Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 6 urami:

Jaz mam 7K RC in ne vem kaj bi z njimi. :D

kupi najjacega offical pawna, bos vidu kaj jim naredi, ko spusti meteor spell

mini bossom vzame dva cela hp bara

 

drugace jaz imam za maxat se triksterja in sorcererja 

 

tako da moja lestvica do zdaj je sledeca:

 

1. Warfarer - lahko imam archerja in thiefa skupaj.. kar mi je supar kombinacija

2. Archer - dela ful dmg headshot m+k in jih lahko ubijas na dalec in na blizu ful hitro.. za zamaje je tudi precej dober in meni je fun igrat

3. Thief - mobilnost, dps, zakon za mini bosse, plezanje vrtenje nema da nema in ql igrat

4. Magic Archer - ko nek bolj pocasen archer.. ne vem, dober je, ma meni neki ne stima 

5. Mistic Spearhead - dela dober dmg ma je malo pocasen, drugace je fun za igrat in ql skille, mogoce je celo boljsi od Magic Archerja

6. Fighter - ne spomnem se dobro, bil je ql za igrat, ni bil dosadan ampak ne zapomnem si nic posebnega

7. Warrior - res hud dmg ampak prepocasen in stamina jebe ful, skoda

8. Mage - najjaci support ampak muka za igrat

 

za triksterja se mi ne sanja, bom moral probat

sorcerer pa podobno ko mage vrjetno, hud glass cannon support, pomoje najjaci DPS v igri ampak za igrat je pomoje pain in the ass in se ga izogibam do konca

 

Zdaj imam v ekipi poleg sebe, se Mage main pawn in offical pawn Sorcerer.. to mi je ql.. dobim vec XPja ker imam enega manj.. en dela full dmg, drugi buffa.. to je to

pol v end game bom vzel se enega warriorja, da vzame agro 

 

aja level sem ene 66, pomoje prevec za endgame ampak pac hocem levelirat vse vocatione, da jih probam in da odklenem augmente

drugace pa farmam xp in zmaje oz njihove materijale, malo delam side queste, malo gledam yt, ce je kaj novega za pobrat, naredit ipd

 

malo mi ze dopizdeva oz ze ene dva dni ampak itak sem cist prevec igral

 

kar se tice igre.. cel kup minusov kot je rekel kekit ampak se vedno fun igra

 

najbolj so me razocarali main in side questi.. na zacetku je izgledalo, da bo ko skyrim samo ni blo ne

pa naslednje cone... vsaka naslednja je manj obsiran in zanimiva za raziskovat.. prva je res nenormalno huda in se izgubljas.. pol pri vsaki naslednji so vedno bolj škrtarli, na zalost. Dungeoni so tudi bolj tko, razen enih par in igra je prelahka. Na zacetku je adventure ma pol ni vec.

 

Te levele bi mogli uvest komaj v end game. Prej pa samo vocatione za power in malo postelar leveliranje vocationov, pojacat augmente, da se bi bolj izplacalo levelirat par vocarionov in malo tezje mobe v drugem delu igre.

 

Je pa igra narejena za jo igrat veckrat gres v end game okoli 40, tam popusis ker ti ni nic jaano, te dukne v ng+ in pol se ojacas ipd.. prudes se 1x v end game in razturas.. pomoje this is the way its ment to bi played

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

če strnemo v en stavek... špil je za brezveze 4x obširnejši ker je rezultat da je tudi 4x bolj razvodenel? :P

 

jaz sem si moral naložit mod, ki da riftstone v shop. želel sem si igrat, ampak sem vedno na izi bruhnil ko sm pomislu da bi moral že tretjič peške na isto pofukano lokacijo in se v tistih dveh urah cajta, ki jih mam počutit kot da nisem naredil ama nič, le neumnemu game designu sem dopustil da mi trati čas.

Povezava do prispevka

Uf, dons sm skor po pomoti zbral pawna z Dragonaids v riftu. Mi je glih popup vrglo o tem aidsu in sem potem opazil, da se prasici oci svetijo blago rdece. Sem potem izbral eno drugo hudo sorco, ki ima meteorje in tornado. To je skor zradiral dva cyclopsa, ki sta me naskocila pred Bakbatthalom.

