Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Neverjetno kako so prizemljili Erjavca, fakin papak z velikim egotom, ki misli da je ne vem kako pomemben. Še sanjal je da bo mandatar. No, saj pri nas je vse možno, tako da morda to ni izključeno v prihodnosti. :w00t:

 

Navedek

"DeSUS do nadaljnjega ostaja v koaliciji. Preučili bomo možnost morebitnega sodelovanja s poslansko skupino SMC," je po sestanku poslancev DeSUS s predsednikom stranke Karlom Erjavcem povedal vodja poslanske skupine Franc Jurša in dodal, da se je Erjavec na sestanku poslancem celo opravičil za ponedeljkovo ravnanje, ko je predlagal izhod iz vlade.

vir: https://siol.net/novice/slovenija/neuradno-karl-erjavec-se-opravicuje-svojim-poslancem-541020

 

 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 2 minutama:

Po mojem so vse vladne stranke razen SDS doomed, nekdo bo moral biti grešni kozel.

Težko reči. Trenutno so se v kratkem času slabo odrezale čisto vse stranke - bodisi v Šarčevi ali v Janševi vladi. Tako da je najvarneje voliti za manjšinske poslance! :)

Povezava do prispevka
maksi reče pred 33 minutami:

Kaj pa je z letošnjo sezonsko gripo, a noben več ne zboli ali umira?

Vrh sezone gripe je ponavadi januarja ali februarja.

 

Je pa že primer NZ in Avstralije pokazal, da so ukrepi proti širjenju C19 učinkoviti tudi proti širjenju gripe.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/5f6307ca393a0/stranski-ucinek-covida-19-manj-gripe

 

iTaK Pa Je CoVId19 sAmO naVaDnA gRiPa od oNeGa BilGeJtsa.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

kaj je sploh poanta osamosvojitve, če nam zdej EU diktira žive pizdarije. upam da bo muzej to razložu, kolk je prej blo hujš, ker glede covida so zdej vezal tolk keša, da tud če bi kdo mel jajca odjebat določene ukrepe vsaj eksperimentalno da vidimo efekte, bi EU stopu na prste pa reku bote mogl počakat da "tavlki" to nardimo, če sploh. od marca se še noben ni javu da se ni mogu vležt v bolnco s covidom, izključno zdravniki se oglašajo in to se oglašajo isto ko že 15 let: smo na robu, rabmo več. lažejo. maske dol pa lej takoj ko se javi 5-10 folka da so mogl pa zj doma umret, pa jih bomo dal nazaj pizda ... pa se ne bojo javl, bojo kvečjemu doma prebolel pa bojo rekl fakof bolncam

drugač pa za fuck you janši pa vsem pedofilom, naredmo stranko ko ji je cilj EU exit pa grupiranje nazaj v jugoslavijo ... kdo nas ne bi hotu, so ja ble vojne ko smo šli za sebe ... to bo v muzeju prikazan v 3d tehniki ... ločeno od EU se bomo rešl covida, ker bomo postavl magari 10 novih klinik, kje je problem? problem je zgolj da EU noče hitre rešitve te "krize", ker vidijo zlati rudnik novga denarja. nas 30 miljonov slovanov jim jebe mater, kaj pa bojo nardil, začel nam z militiranjem lol pol je to sam nova hitlerija merklove v tem primeru grem še js v prvo linijo da me headshotajo v glavo

  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka

Mene zanima kam bodo šli glasovi vseh pri zavesti/pameti volilcev SDS, ki so sedaj spoznali da Janez Janša očitno ni kompetenten :panika:

 

Kaka milina bi bila da se Janez Janša upokoji v Murgle nekam

 

Uff

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
Marvin reče pred 5 urami:

Vrh sezone gripe je ponavadi januarja ali februarja.

 

Je pa že primer NZ in Avstralije pokazal, da so ukrepi proti širjenju C19 učinkoviti tudi proti širjenju gripe.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/5f6307ca393a0/stranski-ucinek-covida-19-manj-gripe

 

iTaK Pa Je CoVId19 sAmO naVaDnA gRiPa od oNeGa BilGeJtsa.

