Skoči na vsebino

[multi] Metal Gear Solid Δ Snake Eater & Master Collection


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 23 minutami:

Ma ja kaj boš s temi starimi jajci lol

 

Od starih špilpv sede edino Resident Evil 1, pa še to je remaster tako v grafiki kot v nadzorni shemi

Če igraš MGS na skrekani PS Viti al pa na SteamDeck je top izkušnja. Sede ga na malih zaslonih.

MGS 2 izgleda fantastično za 20+ let star špil.

MGS 3 je top3 špil iz PS2 ere.

 

Od vseh early 3D špilov iz 90tih je MGS pomoje kar kralj singleplayer izkušenj.

Povezava do prispevka

Bi bilo skoraj bolje, da bi bil MGSV stand alone title, ker je itak precej drugačen od ostalih metal gearjev - z manj zajebancije, bolj dark tematiko, like ethnic cleansing in jasno, bikini snajperko. Meni je še vedno best stealth game ever. 

Povezava do prispevka

Pri meni je malo drugace, jaz v teh časih, ko je to bilo aktualno, nisem bil geymer. In zdej, ko pogledam te igre, nimam nostalgije, ne zelim jih igrat + zgledajo mi..tko kot zgledajo. Prevec sem navajen na današnjo grafiko in spolirane zadeve.

Ne dvomim jaz, da so igra fenomenalne. Absolutno vam zaupam, ampak me tudi boli k z njih.

Povezava do prispevka
Vesoljc reče pred 19 minutami:

Bi bilo skoraj bolje, da bi bil MGSV stand alone title, ker je itak precej drugačen od ostalih metal gearjev - z manj zajebancije, bolj dark tematiko, like ethnic cleansing in jasno, bikini snajperko. Meni je še vedno best stealth game ever. 

Men je gameplay ful dober v mgsv, sam bikini snajperka in Kojoma gluposti okol nje so mi ble krneki, in to da moras cel spil 2x preigrat je tut, ce si sposodim galkov stil pisanja, masten debel poln zil kurac zabit do jajc v nelubricirano rit.

 

Prvi mgs sm pa par let nazaj preigral in je res carski spil se vedno. Sam verjamem pa da ljudem ki tega niso igrali ko je blo aktualno ne predstavlja nobene vrednosti. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Pri meni je malo drugace, jaz v teh časih, ko je to bilo aktualno, nisem bil geymer. In zdej, ko pogledam te igre, nimam nostalgije, ne zelim jih igrat + zgledajo mi..tko kot zgledajo. Prevec sem navajen na današnjo grafiko in spolirane zadeve.

Ne dvomim jaz, da so igra fenomenalne. Absolutno vam zaupam, ampak me tudi boli k z njih.

damn če bi jaz tako razmišljal ne bi zdele prvič igral Dark Souls 1

 

dost stvari kljub temu, da je remaster, izgleda drekasto, sam kurc, špil je hud :D 

 

samo ajde, MGS je iz 1998

dej vsaj poglej ta video, je samo 5 minut

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 minutami:

damn če bi jaz tako razmišljal ne bi zdele prvič igral Dark Souls 1

Tole. Dejte boomer mentaliteto na hladno in vam bo život lažji.

 

Pa to prihaja od nekoga, ki mu dol visi za celotno MGS franšizo. Men je vse skupaj krneki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

samo pomoje je nam težko se postavit v njegove čevlje

 

bi blo zanimivo nekemu 15 letniku rečt da je MGS nekaj kar mora nujno probati, ker se vsaj ne spomni kok daleč smo zares prišli kar se grafike v špilih

 

pomoje bi samo rekel LOL NOPE

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Tole. Dejte boomer mentaliteto na hladno in vam bo život lažji.

 

Pa to prihaja od nekoga, ki mu dol visi za celotno MGS franšizo. Men je vse skupaj krneki.

Ni to boomer mentaliteta, sam mi ni všeč. Kva se jeziš? Zakaj bi igral nekaj kar mi ni všeč? 

 

In primerjat DkS1 s tistim kar je Wera obesil? Ne pretiravat.

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Nisem se jezil, sorry če je tako izpadlo. :D

Hotel sem samo reči, da tu pa tam uspe nekomu narediti igro, ki transcendira čas. Enostavno imajo neki posebnega, ki jim daje posebno vrednost še danes.

Včasih se splača dati kaki igri šanso, tudi če se nam po občutku zdi krneki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Ni to boomer mentaliteta, sam mi ni všeč. Kva se jeziš? Zakaj bi igral nekaj kar mi ni všeč? 

 

In primerjat DkS1 s tistim kar je Wera obesil? Ne pretiravat.

Jaz drugače nič ne obsojam, mi je pa cool debatirat o tem, tako da še bom malo gnjavil. Z moje strani prosim ne bit užaljen, ker res nimam tega namena, it's cool, samo malo ga razvaljivamo. 