Povezava do prispevka

Js sem hvaležen temu špilu ker mi daje te kveste ki so najbolj bedni ampak men najboljši. Recimo: pejt iz te zelene prestolnice v puščavo. Traja like 3-4 ure, ampak to mi je res zakon, samo ti in svet (pa trije retardi zraven). 

 

Preden sem šel na pot sem pucal mal kveste v prestolnici in mi je blo kr meh, čist preveč teh k moraš neki v palači narest in je dost bedno tbh. Svet je tko največja prednost te igre. 

 

Sem pa do konca zlevelal thiefa, res izgleda močan ampak se mal dolgočasim, tako da pomoje bom svičal na arčerja. 

Povezava do prispevka

Zdej sem mel tako carsko prepletanje stranskih kvestov. Vceraj zalutal v Batthalu v neke forbidden prostore, tam mi en omenil nekaj...naslednji dan naletim na quest in tista info od vceraj je bila kljucna za optimal izhod. 

 

Sem vseeno failal, ker razlogi😂

 

Pa tisti smithy v Batthalu, pojma nisem mel kako ga naj aktiviram. Vmes pozabim, danes grem do one pimp lady v Vermundu, naletim na enega soldierja in bum, mi da idejo.

 

Sorca bom pa pa vrgu ven iz partija, zarad spellov sploh ne vidim vec kaj se dogaja na ekranu😂

Povezava do prispevka

kva je to fora, da ti checkpoint town onemogoča vhod v battahl, če lahko počakaš na oxcart in spizdiš za njim. sicer te prvo minuto lovijo stražarji ampak spet, nobenih posledic ko greš naslednjič. noben te ne prepozna,  nič. :D

 

zakvaj bi čakal, da si s questi tako daleč da dobiš pass. če maš sowde, spizdiš skozi in si kupiš kar dobro opremo (če ni gejtana za levelom, ne vem).

Povezava do prispevka
foker reče Dne, 29. 3. 2024 at 21:54:

 

 

pa koji kurac ne samo da je ferry stonov premalo zgleda da eni ne delujejo ali so fake al neki,.. samo fukne kamen v luft in kamen pade na tla,.. lol

 

Ne moreš tega uporabljat v jamah in stavbah in tudi pod kako streho ne. Sej se vidi razlika v animaciji ko dvigne kamero gor in moraš videt nebo da funkcionira.

 

Zdej raziskujem drugo področje in mi dejansko ni jasno kateri questi so sploh glavni in peljejo stvari naprej. Prav tako še vedno nisem našel guildmasterja ki bi me naučil advanced vocatione - ne rabte mi nič odgovarjat ker bom že sam našel. Zaenkrat mi je bil najbolj badass thief ki dobesedno zdemolira vse razen zmajev ki te dejansko znajo fuknit dol iz sebe :D 

 

Zdej levelam Sorcererja ker endgame bom verjetno Magic Archer ki je bil v prvencu najjači za zmaje sesuvat. Seveda sem takoj naletu na 3 goleme in čakal da ga pawni sesujejo ker mu pač ne delam nič ker na začetku nimaš nonelemental spella.  Zaenkrat sem razočaran samo nad številom questov, ki jih je izjemno malo in še manj zanimivi se mi zdijo kot v prvencu. Jame so vse čist generične in ni nič v stilu tistega rudnika ki ga moraš osvobodit v prvencu al pa une jame kamor greš za menihe nekaj raziskovat.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 25 minutami:

 

Ne moreš tega uporabljat v jamah in stavbah in tudi pod kako streho ne. Sej se vidi razlika v animaciji ko dvigne kamero gor in moraš videt nebo da funkcionira.

 

Zdej raziskujem drugo področje in mi dejansko ni jasno kateri questi so sploh glavni in peljejo stvari naprej. Prav tako še vedno nisem našel guildmasterja ki bi me naučil advanced vocatione - ne rabte mi nič odgovarjat ker bom že sam našel. Zaenkrat mi je bil najbolj badass thief ki dobesedno zdemolira vse razen zmajev ki te dejansko znajo fuknit dol iz sebe :D 

 

Zdej levelam Sorcererja ker endgame bom verjetno Magic Archer ki je bil v prvencu najjači za zmaje sesuvat. Seveda sem takoj naletu na 3 goleme in čakal da ga pawni sesujejo ker mu pač ne delam nič ker na začetku nimaš nonelemental spella.  Zaenkrat sem razočaran samo nad številom questov, ki jih je izjemno malo in še manj zanimivi se mi zdijo kot v prvencu. Jame so vse čist generične in ni nič v stilu tistega rudnika ki ga moraš osvobodit v prvencu al pa une jame kamor greš za menihe nekaj raziskovat.

