Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

TrippinBalls reče pred 4 minutami:

a pol moreš tastari dvignit pa jo fuknit skozi okno al kaj?

Dobesedno lahko odneseš folk ven in pol se spet pogovoriš s tamalo, kar sproži kvest. :D

 

Pa mene je zmedlo to, da sem bil sam s tamalo v manjši sobici, starci so pa bili v tavečjem prostoru zraven. Ni mi sploh padlo na pamet, da bi moral počakati ali jih spraviti iz bajte.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 31 minutami:

Ni sploh problem najti punčko ali knjig, če normalno raziskuješ.

Problem je, da se ti kvest ne sproži, če ni zadovoljenih določenih pogojev. Če imaš srečo, da je sama v bajti, pol je vse kul, če pa uletiš ravno ko je kdo od tastarih notri, pa ne bo nič.

Imel si srečo, jaz pa recimo ne, to je vse. :D

 

Kot sem rekel meni se je sprožil takoj na začetku igre ko sem imel aktivnega fighterja in nič drugega.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 17 minutami:

Kot sem rekel meni se je sprožil takoj na začetku igre ko sem imel aktivnega fighterja in nič drugega.

Saj ni fora v vocationu. Ti si imel srečo, da je ravno takrat bila sama v hiši. V mojem primeru pa sta bila zraven še babica in en drug NPC (če se ne motim). Kvest se sproži le, če si sam s tamalo v hiši.

Ampak ja, očitno sem sam zajebal, ker nisem razumel namigov tamale al neki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 22 minutami:

To se pogovarjate za Mage vocation skill? Ker jaz tega nimam. A ta hčerka je hčerka onega sorca v Checkpoint rest townu ki ti da Maelstrom? In skoz omenja hčerko, sam jaz nisem vedel kje je niti kaj moram naredit? :D

Hiška kjer živi tamala je severno od Borderwatch Outposta. Čisto blizu je. Se vidi tudi na mapi, da je neka samotna bajta tam.

Hčerka ti zrihta Sorcerer Maister weapon action, un v Checkpoint Townu pa za Magea (vsaj mislim, da je tako, naj me kdo popravi, če govorim bedarije).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Navedek

We have released an update including the following modifications and fixes.

Fixed issues that prevented progression in some quests.
Fixed some terrain that caused characters to get stuck.
Miscellaneous bug fixes.

 

Uletel na PC dons.

 

Imo jim letos ne bo ratal pofixat performancnih tezav.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Saj ni fora v vocationu. Ti si imel srečo, da je ravno takrat bila sama v hiši. V mojem primeru pa sta bila zraven še babica in en drug NPC (če se ne motim). Kvest se sproži le, če si sam s tamalo v hiši.

Ampak ja, očitno sem sam zajebal, ker nisem razumel namigov tamale al neki.

Sem prebral samo tole stran in sem samo WTF kaj imate to neko prvo pedofilsko ligo.:nicjasno:

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Ugotovil sem kako si narediti igro bolj zanimivo (jaz se tepem, medtem ko me 3 mage pawni buffajo). Odkar sem odjebal Wizzarda so fighti veliko bolj pregledni, predvsem pa bolj zanimivi in challenging.

 

Also, I might have a type. :D

1712707015511.jpg?ex=66284b21&is=6615d62

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

To z meduzo... fejlam kvest od tega kiparja in si rečem pizda grem prav pogledat kaj bi mogu narest, ker se sam ziher nebi spomnil. In pol itak meduza (dafaq), alpa da delayaš fight. Slednje ti tipček sicer večkrat natančno pove, ampak kako boš delayal fajt (torej s timingom) če griffin odleti na 3/4 PRVEGA!!! health bara???? Kako naj bi to vedel, če si zraven glede na progress bitke misliš da je pred tabo vsaj 10 minutni fajt... nevem, mal lame. Itak se mi jebe za ta kvest ampak v takih primerih potem vidiš da nek progress bar včasih ni slaba stvar, sej če smo že tok realni bi ti lahko kipar verbalno sporočal kok časa še rabi al neki, kar se pretvori v progress bar. 

 

Alpa ta z regentkin Sven kvestom (pismo). Mam v puščavi vse narjeno in grem do oraklja, pa mi reče da moram še v to podzemno knjižnico do tega modela k si mu prinesel očala. Ampak hkrati me pa kvest na mapi vodi direkt do Svena. Ko pridem v prestolnico pozabim na namig od orakljice, grem direkt do njega. Sicer naredim kvest ampak zdej Sven jamra  da ne ve kaj naj naredi, medtem ko mi un v knjižnici ne pove ničesar. Kaj je blo zdej sploh prav? 

