Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 2 minutama:

 

Pogačar dostikrat zgleda, kot da je čist na koncu že, pa kr gura še naprej.

 

res je, ja. Rogla na vecjo kadenco, dosti v stoje, Pogi pa vseskozi v sede na moc, kot Dumoulin v najboljsih casih.

 

shure reče pred 1 minuto:

A ni Pogi skočil? Vsaj po tistem izseku...

 

prvi je skocil Pogi, potem pa se Rogla. Rogla se boji Pogija kot hudic kriza, se je danes videlo. :D

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 2 minutama:

Kako pogi tut lepo za primoža dela, prvi skoz skače primož sam pokriva pa oba lepo pridobivata

 

sam bi znal primožu tuji mediji kej težit če bo na konc pogija premagu sam zarad etape na vetru

ah ne

 

pač rogla je vse naredu tko kot se dela da se dobi tour

 

pogi pa dela še kako napako zraven več

 

je pa na vsak klanec do sedaj pokazu rogla da je dominanten tud proti pogačarju!

Povezava do prispevka
Boris reče pred 11 minutami:

pravi majster da bernal v 3 tednu z tako formo nima sanse dirkat za GC

 

lepo je povedal Hvastija, Kolumbijci so vsako leto obicajno prisli na TdF prakticno direkt iz Kolumbije. letos to zaradi korone ni slo in pri Bernalu se vsaj deloma to ocitno pozna. 

 

johnbi reče pred 8 minutami:

Kako pogi tut lepo za primoža dela, prvi skoz skače primož sam pokriva pa oba lepo pridobivata

 

Primoz ni neumen in tocno ve, da je Pogi (poleg njega) trenutno dalec najmocnejsi na klanec. Pogi pa ve, da je zaradi manjka lastne ekipe njegov najvecji zaveznik v klanec ravno Rogla, pa ceprav sta trenutno najvecja tekmeca (ironija). 

 

btw, hejterji, sem vam rekel en teden nazaj, da me Pogijeva izguba casa na vetrni etapi ne skrbi cisto nic...

 

EASY.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
johnbi reče pred 5 minutami:

jutr pa etapa za mohoriča, če bo mel proste roke

 

tezko mu bodo dovolili, je privezan na Lando.

 

Mutombo reče pred 4 minutami:

To mi je malo čudno saj so bli letos več časa v Kolumbiji prav zaradi korone. 

 

Caffrey reče pred 3 minutami:

Ni čudno. Ful prej so morali v EU pridt in so izgubil tisto prednost treningov na višini napram ostalim.

 

+1. 

 

Mrhovinar reče pred 3 minutami:

Kako lahko komentator reče, da bo težko za Slovence, če se TdF odvija po trenutni situaciji.

 

...poglej kaj sledi v nedeljo, torek, sredo, cetrtek. :panika:

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 22 minutami:

 

res je, ja. Rogla na vecjo kadenco, dosti v stoje, Pogi pa vseskozi v sede na moc, kot Dumoulin v najboljsih casih.

khm khm sej si ja star! 

primerjava Pantani/Armstrong vs. Ullrich bolj sede :D

 

also: jebemtimater naselja v sloveniji kjer ni 4g povezave :ranting:

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 9 minutami:

Ni čudno. Ful prej so morali v EU pridt in so izgubil tisto prednost treningov na višini napram ostalim.

hmmm a ni Hvastja rekel da so ravno letos prišli kasneje in vsi na enem letalu da je tudi zato njihova forma pod velikim vprašajem.

k gledam clanek na cyclingweekly pise da so pristali 20 julija. ponavadi se do takrat ze na polno dogaja na EU cestah

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 24 minutami:

hmmm a ni Hvastja rekel da so ravno letos prišli kasneje in vsi na enem letalu da je tudi zato njihova forma pod velikim vprašajem.

k gledam clanek na cyclingweekly pise da so pristali 20 julija. ponavadi se do takrat ze na polno dogaja na EU cestah

Potem sem pa zadnjič narobe razumel.

Mi je ostalo v spominu da so morali ful prej na pot in so čakali v EU dlje časa. Lahko da sem zajebal.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

8ED2712F-5A63-4A23-B60E-2C624B1C9FF4.jpeg

 

S tegale bi mogla ratat ena dobra meme serija :)

 

Drugač pa vsaka čast Martinezu, mi je prov škoda zanj, da je padel v eni etapi če se prav spomnem, mi je dbest dirkal na Criterium du Dauphine v zadnji etapi, pa EF ekipa so mi že tko simpatična ekipa.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...