Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

“Jonas felt he was on the way to a good result until the incident with Vlasov. A real shame because otherwise he would have been better placed.” – Sports director Marc Reef

 

Spet se gredo neke dvojne igre in dovoljujejo ostalim da dirkajo na etapono ymago ce imajo rumeno majico. Nikoli jih ne izuci 

 

Povezava do prispevka
shure reče pred 5 minutami:

Očitno ni moči ta teden.

 

mogoce. mogoce pa res dirkajo na Jonasa. Tud ucerajsni intervju je bil rogla nasmejan pa reku, da gre vse po planu. Se ni neki sekiral. Itak je ze zmagu tole dirko, vejrento je pac priprava na TdF in "uigravanje" z vingegaardom kako vozit 1-2

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 1 minuto:

Martinez odlicno in zasluzeno do skupne zmage. 
Nvem kej nej si mislim o TJV. Ocitno so dirkali na Jonasa, sam tud on ni v neki waw formi. cudna taktika cez ceu tedn. 

koliko sta včeraj zgubila z Vlasovom k sta padla po štengah? brez tega bi bila danes druga dirka imo

Povezava do prispevka

...točno sem vedel...

 

Navedek

"Boli me mišica za kolenom. Nisem imel ravno najboljšega tedna. Med dirko se stanje ni izboljšalo. Če čutiš bolečino, je vsak obrat težaven. Na koncu mi je pobralo preveč moči. Poskušal se bom spočiti, pozdraviti in potem iti novim izzivom naproti."

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...