Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2023]


Priporočeni prispevki

Hernir reče pred 13 minutami:

Meni osebno preprosto ni bistveno odkriti vsega v igri. Pač uživam, da odkrijem tisto, na kar naletim naravno, če pa zaradi tega izpustim celo cono ali nek brutalen weapon, pa jbg, pač izpustim. Enostavno imam tak stil igranja, naravno raziskovanje, kar se najde, se najde, kar se ne, se ne. Če mi je igra zelo všeč, potem na spletu preverim kakšne ključne reči, ki bi jih lahko spregledal, da grem še tisto skozi, ampak to je res za 9/10 ali 10/10 igre. Zelo rad igram tudi karseda raznolike igre, zato se ne maram za predolgo ustavljati in zaciklat v en naslov. Elden Ring mi je recimo povsem jasno, da sem ogromno vsebine izpustil, pri Tears of the Kingdom imam filing, da sem naredil 50 % vsega, pa sem cel mesec igral, ampak je preprosto toliko questov in aktivnosti, da sem po osemdesetih urah skomignil z rameni in šel odlomit finalnega bossa :D. Tako da ja, zame je offline no guide best way to play za 99 % iger, tisti 1 % najboljših pa grem po končanju na internet preverit, če je še kaj vsebine za ponucat.  

 

Ja, saj razumem :D Vsakemu svoje... jaz hočem izkoristi čim več, saj vidiš kaki prdec sem, da mi "nič" ne ustreza za igrat. Če bi vedel, da me čaka kaj drugega super duper in se veselil... bi bilo drugo. Evo, zdaj spet že celo večnost praktično nič ne igram, ker me nič ne pritegne full. PS5 nisem prižgal že skoraj 2 meseca menda :(

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 3 minutami:

Sprobi kak nov žanr. Soulslike ti tudi ni bil všeč, dokler nisi še x-tič sprobal Bloodborna in padel not :) 

 

Sem namestil Remnanta, da sprobam. Ampak sem danes najprej probal Jagged Alliance 3 zaradi frišnosti... Bom štartal Remnanta, ker volje do učenja brez proper tutoriala nimam za JA3.

 

Če ne bo Remnant, pa grem na DS1, ki sem ga samo enkrat do zdaj :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Sem namestil Remnanta, da sprobam. Ampak sem danes najprej probal Jagged Alliance 3 zaradi frišnosti... Bom štartal Remnanta, ker volje do učenja brez proper tutoriala nimam za JA3.

Kaj pa kak Hollow Knight, Dead Cells, Rogue Legacy 2, Tunic...?

Take metroidvanie ti ne sedejo?

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Kaj pa kak Hollow Knight, Dead Cells, Rogue Legacy 2, Tunic...?

Take metroidvanie ti ne sedejo?

 

Nikoli igral in po slikah sodeč mi ne bi bilo... žal.

 

Vsake tolko jamram kak je fse najslabše :D

 

Sploh me ne potegnejo igre, ki nimajo vsaj neke stopnje realizma. Pa naj bo to okolje ali karkoli, nekaj fikcije je komot vmes potem.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 32 minutami:

Haligtree je izven vseh main questov, skrit na najbolj zakotnem delu skrivne cone, do katere prideš, ko najdeš tipa v sodu in na drugem koncu mape skrit ključ v zagnojenem gradu.

 

Folk, ki ni explorer in ni bral wiki oz gledal videjev, ni našel ne skrivnega dvigala, ne Haligtreeja. 

ER je igralo 20mil folka, 2/3 jih ni nikoli videlo FROM igre.

 

Folk tukaj ni reprezentantiven.

 

Organsko najti drugo hidro v DS1 je tudi skoraj nemogoče, razen če si twitchy spastik ki random tolče za skrite zide v že skritih sobah.

 

To be fair, Haligtree je neprimerljivo lažje najti kot DLC v DkS1, če ne za drugo, ker imaš en velik fog of war čez pol snežne mape in prav vidiš, da si nekaj velikega zgrešil. Prej zgrešiš Morgothov blood temple, pa še tistega vidiš z daljave v podzemni coni in je nek lep hint. 

 

DkS3 je imel tistih dragon cono, ki je bila za moje pojme težja za najt, saj si moral delat specifičen emote na specifičnem mestu.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

To je ena taka, ki bi verjetno šla (izmed tistih predlogov), bom verjetno sprobal. Kolikor se spomnim že sem nekaj sprobal, ampak na PC in mi ni blo do igranja na PC-ju bolj kot pa, da se mi sama igra ne bi dopadla.

