Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Mutombo reče pred 53 minutami:

Prižgem tv in Kirby o Cavendishu bluzi 😁

ma ja prej je bil kratek odsek iz nekega studia k je bil Cavendish gost, potem so pa še med live dirko o njem govorili kak je lepo da je spet srečen :D

 

also: a Cavendish spada med midgete? ful ima čudno razmerje velikosti telesa in glave :ninja:

Povezava do prispevka

Super! Res mu privoscim tole zmago. Sploh po tem k je bil ze na drugi etapi tako blizu zmage in ga je Philipsen glih za glih presprintal na koncu.

 

Sem pa vseeno mislil, da bo tale zadnji km malo strmejsi tako kot so napovedovali. Na TV ni izgledalo, da se je cesta ful dvignila.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 42 minutami:

Ce sem jaz dobro videl je bil skupaj z Gesinkom cisto spredaj.

 

ravnokar sem ujel pogovor z Van Hooydonckom, prav si videl. par sekund pred padcem ga je Gesink odvlekel stran. :)

 

zdaj pa sledita dve gorski etapi, s ciljem na hrib. jutrišnja etapa ima sicer res butast profil in ne vem prav dobro, zakaj je označena za gorsko, ampak petkova izgleda pa precej brutalno.

 

image.png.53d81dd1fe06a204b07f766b76e7ab4a.png

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...