesov pobeg.

 

also...

 

 

modeli so izgubili ves kompas.

 

zadnjič pa v Turčiji skupinski šprint na cesti širine 2m in je bilo vse čisto OK. :ododava:

 

Mutombo reče pred 1 uro:

Spet bo pokalo 😁

 

waaa, komaj čakam. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

zadnjič pa v Turčiji skupinski šprint na cesti širine 2m in je bilo vse čisto OK. :ododava:

 

 

waaa, komaj čakam. :D

 

Men ni jasn, kako da še skoz dopuščajo take ograje na šprintih po tistem, kar se je pripetil lani na dirki po Poljski. Tole zgleda men še hujš skor kot tisto lani z Jakobsenom na prvi pogled:

 

 

Na Tour of the Alps pa tud lepa varnostna scena:

 

 

Avti suvereno parkirani sred trase.

 

Za tist držanje balance so pa itak že nekonsistentnosti. McNultyja so ujel na Itzulii v mantis položaju na kameri celo:

 

 

Naj bi pa tudi Roglo vidl v tem položaju, tko da za favorite se kot kaže pogleda skoz prste za zdaj :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...