 

Ker jaz bi zase rekel, da sem glede določenih iger, ki jih imam zdaj na TOP seznamu, popolnoma a-nostalgičen, ampak sem jih pač igral, ker mi je medij kot medij cool in potem sem v bistvu ugotovil, da so prestale "test časa". Generalno probam na leto vsaj en star hit obrnit, zaenkrat so padli tile:

 

2021: Planescape Torment

2020: Deus Ex

2019: Morrowind

2018: Thief 1

2017: Ultima Underworld 2

2016: System Shock 2

 

Dobesedno nobenega od naštetih nisem igral ob izidu, tako da res 0 nostalgije. Sploh na kak Planescape Torment, ker sem prvi CRPG pomoje igral pri petindvajsetih, ko sem sprobal Baldur's Gate :D. Ampak vseeno se mi zdijo te igre dovolj tehtne, da si zaslužijo igranje dandanes. Da ne bo pomote, ne mislim, da bi jih morali zdaj vsi množično igrat, itak je dandanes toliko stvari na voljo, da si komot čisto ufuran samo z igricami iz 2022 al neki, ampak za nekoga, ki mu je medij kul, pa ko hoče sprobat najboljše in najzanimivejše, pa so lahko res super igre. 

 

Pa tudi retro gamer ne bi rekel, da sem, ker me pač te igre ne zanimajo, ker so stare, ampak me zanimajo kljub temu da so stare - if that makes sense? :D Tako da nisem ne nostalgik ne retro gamer, ampak določene igre pač presežejo test časa, podobno kot filmi etc. Včasih sem menil, da so tu igre nek unikum, da v bistvu ne morejo preseč testa časa. Ampak ravno zaradi teh naslovov, ki so našteti zgoraj, sem bil postavljen na laž. Sublimno, ki je recimo Dark Souls 1, ne bo po mojem mnenju nikoli postalo običajno, zato to nikoli ne bo neka navadna igrica, je pomoje irelevantno a je leto 2023 ali 2043. Pomoje je največja kvaliteta Dark Souls 1 (če vzamemo pač to igrico za primer), da se ne pusti asimilirat, ampak v bistvu asimilira igralca do te mere, da Dark Souls 1 nehaš dojemat kot neko nenavadno igrico. Jaz vem, da sem bil že v moodu, da je to dosti navadna igrica, Dark Souls 3 nivo, potem pa sem replayal in me je igra osupnila s strašljivo skrivnostnostjo, ki je DkS 3 niti približno ne premore (sem tudi slednjo ogromno igral). In pol sem razumel, da je DkS 1 pač neki posebnega jebiga. 

 

Še TL;DR provokator warianta: Dark Souls 1 bo leta 2073 vreden igranja, Dark Souls 3 pa ne :P

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 5 urami:

 

 

2021: Planescape Torment

2020: Deus Ex

2019: Morrowind

2018: Thief 1

2017: Ultima Underworld 2

2016: System Shock 2

 

A pobiraš tud predloge?

 

SiN bi znal bit nekaj posebnega. Izšel takrat kot HalfLife in je bil delno pozabljen, v bistvu pa kr fajn FPS, ki fura neko B-movie Slyvester Stallone sci fi zgodbo, eden redkih shooterjev, ki ima dejansko nekaj nelinearnosti (v obliki če nekaj ne nardiš v nekem levelu, zna bit naslednji level drugačen)

 

All in all, tak, pozabljen gem, ki se ga da v kakih osmih urah obrnit. 

 

Vse to kar se hajpa Cod al HL je imel SiN prej =)

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 18 urami:

Evo en primer, Deus Ex. Igral sem ga takrat, ko je ven priso, al kako leto za tem. Probal sem  ga spet, 2 leti nazaj. Vem, da je fenomenalen, ampak ga ne morem igrat. System Shock isto.

 

Itak jaz tezko igram igre še enkrat, razen from soft. 

 

Kaj pa misliš, da so razlogi za to? Bi rekel, da so zvečine grafične narave ali zvečine gameplay vzorci ali nekje 50:50? 

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 11 minutami:

Kaj pa misliš, da so razlogi za to? Bi rekel, da so zvečine grafične narave ali zvečine gameplay vzorci ali nekje 50:50? 

Grafika vecinoma. Ce sem pa igro ze igral, pol me moti dejstvo, da ze poznam vse in se zacnem sprasevat, zakaj sploh spilam se enkrat. 

 

Pa sploh nimam problemov s pixel igricam, evo pikam dead cells ze cel teden in je odlicna. 

 

Po drugi strani, mogoce me pa te igre, stare 20/30 let ne zanimajo vec, ker so enostavno prestare, in se mi ne zdi smiselno vracat desetletja nazaj. 

Povezava do prispevka

Mgs5 ma za stranski lok snajperko, ki diha skoz kožo in je v poligon obliki mal manj oblečena kot cosplayerja spodej. Imo je za vsaj 8 od 10 v chronicles of ćamir.

 

Je bila pa men zgodba kar creepy, ful nekih horror vibe misij je v igri, megla z res neugodn vibe super vojaki, goreči modeli v nekih razfukanih sirotišnicah / bolnicah, pol časa nisem vedu a je to kar igram res a so blodnje nekga modela na morfiju in mkultra drogah. Zelo za.

 

989344-quiet-cosplay-nude_880x660.jpg.ebdd223ab39ff01100d4437816072a6c.jpg

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 22 minutami:

pa kako si ob tem lahko peder???

Ker ne izgleda niti približno podobno moškemu?

 

Saj vem, da se samo hecaš, sam če se greš hecat 2x, sem primoran uvesti reality check (pravilo interneta #237), sry.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...