Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

A vi upgradate orozja? Jaz sem vceraj prvic upradal do konca. Prej samo tisti prvi upgrade in dost. Armor pa sploh ne :D

 

Sem pa vceraj presaltal v mystic spearhanda. Zelo zelo kul! Stylish, flashy pa tega sem dejansko upgradal do konca. Zdej mi je pa ostalo za raziskat vse okoli checkpoint rest towna

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Ma daj, ce je carski :D formless feint + blades of pyre!! In akcija! Dashas in pobijas, plus skull splitter, smoke bombe, men je bogovski :D

 

Btw evo minusa....kje je storage v checkpoint rest townu? A ga ni???


Inn je po stopnicah na tisti strani mesta kamor te prpelje ox cart.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 minutami:

Ma daj, ce je carski :D formless feint + blades of pyre!! In akcija! Dashas in pobijas, plus skull splitter, smoke bombe, men je bogovski :D

Flashinessa mu definitivno ne oporekam. :D

 

Also

@fokerA moj Sorcerer Pawn ni bil useful? Vsaj gnilo japko bi mu lahko dal za parting gift no. :D

Pa kul mi je gledat kaka imena daja folk s friend liste svojim Pawnom. @bitsurugijeva Vještica zmaga. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

jaz upgrejdam stuff in sem vceraj skor popizdil. v elven landu sem prodal vse tiger eye, ker majo tam kao najvisjo vrednost. ob enem sem si kupil se en lok, ker valda majo elvi dobre loke.

 

ferryjam v bakhmut in hocem upgrejdat lok (elvi majo bedne upgrejde). valda rabim tiger eye za upgrade ffs. pa se boljsi lok je mel za prodat vendor.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 16 minutami:

jaz upgrejdam stuff in sem vceraj skor popizdil. v elven landu sem prodal vse tiger eye, ker majo tam kao najvisjo vrednost. ob enem sem si kupil se en lok, ker valda majo elvi dobre loke.

 

ferryjam v bakhmut in hocem upgrejdat lok (elvi majo bedne upgrejde). valda rabim tiger eye za upgrade ffs. pa se boljsi lok je mel za prodat vendor.

Moj nasvet je, da preden delaš kakršenkoli eksperiment vedno najprej prespiš doma/v najbljižjem innu.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Ma daj, ce je carski :D formless feint + blades of pyre!! In akcija! Dashas in pobijas, plus skull splitter, smoke bombe, men je bogovski :D

 

Btw evo minusa....kje je storage v checkpoint rest townu? A ga ni???

Tam nad barom je inn in lahk dumpnes kramo v storage in zaspis.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Flashinessa mu definitivno ne oporekam. :D

 

Also

@fokerA moj Sorcerer Pawn ni bil useful? Vsaj gnilo japko bi mu lahko dal za parting gift no. :D

Pa kul mi je gledat kaka imena daja folk s friend liste svojim Pawnom. @bitsurugijeva Vještica zmaga. :D

ker,.. ne vem je poginil al neki,.. tukaj se dogaja lol stvari,.. Rofl,.. včasih jih kr izgubim al neki ,.. če sem pa odslovil pa pač ne vem,.. sem pehitro kliknu je imel rudeče oke ,.. mislim da ima ajds ga mors v morje fuknit

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 12 minutami:

ker,.. ne vem je poginil al neki,.. tukaj se dogaja lol stvari,.. Rofl,.. včasih jih kr izgubim al neki ,.. če sem pa odslovil pa pač ne vem,.. sem pehitro kliknu je imel rudeče oke ,.. mislim da ima ajds ga mors v morje fuknit

Ne sej, itak sem se samo hecal. Who cares about gifts.

Drugače pri meni ni bilo še nobenih znakov česarkoli lol.

Aja, pa to ko pawni kar sami od sebe umrejo ali grejo pedaleč in se dismissajo je faking krneki, ker vzamejo s seboj vso robo, ki si jim jo dal.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Beastren King, jup. Aja, pri tebi je bil še mage? Sem mislil, da si dobil Sorcerer verzijo (to furam zadnjih par dni).

ne mage dobil ga pri leveu ne vem 26,.. potem mi je pa kar izginil škoda ke mi je vodil queste

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

To sejvanje je krneki. I feel your pain.

 

Drugače najbolj dosadna stvar meni osebno je item management med liki. Čemu niso dodali opcije množičnega izbiranja predmetov v inventarju, tko kot imaš v storageu v innih in doma, mi res ne bo nikoli jasno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Aja, pa to ko pawni kar sami od sebe umrejo ali grejo pedaleč in se dismissajo je faking krneki, ker vzamejo s seboj vso robo, ki si jim jo dal.

To mi je najvecji faking cancer v tem spilu. Ajde ta inventory management se nekak prenesem, sam to mi gre pa tolk na kurac.

 

Spoiler

Glih prej se mi je to zgodilo, ko se setam po Misty Marshes in vidm eno rdeco kuglo tam cez en potok. Ajde gremo pogledat in valda en lich boss, ki nardi en faking tornado, ki mi je pometal dva pawna v vodo. Na sreco je bil en main pawn, tko da vsaj nisem zgubil loota na njemu. Sem pa dobil en hud fire staff za sorco.

 

Kesa sm nasparal ene 100k, tko da sem sel prec po Flamberge v tistem obmejnem mestu. Mogoce bi sel zdej probat zmaja v Ancient Battlegrounds.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

Ok tudi archerja sem do 10,.. grem zdaj warfighterja do 10 in z njim bom verjetno prvič prešpilal,.. je sicer hiper počasen ampak ko vsekaš, vsekaš da se vse trese,.. vse je kul ko si res high level,.. in ni stamina menagment 70% špila

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Paljo reče pred 1 uro:

To mi je najvecji faking cancer v tem spilu. Ajde ta inventory management se nekak prenesem, sam to mi gre pa tolk na kurac.

 

  Razkrij skrite vsebine

Glih prej se mi je to zgodilo, ko se setam po Misty Marshes in vidm eno rdeco kuglo tam cez en potok. Ajde gremo pogledat in valda en lich boss, ki nardi en faking tornado, ki mi je pometal dva pawna v vodo. Na sreco je bil en main pawn, tko da vsaj nisem zgubil loota na njemu. Sem pa dobil en hud fire staff za sorco.

 

Kesa sm nasparal ene 100k, tko da sem sel prec po Flamberge v tistem obmejnem mestu. Mogoce bi sel zdej probat zmaja v Ancient Battlegrounds.

Flamberge sem nasel. Kot tudi še en greatsword, daggerje, archstaff, 2 loka. V 2 urah. Robe je dosti. 

Povezava do prispevka

Jaz sem začel z Fighterjem in je bil zelo fun in učinkovit. Ogre, Kiklope in Minotavre sem z njim razbijal ko ta velke gobline lol. Zdej sem šaltal na archerja zarad stamina augmenta itd in sem jebeno razočaran. Vse prej omenjene monstre pobijam krepko dlje ko prej... Še dobro da se vocationi hitro levelajo :D Je pa svet gromozanski kar pomen da bom tole igral kreeepko dlje od tistih čuadakov na howlongtobeat ki imajo completionist na 66 urah LOL. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...