"korona se širi ker se ljudje ne držijo ukrepov" IN "gripe ni zaradi ukrepov"

 

ne more hkrati oboje veljat

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Marvak reče pred 49 minutami:

Mene zanima kam bodo šli glasovi vseh pri zavesti/pameti volilcev SDS, ki so sedaj spoznali da Janez Janša očitno ni kompetenten :panika:

 

Kaka milina bi bila da se Janez Janša upokoji v Murgle nekam

 

Uff

 

to se le tvoje domneve, jaz sumim vec % za SDS v naslednjih volitvah

Povezava do prispevka
Marvak reče pred 54 minutami:

Mene zanima kam bodo šli glasovi vseh pri zavesti/pameti volilcev SDS, ki so sedaj spoznali da Janez Janša očitno ni kompetenten :panika:

 

Kaka milina bi bila da se Janez Janša upokoji v Murgle nekam

 

Uff


 

Never underestimate the power of stupid people in large groups.
George Carlin
Povezava do prispevka

@VonGriffin Sej vem da ste nerazumni, zato pa probavam mal omilit govorico

 

Ampak izjava da bo po tem sranju še več ljudi volilo za SDS me pač ne navdaja z optimizmom. Sicer itak ne verjamem v to.

 

Že da bi isto ljudi volilo SDS po tem, se mi zdi nemogoče

 

Naslednje volitve ostane samo 15% fanatikov

Kakšna svetla prihodnost nas čaka :worship:

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 48 minutami:

"korona se širi ker se ljudje ne držijo ukrepov" IN "gripe ni zaradi ukrepov"

 

ne more hkrati oboje veljat

?

- vrhunec sezone gripe se še ni pričel.

-virus gripe je manj nalezljiv in manj smrtonosen od novega koronavirusa.

 

Glede ukrepov pa velja ta poudarek iz zgornjega članka:

Navedek

Da beležijo znatno nižje število gripoznih obolenj pa poročajo tudi iz držav juga Afrike in Južne Amerike, kjer so bili režimi karantene bolj ohlapni kot denimo na Novi Zelandiji. Nivoji okužb s sezonsko gripo so tudi tam bili nižji kot lani ali pa jih celo ni bilo.

 

Povezava do prispevka

Zdej bote počas pogruntal da Covid19 samo naslednja stopnja sezonskih grip ki so prejšna leta razbijala po DSO, ter da vse samemu sebi namen, da se ljudje naučijo higene kašlja in razkuženih rok ko obiskujejo svojce po DSO

 

Druga plat te medalje je pa da treba tudi čistilki v DSO dvigniti plačo, če se od nje pričakuje dodatno pazljivost ter nošnjo respiratorja.

 

Inbefore, naj gre vaša bolana teta zalih 50 let za čas zime v najemno oskrbovano stanovanje

 

Also inbefore o znanstvenih člankih iz prvih tednov prvega vala o trajni neplodnosti nekaterih obolelih

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
Marvak reče pred 9 minutami:

Zdej bote počas pogruntal da Covid19 samo naslednja stopnja sezonskih grip ki so prejšna leta razbijala po DSO, ter da vse samemu sebi namen, da se ljudje naučijo higene 

nebojo. oziroma čakajo zdej da bojo rekl da cepivo ni dal pravga efekta na cifrah, pa skinal v žep zilijarde evrov, pol jih bo mogoč mal več odprl oči, ampak bomo še vedn zdej za začetek prvo vezani v novi 7 letni plan EU, kjer bo verjetn šlo za eno in isto krajo denarja. common colda pozdravit pač ne morš

kdaj pa so volitve? oziroma kdaj jih bojo prestavl? :D rabimo hiper-demokracijo, nek online portal lahko dostopn vsakmu kjer bi lahko mel referendume enga za drugim, ne da odločamo sam kir papak nas bo pelal v brezno. očitno spet neka moja nezemljanska ideja ... nočejo prave milenialne demokracije, ker ne bojo več mogl kradit dnarja, to je 1x1

Povezava do prispevka
Marvak reče pred 1 uro:

@VonGriffin Sej vem da ste nerazumni, zato pa probavam mal omilit govorico

 

Ampak izjava da bo po tem sranju še več ljudi volilo za SDS me pač ne navdaja z optimizmom. Sicer itak ne verjamem v to.

 

Že da bi isto ljudi volilo SDS po tem, se mi zdi nemogoče

 

Naslednje volitve ostane samo 15% fanatikov

Kakšna svetla prihodnost nas čaka :worship:


 

tole bo slo v arhiv kot tista JJ ne bo vec nikoli mandatar 

 

pa lo and behold 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...