Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 26 minutami:

Pa je kul to preklapljanje karakterja? Meni zveni zelo čudno in v moji glavi kot si predatavljam, nisem najbolj navdušen. Rad si napravim nek lik in potem, če je res nujno mogoče, mogoče respecam. Še v From špilih (in podobnih) praktično nikoli ne respecam, razen na koncu za drugi skozihod (ali pa, če res kaj zajebem). 

Tole je cela poanta. Igra ti u izi ponudi vse. To je ravno fora, da naredis igro še bolj zanimivo, zastonj. Ker je zabavno.

Povezava do prispevka

En večjih plusov te igre je ravno dokaj seemless preklaplanje med vocationi. Zate in za pawna. Sem pa zasledil, da pawn ne more biti trickster? To me je neprijetno presenetilo in ne razumem zakaj ne more bit pawn vsaka klasa.

 

Aja, med raziskovanjem, pa sem se kot bolha pripopal na nek random griffin (dobesedno med fightom z njim, kar je dodalo k epskosti vzdušja) in me je odpeljal na čisto drug konec sveta v njegovo gnezdo na vrhu neke gore. Good luck meni pridet nazaj v mesto, saj sem seveda pustil kristal za portanje po pomoti v stashu :D 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 13 minutami:

 

 

Aja, med raziskovanjem, pa sem se kot bolha pripopal na nek random griffin (dobesedno med fightom z njim, kar je dodalo k epskosti vzdušja) in me je odpeljal na čisto drug konec sveta v njegovo gnezdo na vrhu neke gore. Good luck meni pridet nazaj v mesto, saj sem seveda pustil kristal za portanje po pomoti v stashu :D 

 

SVAŠTA

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

A pol si nadaljeval s Thiefom zaradi abilityjev, ki jih dobiš od guilda? Jaz sem tja uletel kot Fighter.

Thief je poleg Magick archerja men bil najbolj zanimiv v enki. Thief v dvojki je še boljši, flashy abilities, hiter, ucinkovit. Pac fast paced igra. Pa za njega sem najdu 5 razlicnih daggerjev do zdaj.

 

Itak bom danes šel v Spearhanda, ker staff je moj favorite weapon. Pa Warrior me zanima. Pol pa itak magick archer, ki je bolj late game.

Povezava do prispevka

Jaz sem maxal thiefa in speaehanda

 

Spearhaean tudi ni bad, dela vecji dmg samo je bolj pocase tako da je pol dps manjsi.. ampak sw da lepo igrat.. namwsro da imas dogei mas nek magijo za stagirat

 

Fexalife pravi da je najjaci mage vrjetno za suport, pol magic arcer pol thief in pol drugi.. wayfarer ni neki dober  oz med boljsimi baje

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 minutami:

Sem tuhtal na koga me spominja Ulrika

DD2-ULRIKA.webp?ex=661521fa&is=6602acfa&hm=6fd6a747c74e5ac2fe65627887b2400a3038552e78174d08cb749524e2342eb3&


[Obligatorni post poln fotk Fatloy, Angebrode in Fable pičke kjer se pizdim kako zahodnjaki samo še šuge dajajo v igre, dok Japonc dela brutal hotties eno za drugo]

Meni drgač vleče malo na Melino, ampak manj weeby, bolj girl next door.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
foker reče pred 18 minutami:

fak tale bajta je cist predraga,.. bom plaču ker sem že pač začel quest,.. moral bi bit vsaj 3krat ceneje drugače bi počakal na patch

20k? Ma to ni nič dej. Samo začni malo prodajat stuff, ki ga ne rabiš in boš kmalu poln keša.

 

Trnutno laufam naokoli z 200k Golda in 3k RC.

Povezava do prispevka

Zdaj sem šel na Thiefa. Čista poezija, in odličen in krvavi boj :wub:

 

To da menjavš karakterje je res top. Saj jaz nikoli ne igram še enkrat igre, samo da bi nov karakter sprobal, sem preveč len. Tko pa par ur karakter, se ga naveličas in eto odjebi, in gremo kaj drugega

 

Aha a je bug, da se mi sovražniki spawnajo in velikani tudi znotraj mest in obzidja? Mal bizarno

 

mi ma pa igra ful en tak witcher vibe…

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 2 minutama:

Aha a je bug, da se mi sovražniki spawnajo in velikani tudi znotraj mest in obzidja? Mal bizarno

Se dogaja randomly tudi meni. Pa meni se niso kar spawnali, ampak sem nanje vedno naletel po spanju, ko sem prišel iz bajte/Inna.

Zakaj bizarno? Jaz si to razlagam, da včasih kaki enemyju uspejo prebiti obrambo mestne straže.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ne vem naprimer najbolj koristna info meni.. lahko das iteme na powne, samo jih ne smes equipat in jih dismisas in ti gre vse v stash.. pol vzames novega pawna pri riftu naprimer

 

Al pa ce hoces dat kolegu kaksen item, ga equipas na pawna od kolega in ga dismisas in kolega dobi item

 

Pa se par dobris stvari je

 

Ma ni nekih spoilerjev.. mislim odvis kako dojemas spoilerje, ma ce so v tem videu zate spojlerji pol so dosti vecji v tej temi in boljse da je ne beres :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...