Aja, nimaš PS+ Extra več. Sem ti mislil reči, da je itak džabe, pa ji magari daš šanso. Lahko, da ti ne bo dobra in boš pač vrgu stran par ur, lahko pa se ti prikaže Marija, tko kot meni, in imaš pred sabo 60+ ur dolgo neponovljivo avanturo. Jaz sem doživel zelo podoben mindfuck, kot ko mi je prvič kliknilo čemu so Souls igre tako dobre.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Kaj pa Nier Automata? Psychonauts 2 (ne rabiš skippat dialogov, ker so smešni)? Metal Gear Rising Revengance?

 

Psychonauts 2 je po pol ure letel z diska. Ostalih dveh nisem probal in nekak ne bi kupoval teh iger glede na moje bedaste kaprice okrog teh zadev, da keš stran fuknem. Bom pa preveril, če se da stestirat pirata.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Aja, nimaš PS+ Extra več. Sem ti mislil reči, da je itak džabe, pa ji magari daš šanso. Lahko, da ti ne bo dobra in boš pač vrgu stran par ur, lahko pa se ti prikaže Marija, tko kot meni, in imaš pred sabo 60+ ur dolgo neponovljivo avanturo. Jaz sem doživel zelo podoben mindfuck, kot ko mi je prvič kliknilo čemu so Souls igre tako dobre.

 

Ja, žal ne več... konec junija poteklo 2 tedna po akciji. So me opozarjali na potek pa sem si mislil "ko vas jebe, nočem več premium". Vzel bom Extra takoj v naslednji akciji.

 

Saj ni hude panike, knjigo sem se spravil brat in pred spanjem kako serijo pogledam... bi pa vseeno pasalo najt nekaj kar mi sede za igrat pod klimo, ko je zunaj 35 in mi ni kaj za okoli lazit. Pa čez poletje itak vedno manj igram kot preostanek leta. Mam par zadev za stestirat, sem pa len kot tajfl in sploh ne dam dovolj šanse igri, da bi me potegnila, če je ne plačam.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

https://cdn.cloudflare.steamstatic.com/steam/apps/1574310/capsule_616x353.jpg?t=1689177274

Predvčerajšnjim je prišlo tole nadaljevanje.  Tule na posterju je trikotnik nad Edwards island, ki je prizorišče prvega dela. Tole pa se dogaja kot je razvidno na sosednjem otoku. Sem pa šele začel. So far so good.:mafija:

uredilo bitje fric
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Ja vredu mi je, pac najbl mi je vsec letenje vesoljske ladjice po solarnem systemu, pa dost walking simulator je zadeva. Na zacetku mi to ni bilo vsec, ker pac tuga k ni drugih reci za pocet, sam scasoma pa sem kr padel v zgodbo in mi je blo fajn odkrivanje le te. Kupil sem tudi dodatek za v podporo avtorjev, sam mi pa ni tok vsec, ker je ful igranja v temi. Zaradi narave dnevne sobe je zaradi odsevov v tvju res muka tko igrat podnevi, sam zarad tega - pa se poleti k je dobesedno cel dan sonce 🤣

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

To je ena taka, ki bi verjetno šla (izmed tistih predlogov), bom verjetno sprobal. Kolikor se spomnim že sem nekaj sprobal, ampak na PC in mi ni blo do igranja na PC-ju bolj kot pa, da se mi sama igra ne bi dopadla.

 

Pa saj Hollow Knight imaš tudi na PS

Povezava do prispevka

Sem steral gosje in lemmingsovske puzzleščine u tri pizde materne in se lotil malo bolj moške robe. Najprej sem hotel z žensko igrati The Quarry, pa sem dobil samo nigga please looka in lajn "Ne igram igric, ki so na joypad" :D :D

 

In evo, sem potem zalaufal Rogue Legacy 2, za katero IMO še nisem videl slabega reviewa ali mnenja. Kljub temu, da je sploh ni na retail, še ta žrtev. Tko igram in igram, res sem previden, pač roguelike špil a ne, pridem dejansko kar daleč (mislim da naberem skor 800 golda) in mi ni bilo jasno, zakaj so že ta jajca kao tak top tier?? In pol končno crknem... in se dejansko začne ta pravi špil :D Kupujem perke, odklepam abilityje, dodajam nove character classe (najbolj brutal mi je mage, največji revež pa archer), umiram ob carskem humorju, tko res TOP špil. Ful enih stvari za delat, odklepat in kombinirat - zapakirano v res pošteno zajeban špil, kokr mi zadeva deluje. Ni mi še čist Hades nivo kvalitete, ampak filing "sam še en run pol pa neham" je pa že zelo prisoten. 

 

Držim pesti za retail, al neki :) Tole bom pa IMO kr probal obrnit.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...