Skoči na vsebino

The Expendables 4


pocast

Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
cashman reče Dne, 12. 8. 2023 at 22:08:

Sploh mi ni dojemljivo, kako lahko 50 let igraš akcijske like v top fizični kondiciji...

 

Top fizična kondicija je zelo širok pojem. Za tele filmske zvezde, da majo  več mišične mase kot en naturalc, je jasno, da grejo na kako kuro steroidov al pa dve in pa fino trenirajo v fitnesu in dejansko kažejo nabildano telo in sigurno so v dobri fizični kondiciji, samo ne bi reku pa da so glih top. Mogoče je to top izgled za določene ljudi. Se pa strinjam, da sta Arnold in Stallone še v starih letih zelo zelo aktivna. So mi pa smešni razni drugi igralci ala Hemsworth, Butler, Jackman k grejo na kuro in pol v Men's healthu objavljajo njihove diete in treninge za pripravo v določenem filmu, da si po njihovih metodah izklesaš enako telo. Seveda zamolčijo zelo pomembne sestavine - njihov zajtrk prvakov. 

 

 

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 5 urami:

 

O matr, tole je pa kr težko gledat, človk bi kr v depro padu. Ampak tud on je pozabu na glavno sestavino za dober šejk:

 

ma zakaj? Jest tud po fitnesu pijem surova jajca, jih pa posrkam skozi lupino. Sicer le dva ne, pet :D bistveno je, da so visoke kvalitete, najbolje domača. Če so baterijska reja, so ogabna.

Povezava do prispevka

Stalloneta je težko gledat v temu klipu, ker je že njegova faca dolgočasna, pol pa še tista jajca tko degenerirano  zaužije, da ni glih apetitlih. Haha jest sm pred desetletjem tud v Jati kupoval beljake v  flaši, samo sem jih vedno pekel. Men nekak ni do srkanja tiste sluzi in lizanja lupine, nisem pa še nikol probu tko da ne morem vedeti kakšen je okus, lahk da bi mi blo všeč. Drgač pa vem kakšna je razlika, med domačimi jajci in tistimi iz trgovine, ker trenutno dobivam jajca od mame od punce, ki ma svoje kure. Samo tud teh ne bi jedel surovih. Jest lepo v kovano litoželezno ponev dam mal masla, gor jajčka stresem, dodam mal majarona, popra in soli in prepognem, na obeh straneh lepo zapečem, pol na konc pa še mal svežga nasekljanega drobnjaka gor dam. To se mi zdi zlo okusno, trenutno. 

 

Moj mnenje glede beljakov, ki sem jih jedel takrat ko sem sam tudi fajn treniru, je enako temu:

 

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

 

Mitsu reče Dne, 23. 8. 2023 at 22:06:

 

Top fizična kondicija je zelo širok pojem. Za tele filmske zvezde, da majo  več mišične mase kot en naturalc, je jasno, da grejo na kako kuro steroidov al pa dve in pa fino trenirajo v fitnesu in dejansko kažejo nabildano telo in sigurno so v dobri fizični kondiciji, samo ne bi reku pa da so glih top. Mogoče je to top izgled za določene ljudi. Se pa strinjam, da sta Arnold in Stallone še v starih letih zelo zelo aktivna. So mi pa smešni razni drugi igralci ala Hemsworth, Butler, Jackman k grejo na kuro in pol v Men's healthu objavljajo njihove diete in treninge za pripravo v določenem filmu, da si po njihovih metodah izklesaš enako telo. Seveda zamolčijo zelo pomembne sestavine - njihov zajtrk prvakov. 

 

 

 

 

Pa tud zanimivo mi je kolk hitr zgubijo to, ko zamenjajo vlogo.

 

Najbolj se mi zdi trenutno dodelan režim od Daniela Craiga, ker sem bral, kako so ga prilagajali zgodbi Bonda.

 

Hemsworth se je pa za zadnjega Thora res divje nabildal.

Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Pa sej Parkside niti ni lih nek crap... price/performance je kr dobr...
Par let nazaj smo na hit rabl za en projekt mešalo za beton... in sm reku ajde rečmo de bo zdržu za tolk k rabmo paj to to, cnej k izposoja... ta kurba še dons dela...

Glede na to de se pod Expendables temo Parkside omenja, je pa Lidl u polno zadeu s to reklamo, Švarci pa tud zih ni švoh zakasiru...

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...