Golemi so immune na damage iirc. Moras jih tepst v tiste weakspote (en tak kroznik/runa se zacne svetit).

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 23 minutami:

Golemi so immune na damage iirc. Moras jih tepst v tiste weakspote (en tak kroznik/runa se zacne svetit).

 

Imun je na elemental dmg ja :D Z thiefom sem jih sesuval ko mačke. Najbolj OP je pa un thiefov skill  helm/skull splitter ko se zavrtiš vertikalno. Tist ubije Minotavre/Kiklope in Ogre v par sekundah.

 

 

  

foker reče pred 3 minutami:

@Gatsu ti mi govoriš,. da je stupid,..kar ker ne razumem lora ali neki, mam 200 ur dd online.. mehanika sucks pika,.. kar ni dobro, ni dobro,..

 

 

Jaz sem tud parkrat debelo gledal zakaj ne dela pol sem pa opazoval animacijo ko leti v luft in če zadane v neko prepreko se ne zgodi nič, če je prosta pot v nebo zasveti modro in se sproži teleport animacija... :D  Razloženo pa tako kot marsikaj v tej igri ni nič lol.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Imun je na elemental dmg ja :D Z thiefom sem jih sesuval ko mačke. Najbolj OP je pa un thiefov skill  helm/skull splitter ko se zavrtiš vertikalno. Tist ubije Minotavre/Kiklope in Ogre v par sekundah.

 

 

Huh ves da ne vem ce so, ker sem jih tepel z in brez elemental (lightning) enchanta in jim nisem nic naredil, ce jih nisem tolkel direkt v runo.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Ne vem, če že veste, ampak... different combinations of materials, result in different creations :rolleyes:

 

Pawni imajo pomoje žal še slabši AI kar se tiče njihovga gobcanja kot v prvencu. So pa bolj učinkoviti pri bufanju/healanju.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 15 minutami:

 

Pawni imajo pomoje žal še slabši AI kar se tiče njihovga gobcanja kot v prvencu. So pa bolj učinkoviti pri bufanju/healanju.

To ni res v mojem primeru. V enki so lutali ko zmesani, delali neumnosti. Tukaj še noben ni naredo samomor, najdejo me vedno, tudi ce grem sam in padejo kam, grejo za mano. Buffi so dalec bolj uporabni, v enki je blo grozno.

Povezava do prispevka

Meni gre najbolj na jetra na mojem buff botu, da vrze rdec bubble, ko je ze vsega konc. Pri kaksnih mocnejsih monsterjih ni problema, sam pri random trashu na poti mi gre pa zelo na kurac. Ajde vsaj speed buff ti da, da lahk picis naprej. Pa ne vem zakaj upgrejdana verzija teh bubble spellov ne poveca radija. Moras letet tja, kjer se je modelka spomnila dol vrzt bubble in vse priklicat k sebi, da grejo stat notri. Da bi sami sli med combatom, jih se nisem videl.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
kemik reče pred 42 minutami:

 

Js že 15 ur poslušam ought (al neki??) catches the light, wtf to pomeni 

 

jaz zdaj poslušam da pawn nima vedenja o tem questi in naj razmislim o najemu bolj kvalificiranega.

 

V S A K I H   1 5   S E K U N D . :rofl:

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 48 minutami:

To ni res v mojem primeru. V enki so lutali ko zmesani, delali neumnosti. Tukaj še noben ni naredo samomor, najdejo me vedno, tudi ce grem sam in padejo kam, grejo za mano. Buffi so dalec bolj uporabni, v enki je blo grozno.

 

Drž se teh pawnov ker men fulkrat skočjo v prepad al pa grejo direktno pod golema da jih ubije vse naenkrat ko enraga... Da o bitkah z zmaji sploh ne govorim. Vedno ko hočem premikat težko opremo dol iz sebe je warrior nekje predaleč od mene itd :D Help pa res praktično nikol ne rabim stiskat ampak itak je moj osebni pawn healbot ki sem mu dal kindhearted inclination in dejansko rabim njega še najmanjkrat obujat od mrtvih...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...