Skoči na vsebino

[PS5 - Timed] Final Fantasy XVI


Priporočeni prispevki

Sami beli moški, vključno s protagonistom, Slavemaster je legenda, Clive se ne postavi v stilu Aloy na stran sužnja ampak je bolj "whatever lmao, you do you".

 

Bad guy NI BELI MOŠKI, patriarh družine umre izdan. 

 

V cele 2 ure prologa ni bilo enega soc justice nametanja, ni blo oppressed črncev, ne očitnega shoehornanja modernih konceptov v fantazijski gaymerski svet.

 

Najbolj fašo igra leta, stavim da pes renči na črnce čist tko brez lore razloga.

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Vidim Slavemasterja, ni on Marko the Slavemaster, ma kje, direkt SLAVEMASTER, si mislim oh shit here we go again.

 

Ajd da slišimo ta 8 minutni monolog kako je sužnjelastništvo bad in kako je Slavemaster totalen cunt in zdej bo Clive the Aloy rekel tko kot je!

 

Clive: "I trust his good fortunes(kot suženj lol) will continue"

 

In hladno gre... 

 

Jaz sem pa čakal bigot sendviče in BLM zastavo na gradu

 

Povezava do prispevka

Gledam kaj je "Eikon" in so to u bistvu summon materije

 

Vidim da so dali notri same crowd favourite, Bahamut, Shiva, Phoenix, Titan, Odin, še celo Ramuh je notri lol

 

Grem stavit 5 EUR da bodo tudi Knights of the Round ponovno tolkli reveže z macolami po faci... Ni lepšega kot spustiti najmočnejši summon v igri z 20 minutno animacijo dvema kaktusoma v cvetličnih loncih

Povezava do prispevka

Da moram računat na lokalno komo od poštarja, al pa GLS pleba, da mi prnese tako pomembno zadevo kot je nova računalniška video igrica?!

 

Digitalna izzide 00:00, nothing beats that.

Drawback je ta, da je pač 80€, pa prodat je ne moreš.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Kul, samo enga klona s povsem istim okusom za igre moram najt. :D

Mislim, da bom še naprej kupoval fizične kopije, jih pol prodal naprej in kasneje vzel digital, ko stvar pride v deep sale.

Raje ne mečem proč keša, samo zato, da bom neki igral par ur pred ostalimi.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz pa najraje dobim s Pošto dostavo. GLS in DPD ter podobni kurci si vedno nekaj zmišljujejo in nočejo prinest do vrat v bloku ali pa jamrajo, da ne morejo pustit v paketomatu, ker je poln ali pa ne smejo, ker je prevelik paket... Poštar pa mi vedno prinese na vhodna vrata in ne rabim z nikomer po telefonu debatirat in se dogovarjat za predajo paketa.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...