Skoči na vsebino

[PS5 - Timed] Final Fantasy XVI


Priporočeni prispevki

Hyped plebejski ne-smetanovci, ko boste nekaj deset ali dvajset ur v igrici - dejte pls napisat kakšno pametno besedo, kako je kej svet zanimiv in živ, pa kaki so questi in side-questi, pa kok na hard je notri jrpg nategovanje gralnega časa, na kerega niso imuni niti biseri a la Persona 5 :) Pa mogoče kakšen je občutek napredovanja in in levelupanja - a je vse čist brez duše in žmahta kot je v FF 7 R ali se treseš od sreče pri vsakem novem summonu kot v FF 7 Oriđ. 

 

Opisi me puščajo mrtvo hladnega, ne zaupam nobenemu opisovalcu niti 1 %, da ima dovolj razvit okus za prepoznat, kdaj je špil zares čaroben. Seveda pa tudi jaz ful upam, da je špil top. Rad bi bil prijatelj z npcjem "Slavemaster" :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 41 minutami:

Kako pa je pol s sharanim accountom? Sharam EU, druga oseba ne bo imela dostop do us iger?

Ja, če deliš račun, igre ki jih imaš kupljene na US računu boš lahko igral samo ti. Oziroma se zmenita da delita US račun vsak nekaj časa. Ne bosta pa upala igrat oba hkrati, kot če bi kupil igro z tvojim default računom. 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka
Ethan reče pred 8 urami:

Ja, če deliš račun, igre ki jih imaš kupljene na US računu boš lahko igral samo ti. Oziroma se zmenita da delita US račun vsak nekaj časa. Ne bosta pa upala igrat oba hkrati, kot če bi kupil igro z tvojim default računom. 

 

To ni res. Ta druga oseba rabi bit prijavljen s tem USA računom na svoji konzoli in bo lahko igro igral istočasno z Buzzkillom.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

 

To ni res. Ta druga oseba rabi bit prijavljen s tem USA računom na svoji konzoli in bo lahko igro igral istočasno z Buzzkillom.

Če imata deljen račun ( lahko igrata oba skupaj igre), eden nastavi primarni račun na ps5, drugi igra logiran s tistim računom. Npr. Če ima Buzzkill primarno rečemo EU račun in tega deli s prijateljem, lahko seveda oba igrata hkrati isto igro. ( Buzzkill logiran, prijatelj ima buzzkillov račun nastavljen kot primarni). Tako so vsi veseli.

 

Če pa ima Buzzkill poleg svojega EU računa kupljene tudi igre na US računu, bo moral ta račun nastavit kot primarni na svoji konzoli, da bo lahko igral z EU računom. In tako prijatelj odpade. 

 

@Galko Če se druga oseba prijavi s tem US računom, ne igra več s svojim računom. Kar je non-sense. ( nimaš save file, trofej, itd od tvojega računa). Razen če te nič ne briga od vsega tega. :ninja::D

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

4 ure se šetam v igrci. Graphics mode, meni je kul. Instantno boljsa od FF7R, zelo vesel, da ni tistega pačenja in cringe dialoga. Zgodba ima odrasel in resen ton, absolutno sem zainteresiran kaj bo.

 

Najbolj sem hvalezen za wikipedio v igrici, v vsakem trenutku imas na voljo opcijo, da preveris kdo je kdo, kaj se dogaja, zgodovino likov itd...hvala! 

 

Combat, samo comboti, in zaporedij, varijant je dovolj tudi zdaj v zacetnih urah.

 

Zelo zadovoljen trenutno. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...