Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2023]


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 2 minutama:

Resno mislim: dajte to igrico preigrat! Ker humor je res dober, jaz se recimo smejim skoraj ob vsakem dialogu v igri. Plus to, da je igra res dobro spolirana. Must play za vsakega ljubitelja FRP iger in stripov evropske produkcije. 

Prvo mnenje, ki sem ga prebral na netu, ko sem šel zdaj igrico googlat

 

The devs really try hard to be funny, alot of it is just ends up flat on its face or just sound cringe. Reading a one liner doesn't make it funny and I often roll my eyes back whenever I hear a stupid one liner, even the devs know how obnoxious the dialogue is by giving you the option to mute certain characters.
 

It figures al neki :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

Prvo mnenje, ki sem ga prebral na netu, ko sem šel zdaj igrico googlat


Hja, kaj pa vem. Sem tudi sam že bral raznorazne komentarje. Ampak meni dejansko ta humor sede. Saj ne rečem, ni zdaj vsak dialog biser, ampak povprečno gledano pa je vseeno top. Plus to, da je treba pač razumet zajebancijo (ker je ogromno referenc na raznorazne zadeve). Boljše parodije na FRP igre si ne znam predstavljat. + voice acting je super, poslušaj lopova npr. ali pa elfinjo. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Šef me je zajebal v sluzbi, pa sem prehitro stisnil naprej :D

 

Performance je tko, smešen. Ni zdaj skrajno moteči med igranjem, ker jaz niti nisem tako hudo občutljiv, če me res ne ovira pri uzivanju. Ampak pop ini so vsekani, tko, po 3 sekundah se kaj pojavi direkt pred mano :D

Combat je tekoči, fps dropsi se dogajajo, ampak ne takrat, ko jih rabim. Verjetno je zdaj malo boljše kot ob izidu. 

 

Vse to kar zdaj špilam je v bistvu ubijanje dolgčasa, dokler ne pride Lords of the Fallen.

Jep jep. Sej drugače delim mnenje do potankosti. Dobra igračka.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 41 minutami:

Prvo mnenje, ki sem ga prebral na netu, ko sem šel zdaj igrico googlat

 

The devs really try hard to be funny, alot of it is just ends up flat on its face or just sound cringe. Reading a one liner doesn't make it funny and I often roll my eyes back whenever I hear a stupid one liner, even the devs know how obnoxious the dialogue is by giving you the option to mute certain characters.
 

It figures al neki :D 

 

Jep za tole igrico pa niti opisa ne rabim na netu pogledati, že po trailerju lahko zaključim da so pasja jajca.

Povezava do prispevka

Vsakomur svoje. Je pač humorna zadeva, narejena po kultnem stripu, ki ga pa žal marsikdo sploh ne pozna. Vsak, ki bo igral vsaj pol ure bo takoj razumel o čem govorim in vzljubil igrico.  Sodit zgolj po trailerju pa so res pasja jajca. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Drgač ne vem, od kod vam ideja, da bi DaCapo dobro funkcioniral na Gnoju. Tisti prostor je konec koncev sproduciral real life potencialne morilce, DaCapo pa je velika dobričina

DaCringo pač sede v Konzolec res uno perfect french kiss varianta, nikjer drugje ne bi bil tak car kot v tej boomerski izbi :D

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Herniere ima point, ker jaz se res ne najdem na Gnoju. Vse kar napišem je iskreno in pozitivno. Nobenega ne žalim, se pa rad pošalim. In pač to, da imamo nek forum za debate. Ko bodo enkrat Mn3njalnik ukinili, dvomim da bo še kdaj kaj podobnega nastalo.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vzemi saw cleaver in pištolo kot začetni orožji.

 

Pa v sewerjih maš kul izgledajoči armor.

 

Zdej imaš endgame gear.

 

Ni za kaj.

 

PS. Malo za res, vsako orožje je viable, čisto stvar preference. Armorji so pa samo za izgled več ali manj. Nauči se weapon mode switchat med bojem, pa pištola parry se nadrkaj na fatsotih ki krožijo po začetni coni. 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Scar reče pred 6 minutami:

Hvala. Grem na slepo, brez kaksnega guglanja itd. Wish me luck

 

Če boš imel filing, da obupuješ in boš dal igrico na stran... potem raje kaj poguglaj. Ker jaz sem praktično šele v četrto padel not in ostal zaprisežen From igricam. Prej pa so se mi to zdele ene najbolj bednih igric. Enostavno nisem mel pojma kako naj igram, jaz nisem vedel niti, da je sovražnike potrebno lockat (ker prej nisem igral takih iger),...

 

Ti pa zavidam to izkušnjo sedaj :D Uživaj!

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

  

Scar reče pred 20 minutami:

Hvala, sem mel v glavi da je en tak zacetni hint bil ze omenjen :D ce mate se kaksen res n00b nasvet povejte, sicer pa kar berem vasa masturbiranja na From, vam je blo vsem boljse na slepo.

 

absolutno obvezno na slepo, če kaj ne boš vedel, najprej kle vprašaj, preden si preveč spoilaš po raznih wikijih :) Ta hint je pomemben zato, ker boš brez shortcuta vsakič moral iz začetne cone mimo kopice sovražnikov in če boš crknil bo vsakič jovo na novo, kar ti lahko orenk ubije veselje do špila.

 

Še en pomemben hint: dokler ne srečaš bilokakega bossa, ne boš mogel level-upati, lahko boš samo nadgrajeval opremo. Potem ko boš pa "videl" bossa - sploh ni nujno, da ga premagaš - boš pa lahko level-upal.

 

 

 

Buzzkill reče pred 19 minutami:

Vzemi saw cleaver in pištolo kot začetni orožji.

 

tole je tudi dober beginner tip, ampak ti bo definiral playstlye za kar nekaj ur. Če ti bo kaj drugega bolj všeč, vzemi kaj drugega, ampak bo tešje.

 

Sekira Sreče je tudi zelo močna, ampak je že malo bolj pro.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 23 minutami:

Steči mimo obeh volkodlakov in zavij ostro levo mimo enega kmeta notri v hišo, steči po štengah dol, nato levo iz hiše skozi vrata in direkt naravnost gor po štengah, da odpreš bližnjico.

 

Ni za kaj.

@Scar Pazi, nazadnje, ko mi je Galko to svetoval sem se znašel na dnu sewerjev kjer me je lovil podivjan prašič. :D

 

Also, ful sem ti fouš. Uživaj.

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

@ScarObvezno offline. V bistvu ne vem ali je to tudi pri Bloodborne, sam une mlake krvi in duhci drugih igralcev so mi res največje immersion breaking smeti, kar se jih je lahko From spomnil.

Te stvari imajo sicer tudi svoj čar, sam po moje so implementirane res slabo za popizdit. Probaj, pa boš videl, če te moti ali ne.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...