 

Pač čudno ko svinja no. :D  Kok vas je tukaj naredilo ta kvest z kiparjem pravilno in kako? 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 50 minutami:

To z meduzo... fejlam kvest od tega kiparja in si rečem pizda grem prav pogledat kaj bi mogu narest, ker se sam ziher nebi spomnil. In pol itak meduza (dafaq), alpa da delayaš fight. Slednje ti tipček sicer večkrat natančno pove, ampak kako boš delayal fajt (torej s timingom) če griffin odleti na 3/4 PRVEGA!!! health bara???? Kako naj bi to vedel, če si zraven glede na progress bitke misliš da je pred tabo vsaj 10 minutni fajt... nevem, mal lame. Itak se mi jebe za ta kvest ampak v takih primerih potem vidiš da nek progress bar včasih ni slaba stvar, sej če smo že tok realni bi ti lahko kipar verbalno sporočal kok časa še rabi al neki, kar se pretvori v progress bar. 

 

Alpa ta z regentkin Sven kvestom (pismo). Mam v puščavi vse narjeno in grem do oraklja, pa mi reče da moram še v to podzemno knjižnico do tega modela k si mu prinesel očala. Ampak hkrati me pa kvest na mapi vodi direkt do Svena. Ko pridem v prestolnico pozabim na namig od orakljice, grem direkt do njega. Sicer naredim kvest ampak zdej Sven jamra  da ne ve kaj naj naredi, medtem ko mi un v knjižnici ne pove ničesar. Kaj je blo zdej sploh prav? 

 

Pač čudno ko svinja no. :D  Kok vas je tukaj naredilo ta kvest z kiparjem pravilno in kako? 

 

 

Največja fora je, da ti kipar skoraj isti dialog da, tako da niti ne veš, dokler se ne vrneš na razstavo, da si ''failal''. Pa failan kip niti ne zgleda slabo. Failan je isti, samo da stoji na dveh nogah, dočim ta dober kip stoji na 4 tacah, lol :D 

 

Meduze pa sploh ne rabiš, samo si idle kar nekaj časa in je isto.

 

Jaz sem griffina razbil v 30 sekundah in never looked back. Itak sem dobil le drugačno linijo dialoga in par tisoč golda manj. Big deal. To je tudi en moj minus igri, ker je v končni fazi res vseeno kako nardiš 95% kvestov.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 52 minutami:

Jaz sem s kiparjem naredil bp. Pawne sem dal na wait in samo defenzivno igral dokler ni kipar rekel, da je to to. Nič ne rabiš, samo ne ubit griffina hitro.

 

Ja sej ga ne ubiješ, ampak odleti na 1/2 prvega health bara. Al to samo meni? V celi puščavi sem se že 5x sfajtal z njim pa vedno odleti, kaj je to fora? 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

To z meduzo... fejlam kvest od tega kiparja in si rečem pizda grem prav pogledat kaj bi mogu narest, ker se sam ziher nebi spomnil. In pol itak meduza (dafaq), alpa da delayaš fight. Slednje ti tipček sicer večkrat natančno pove, ampak kako boš delayal fajt (torej s timingom) če griffin odleti na 3/4 PRVEGA!!! health bara???? Kako naj bi to vedel, če si zraven glede na progress bitke misliš da je pred tabo vsaj 10 minutni fajt... nevem, mal lame. Itak se mi jebe za ta kvest ampak v takih primerih potem vidiš da nek progress bar včasih ni slaba stvar, sej če smo že tok realni bi ti lahko kipar verbalno sporočal kok časa še rabi al neki, kar se pretvori v progress bar. 

 

Alpa ta z regentkin Sven kvestom (pismo). Mam v puščavi vse narjeno in grem do oraklja, pa mi reče da moram še v to podzemno knjižnico do tega modela k si mu prinesel očala. Ampak hkrati me pa kvest na mapi vodi direkt do Svena. Ko pridem v prestolnico pozabim na namig od orakljice, grem direkt do njega. Sicer naredim kvest ampak zdej Sven jamra  da ne ve kaj naj naredi, medtem ko mi un v knjižnici ne pove ničesar. Kaj je blo zdej sploh prav? 

 

Pač čudno ko svinja no. :D  Kok vas je tukaj naredilo ta kvest z kiparjem pravilno in kako? 

 

 

Pawnom daš komando wait here sam pa ne delaš skor nič dmg in čakaš da kipar konča. Potem mu pa zažgeš krila in ne bo odletel nikamor da dobiš še exp za kill in loot :P 

Povezava do prispevka

Ja dobro vem kako se tehnično tako naredi :D  Pravim vam kakšen je bil moj miselni tok: 

 

Začnem fajtat

Vidim da gre ful počasi in si rečem niti mi ni treba zavlačevat, tole bo vsaj 10 minutni fajt, se pravi bo kipar v vsakem primeru imel dovolj časa, drugače bom pa nekje vmes začel zavlačevati 

Tipček odleti po 3 minutah fajta na polovici prvega health bara

 

Nisem vedel, da griffin vedno odleti. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Jaz furam Warfarerja in imam hkrati opremljena orožja za Thiefa, Magick Archerja in Magea (samo zaradi levitate, ki pride prav pri traversalu).

Ostali vocationi, ki se mi jih ne ljubi igrati (Mage, Sorcerer in Trickster) se pa sproti level upajo, čeprav gre zelo počasi.

Igra je na tak način res zabavna za popizdit. Razmišljal sem, da bi zraven šopal še warriora, ki je ful fun, ampak je thief toliko boljši, da nima smisla.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...