Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2023]


Priporočeni prispevki

Istvan reče Dne, 11. 7. 2023 at 8:20:

Spremljam razvoj praktično od začetka, bral sem par člankov in intervjujev z razvojno ekipo in občutek je bil, da so se pravilno lotili izdelave igre. Nenazadnje jo je "požegnal" tudi Ian Currie. Dejstvo je, da je bilo v razvoj te igre od vseh naslednikov JA2 vloženega največ časa in dobrih idej, vseeno pa osebno ne pričakujem veliko. Tudi zato, ker je od JA2 minilo že četrt stoletja in je gaming generalno drugačen. Bomo kmalu videli. 


prve ocene so spodbudne

 

https://wccftech.com/review/jagged-alliance-3-unexpendables/ 8.5/10

 

https://www.ign.com/articles/jagged-alliance-3-review. 9/10

 

https://www.rockpapershotgun.com/jagged-alliance-3-review

 

https://tryhardguides.com/jagged-alliance-3-review/  9/10

 

 

 


 

 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Halls of Torment

 

Za vse ljubitelje Vampire Survivors in Diablo-ta :D

Faking droga, ki se lepo dozira v 30 minutnih intervalih 

 

5e na Steam-u (vceri je bla se akcija - 4e)

Je pa se early access, ampak podobno kot VS se bo verjetno dodajala oprema/mape/liki, je pa že zdej gladko dosti contenta

Povezava do prispevka

Sprobal malo Jagged Alliance 3 ene 15 minut in najverjetneje ne bom igral. Jebeno je pač, če nimaš pojma za kaj gre :D V lajfu nisem skoraj nič igral iger tega tipa in je kar dosti se za naučit, to pa nimam neke posebne volje. Tudi na K+M se mi ne ljubi igrati... z gamepadom pa samo skačem nekaj po ekranu in milijon kombinacij gumbov.

 

Drugače pa ne igram nič trenutno že nekaj časa.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz igram Dark Souls, Bed of Chaos je bla nočna mora, pa Nito je bil easy.

 

Še dva glavna bossa imam, pri enem nisem totalno siguren kako se pride do njega, prebral sem na tleh sporočilo, da je treba imeti nek ring

 

Ta drug me je pa premagal in dal v ječo, tko da sumim, da se bom moral še enkrat tepst proti njemu. Ne vem še točno katerega naj grem najprej.

 

Also, sej Dark Souls 1 ima nek DLC, ne? Kako bom vedel, a sem ga dosegel?

Povezava do prispevka

Ima DLC, by far najboljša vsebina DS1 je tam. 

 

Prit not je pa tudi straightforward, skor tolk kot prit do Malenije.

 

  • Go to Darkroot Basin, beyond the waterfall will be a cave with a Golden Golem. Kill this to free Dusk of Oolacile.
  • Go to Duke's Archives, head up the elevator and kill the Crystal Golem for a Broken Pendant.
  • Head back to where you freed Dusk of Oolacile in Darkroot Basin. Examine the strange purple cloud.
  • From here, you will be teleported to Sanctuary Garden.

Ez, samo enviromental telle morš znat brat. In wiki.

Povezava do prispevka

ja samo jaz za prve rune nikoli ne berem interneta :D zato bom tudi tole preskočil kar si copy-pastal

 

Dark Souls 2 mi je ratalo do vseh treh DLCjev pridt sam, pa do Malenije mi je tud ratal pridt

 

samo če bo preveč obskurno bom pa v drugem runu bral na netu

Povezava do prispevka

Haligtree je izven vseh main questov, skrit na najbolj zakotnem delu skrivne cone, do katere prideš, ko najdeš tipa v sodu in na drugem koncu mape skrit ključ v zagnojenem gradu.

 

Folk, ki ni explorer in ni bral wiki oz gledal videjev, ni našel ne skrivnega dvigala, ne Haligtreeja. 

ER je igralo 20mil folka, 2/3 jih ni nikoli videlo FROM igre.

 

Folk tukaj ni reprezentantiven.

