Skoči na vsebino

[PS5 - Timed] Final Fantasy XVI


Priporočeni prispevki

Če je igra res v takem stanju pol men enostavno ni jasno zakaj je šla gold konec marca in ne bo day1 patcha. Vseeno me je pa sam demo tako napalil kar se zgodbe tiče da se bom težko zadržal ne igrat tega day1 navkljub temu da nisem še niti blizu tega da se naveličam D4.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Nekako te ne razumem najbolje :D Od prvega daljšega posta kjer si opisal igro, kritiziraš nekatere reči, ki jih Foker potem hvali in ti lajkaš njegov post.

Ma lajk je letel na ostale stvari, ki jih omenja.

Men je igra še vedno nadhuda, zaradi vseh dobrih stvari, ki jih ima.

Všeč so mi lore, stil, glasba (vrhunsko, kot v vseh FFjih), izgled, gameplay.

Dva minusa sta mi samo performance (ki žal direktno vpliva na res dober combat gameplay) in linearna struktura stopenj. Žal sta oba res huge huge minusa. :(

Epskost, ki preveva celotno izkušnjo mi je res nehumano dobra.

Povezava do prispevka
foker reče pred 17 minutami:

Kje ste vi imeli slab frame rate,.. to pa res ne vem,.. Mogoče malce kolca tam ko ifritiraš na koncu,..Špil je odličen,.. Črn kot noč drugač,.. Spisan je tudi neverjetno,veliko bolje kot 99% špilov.

Ma jaz sem se ful razvadil z igrami, ki tečejo pri butter smooth 60fps. GOWR, HFW, Returnal, Hogwarts, ER (PS4 verzija), etc.

Sedaj pa sem kasiral dva naslova back to back, kjer je performance čisti tobogan. Najprej Jedi Survivor, zdaj še FF16.

Saj se da igrati, ampak mi je neverjetno moteče.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

Ma lajk je letel na ostale stvari, ki jih omenja.

Men je igra še vedno nadhuda, zaradi vseh dobrih stvari, ki jih ima.

Všeč so mi lore, stil, glasba (vrhunsko, kot v vseh FFjih), izgled, gameplay.

Dva minusa sta mi samo performance (ki žal direktno vpliva na res dober combat gameplay) in linearna struktura stopenj. Žal sta oba res huge huge minusa. :(

Epskost, ki preveva celotno izkušnjo mi je res nehumano dobra.

 

Pa glupe tipke in enostavno (prelahko bojevanje) :D

 

Kaj pa cutscene? Tega je verjetno ogormno v FF igrah...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Pa glupe tipke in enostavno (prelahko bojevanje) :D

 

Kaj pa cutscene? Tega je verjetno ogormno v FF igrah...

Škoda, da je boj tako enostaven, ja. Vsaj bossi bi lahko bili malo bolj dinamični. Še najbolj me moti, da so vsi nasprotniki preveč spužvasti.

 

FF igre so drugače zelo story heavy. Žal zate bo tega v igri ogromno. Lahko jih sicer skippaš (:D), sam res ne vidim poante čemu bi igral neki takega, če te sploh ne zanima zgodba.

Ti bi po moje moral začet nabijat pretepačine. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Sedaj sem zaključil demo.

Zadnji boj med Eikonoma je faking norišnica. Epskost over 9000. :avadodo:

@fokerti imaš vse obratno stari. Men je ravno zadnji boj tekel s konstantnim frameratom. :D

 

Pa zgodba... Fak. Tole je bolj temačno od Souls iger, ne me jebat.

Od vsega začetka sem sumil, da boš izgubil fotra, nisem pa bil niti približno pripravljen na to kar je sledilo. Fak. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

 

Preorder cancel cancelled. Komaj čakam, da bom jebal mater vsem po spisku, vključno z lastno materjo. Fak.

Majkemi, da je tole na nivoju old school FFjev. Ne pomnim kdaj sem bil nazadnje tako engaged v zgodbo iz neke videoigre. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

saj sem rekel da je super epski,.. ampak samo tam sem jaz videl da ni ravno 60 ker je on rail,.. pa verjetno na začetku ko hodiš,.. kar mi je pa itak dol viselo ker je začetek in sem switchal med tvjem in monitorjem in kvalitetami in nisem ravno bil pozoren,..

Je pa en super spisan epski dark šit na nivoju enih prvih epizod Game of thrones-a

tolk je črno vse

 

 

the-blackest-man-in-the-world-1-22ed.jpg

Povezava do prispevka

Meni je bil zlasti dialog zelo dober. Že ko šetaš tm po gradu,.. in vsi komentarji zelo dobro orisujejo svet,.. to je zelo redko v špilih na tako visokem nivoju,.. te kr not potegne,.. Muska je tudi 10/10,.. Grafika pa ,.. ko se privadiš na estetiko,.. ni da ni,.. Ravno delam un challange thing,.. da se naučim combata,.. Ni švoh,.. ni švoh.

 

Bom malo 30 fps probaval,.. me zanima če mi možgani lahko po pol ure enostavno interpolirajo sliko,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 minutami:

Sedaj sem zaključil demo.

Zadnji boj med Eikonoma je faking norišnica. Epskost over 9000. :avadodo:

@fokerti imaš vse obratno stari. Men je ravno zadnji boj tekel s konstantnim frameratom. :D

 

Pa zgodba... Fak. Tole je bolj temačno od Souls iger, ne me jebat.

Od vsega začetka sem sumil, da boš izgubil fotra, nisem pa bil niti približno pripravljen na to kar je sledilo. Fak. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

 

Preorder cancel cancelled. Komaj čakam, da bom jebal mater vsem po spisku, vključno z lastno materjo. Fak.

Majkemi, da je tole na nivoju old school FFjev. Ne pomnim kdaj sem bil nazadnje tako engaged v zgodbo iz neke videoigre. :avadodo:

 

Aja ti si pisal vtise pred končanim demotom. Ja konec je mene tako sezu da sem pomoje imel dobesedno uno faco ko ti čeljust dol pade. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 30 minutami:

Sedaj sem zaključil demo.

Zadnji boj med Eikonoma je faking norišnica. Epskost over 9000. :avadodo:

@fokerti imaš vse obratno stari. Men je ravno zadnji boj tekel s konstantnim frameratom. :D

 

Pa zgodba... Fak. Tole je bolj temačno od Souls iger, ne me jebat.

Od vsega začetka sem sumil, da boš izgubil fotra, nisem pa bil niti približno pripravljen na to kar je sledilo. Fak. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

 

Preorder cancel cancelled. Komaj čakam, da bom jebal mater vsem po spisku, vključno z lastno materjo. Fak.

Majkemi, da je tole na nivoju old school FFjev. Ne pomnim kdaj sem bil nazadnje tako engaged v zgodbo iz neke videoigre. :avadodo:

pa bog te nima rad kaki rollecoaster emocij dozivljam ko berem te tvoje opise. Vceraj sem te hoto v navalu jeze in zalosti poslat v kurac, danes bi te objel. Umir se :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...