Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

1309976 reče pred 5 urami:

Ti si ga resno potolkel na začetku? Vsaka čast.

 

Meni je živce pil, ko sem bil level 100! Ne vem ali je na začetku isto močen kot takrat proti koncu al ne. Bitsu ma res nek fetiš na te prve boss-e :D Al pa ga enostavno raspizdi "give me that lamp", ker je navezan na njo.

 

ke_kit reče pred 3 urami:

Sem nafarmal za ključ. Brcati sovražnike v prepad je neverjetno satisfying. Zdaj mi je jasno zakej je @bigboss82u GOTY. :D

 

Jaz ne vem, če sem par krat uporabil mehaniko fukniti sovraga v prepad z lampo, pol pa vidim posnetke, ko sem proti koncu gledal neke za opremo in vidim, da jih ima večina to za stalno prakso. Na ta nove z lampo in kock jaz čist pozabim :(

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 54 minutami:

Tam kjer rešiš nemško možačo kovačo iz zapora.

Eno uro sem rabil, da sem uspel ubiti un kup enemijev, ki je na polici takoj zunaj (napajajo jih neki lebdeči orbi, ki se jih vidi samo z lampo ali v umbral realmu).

 

Tokrat vlagam tudi v vitality, jep. :D

 

Upam, da veš, da moraš te modre parazite posrkati z lampo? :D

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 14 minutami:

Upam, da veš, da moraš te modre parazite posrkati z lampo? :D

Sem videl pol, sam na tistem mestu ni bilo šans, da bi najprej naredil to. Raje sem zvabil sovražnike proč. Orbe sem pokončal na koncu.

Sem pa šele danes ugotovil, da ti srkanje unih izrastkov na stenah poleg lamp powerja, povrne nekaj lajfa. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 47 minutami:

Puna sem bil živčen med gledanjem, ker nisi pobil psov.

Najprej sem skušal spucati pse, sam tipi so iz kamna al neki. Orožje se mi je kr odbijalo od njih. Ne vem al je bug, al je mišljeno tako. Ful čudno.

Je bilo hitreje in bolj varno tako imo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Aja, thx za protip.

Drugače pa laufam naokoli nag, ker imam nek pendant, ki pojača moč udarcev, glede na to kako malo equipment loada imaš. :D

Zdaj sem dobil enga drugega, ki naredi podobno, sam brez tega minusa.

 

Odločil sem se, da bom vlagal čim več v VIT in END, ki oba prinašata točke za equipment load. Skozi sem na meji za heavy roll. :D

Povezava do prispevka

Psi z armorjem so ranljivi od strani ali od zadaj. Spredaj se ti bo pa orožje odbijalo in dokaj hitro ti bodo nabili bleed (če jih je več)...večinoma pa niso problem, tudi če so v družbi.

 

Če boš uporabljal že v štartu +10 orožja si zgubil pol čara igre. S tega vidika je bolje da greš dvakrat skozi...če se ti da.

 

Ko boš proti koncu pazi da ne klikaš izbire prehitro, ker se lahko zašiješ in boš ostal brez ene res dobre zadeve (razen če greš na določen konec).

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Jaz sem jih s težkim hamerjem (to kar ma ke_kit) komot nabijal od spredaj tudi. Res pa je, da jim je prvi udarec vzel samo cca. tretjino energije, drugi jih je ubil. 

 

Daj napisi v spoiler kaj sem zamudil

Ki omenjaš? Jaz bom sicer itak šel vse 3 konce preigrat. Zdaj sem imel osnovni konec. Za umbral si pa bom zgleda moral malo pogledat kako ga izpeljat. 

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 20 minutami:

Če boš uporabljal že v štartu +10 orožja

Kako pa naj vem kaj so +10 orožja?

Pobiram stvari sproti in si opremim tisto, ki dela največ damagea.

Tole kar imam trenutno v zadnjem videu je oboje +3. Nisem nič farmal za level upanje.

 

A ni to nek normalen progress?

Preseravanje z lvl1 liki mi osebno ni všeč, ker je edina razlika v tem, da trajajo boss fighti dalj časa. Raje imam power fantasy.

 

Drugače mi plz ne pretirano spoilat igre (ne pravim, da si, samo za naprej, če boš še kdaj dajal kake namige in to). Prvič nikoli ne uporabljam nobenih pomagal. Če kaj zamudim, jebat ga. Moral bi bolj paziti.

Mam NG+ za popravni izpit. :D

 

@Aktivist VančIgre ne dobiš nazaj, predobra je. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
fric reče pred 2 minutama:

Malo počakaj stakimi ocenami vsaj tja do ene 3/4 LotF, ker če boš do takrat še to trdil pol so Lies of P res ultra smeti.

 

Saj ni mislil resno. Kljub temu... A se ti zdi, da se poslabša? Meni se zdi, da se lotf kvečjemu izboljša kasneje pa spike v težavnosti pride. Ke_kit pač isto kot jaz obožuje tudi ta raziskovalni del, ki ga Lies of P nima. Da so smeti, pa vsekakor ne misli resno. 

Povezava do prispevka
fric reče pred 4 minutami:

Malo počakaj stakimi ocenami vsaj tja do ene 3/4 LotF, ker če boš do takrat še to trdil pol so Lies of P res ultra smeti.

Ma ne, valjda se hecam.

Lies of P ima predober combat, da bi lahko bile smeti.

Sta mi pa level/world design in raziskovanje v LOTF neprimerljivo boljša. V tistem segmentu je LOP res brezvezen. :(

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...