 

Organsko najti drugo hidro v DS1 je tudi skoraj nemogoče, razen če si twitchy spastik ki random tolče za skrite zide v že skritih sobah.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

meni je blo najbolj noro ko sem tam hodil v nekem dungeonu po nevidnih tleh, ker v Bloodbornu tega ni blo :D 

 

Zaradi takih zadev je praktično nujno igrat online, da bereš sporočila. Mi je blo kar čudno, ko sem videl, da kar nekaj mnenjalničarjev igra offline. Ogromno stvari bi falil brez tega. Tudi, če bi 3x ali več šel čez špil ni variante, da določene zadeve sam najdeš.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Prlimaj state in opremo. Če te on zbije tako hitro, boš v DLCju jebal ježa. Mogoče nisi zlevelan dosti ali dobro. 

 

Also, fuck shield tukaj, 2h is the way, pazi stamino, dodgaj napade in spemaj travo za še stamine. Naolji orožje s ta boljšimi mazili in takoj ko ubiješ prvega šprint na drugega. Če maš dost dpsja boš brez problema naredil fajt.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 minutami:

Zaradi takih zadev je praktično nujno igrat online, da bereš sporočila. Mi je blo kar čudno, ko sem videl, da kar nekaj mnenjalničarjev igra offline. Ogromno stvari bi falil brez tega. Tudi, če bi 3x ali več šel čez špil ni variante, da določene zadeve sam najdeš.

 

Meni osebno preprosto ni bistveno odkriti vsega v igri. Pač uživam, da odkrijem tisto, na kar naletim naravno, če pa zaradi tega izpustim celo cono ali nek brutalen weapon, pa jbg, pač izpustim. Enostavno imam tak stil igranja, naravno raziskovanje, kar se najde, se najde, kar se ne, se ne. Če mi je igra zelo všeč, potem na spletu preverim kakšne ključne reči, ki bi jih lahko spregledal, da grem še tisto skozi, ampak to je res za 9/10 ali 10/10 igre. Zelo rad igram tudi karseda raznolike igre, zato se ne maram za predolgo ustavljati in zaciklat v en naslov. Elden Ring mi je recimo povsem jasno, da sem ogromno vsebine izpustil, pri Tears of the Kingdom imam filing, da sem naredil 50 % vsega, pa sem cel mesec igral, ampak je preprosto toliko questov in aktivnosti, da sem po osemdesetih urah skomignil z rameni in šel odlomit finalnega bossa :D. Tako da ja, zame je offline no guide best way to play za 99 % iger, tisti 1 % najboljših pa grem po končanju na internet preverit, če je še kaj vsebine za ponucat.  

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Hernir reče pred 3 minutami:

 Tako da ja, zame je offline no guide best way to play za 99 % iger, tisti 1 % najboljših pa grem po končanju na internet preverit, če je še kaj vsebine za ponucat.  

Nekak tako kot jaz, sporočil v Souls špilih večinoma ne berem :D tudi interneta se zelo izogibam, zato mi je pa ER bil tako fajn izkušnja, kljub temu da mi nekatere uganke stolpov niso ble jasne

Edina razlika med nama je to, da igram online, zato ker mi je community všeč. Dobit v ER pomoč ali pa biti pomoč res fajn deluje. To je moj Death Stranding haha

Povezava do prispevka

Najboljše da zgooglas kako se pride tja, ker dvomim da ti rata brez :D

 

Pač res je kr neki dostop do dlcja

 

Edit: fvck, nisem dal refresha pa ste že naštepali miljon odgovorov 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Me3do reče Pravkar:

Najboljše da zgooglas kako se pride tja, ker dvomim da ti rata brez :D

 

Pač res je kr neki dostop do dlcja

Moram vztrajat pri svojem, NG+ bom gledal na internet, prej pa ni šans. Sploh za špile ne maram na internet, ker že sami naslovi člankov spoilajo napolno. Za smrt nekoga v

Spoiler

Last of Us

sem vedel 2 leti preden sem sploh špil zagnal.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...