Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 19 urami:

Pač javnost ustvarja mnenje, da je Janša kriv za covid in da so njegovi ukrepi neumni.

 

nujno je treba ločit splomladanski in poletno-jesensko-zimski del ukvarjanja s COVIDom.

 

spomladanski del je Janševa vlada izpeljala praktično perfektno; (relativno) hiter odziv, takojšnja ODKRITA neposredna komunikacija z javnostjo preko govorca, jasno usmerjanje in navodila populaciji, gospodarstvu, pomirjajoči toni - češ, situacija je resna, ne se zajebavat, ampak če se boste držali priporočil, bomo zadevo izpeljali kot se zagre. in smo jo!

 

kaj se je v njegovi glavi in v glavah odgovornih zgodilo po famoznem preletavanju avijonom, lahko samo ugibam.

 

ena napaka za drugo, ena napaka za drugo, prijatelj moj. odprtje mej čez poletje, ko je bilo popolnoma jasno, kaj sledi (Bosna, Srbija, Makedonija so imele ravno takrat enega večjih porastov COVIDa), neizdajanje odločb (daleč največja možna napaka!), absolutno nobene kontrole nad DSOji, nezadostna priprava bolnišničnih kapacitet, potem, ko so imeli dobesedno celo poletje čas, da bi poskrbeli zato, neupoštevanje stroke, nejasna, zmedena in dobesedno zajebantska navodila, namenjena jebanju ljudi v glavo (medtem ko ta navodila za njih seveda niso veljala), nesposobni ministri, ki niso znali udarit z roko po mizi, da ne naštevam naprej...

 

ob vsem tem pa je imel tip toliko časa, da je začenjal razkrajat jedra slovenske države in družbe; policija, NPU, paktarjenje z višjegrajci, čestitke Trumpu, demontaža slovenske kulture, neprestano twittanje in drkanje ljudi v glavo...

 

res ne vem in ne razumem, kako je sploh lahko še slabše. ustvarila se je vsesplošna psihoza, ljudje so dobesedno siti te njegove face in absurdnosti njegovih dejanj.

 

dobesedno jaz in ti greva lahko tja in zagrabiva za delo, pa stavim JAJCA, da ne moreva bit slabša od njega. ne. moreva. bit. slabša.

 

Navedek

Pač Janša avtoritativen in mislim, taki imajo radi organizirano.

 

organizirano? heh, ravno obratno. ljudje kot je Janša obožujejo vsesplošni kaos, ker jim le ta omogoča odprtje večih front, ki bi jih sicer zelo težko odpiral. rovari na vseh straneh in izvaja svoje vijevaje, medtem, ko ga en koalicijska partner prosi, da ne twitta (in mu Janša naslednji dan nalašč nabije 3h twittanja), drugi koalicijski partner pravi, joj, veste, nam Janšino početje ni všeč, ampak zdaj je kriza in dajmo se prosim s tem ukvarjat, tretji koalicijski partner ima pa take težave sam s sabo, da niti ne vedo, kje se jih drži glava.

 

Janša sploh ne rabi bit avtoritativen, ker niti ne pride do tega, da bi bila potreba. taki ljudje letijo iz stranke ven že prej.

 

Navedek

Da so pa Janševe vlade precej bolj organizirane od drugih pa ne bi o tem, ampak poznam zadevo od bližje, lahko ZS.

 

se absolutno strinjam. s tem, da to ni pohvala Janši, ampak podajanje ocene levim vladam, ki so absolutno in brez nadaljnega nesposobne ustreznega usklajenega delovanja.

 

mogoče bi pa morali na levi tudi ustanovit stranko s kultom osebnosti, vojaško disciplino in vertikalnim delovanjem, kot v SDS.:D

 

Navedek

Toliko o potvarah in zastaranju.

 

Janša ni bil spoznan za nedolžnega, proces je zastaral. v tujini sedijo ljudje, ki so dali v Slovenijo podkupnine. pika.

 

nimam kaj več dodat.

 

Janša reče pred 10 urami:

Naj Ivane potegne to potezo in obglavi ti dve ministrstvi in prevzame odgovornost :D

 

točno to sta ministra DESuSa naredila (in, mimogrede, s tem kršila tudi koalicijsko pogodbo), ker bi sicer Janša takoj vrgel na plano, da je (vsaj) Gantar zaradi svojega odstopa neposredno odgovoren za smrti bolnikov. ;)

 

YourReptilianOverlord reče pred 6 urami:

Toda veliki zmagovalec posla je Majbert Pharm, ki je pred nekaj meseci dobil nove lastnike. Prevzela sta ga Mariborčan Alan Amadej Eferl, ki živi v Dubaju in ga je spletna stran Kriptoreporter označila za "kralja piramid", ter Klemen Nicoletti, ki je v zadnjih letih sodeloval v več shemah mrežnega trženja in kriptoprojektu Coinspace. Ta se je izkazal za eno največjih prevar, v kateri naj bi denar izgubilo na milijone vlagateljev po vsem svetu.

 

toliko, da podamo stvari v kontekst.

 

SDM je Slovenska demokratska mladina, podmladek SDS-a, Luka Lah pa eden od snifčkov kokaina iz tistega znamenitega videa.

 

Caffrey reče pred 4 urami:

Se ni Desus ze razcepljal v preteklosti?

 

mogoče si zamešal z ZDUSom (združenje slovenskih upokojencev), ki jih na neki točki zaradi Erjavčevih bedarij ni več podpiralo?

 

 

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 7
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

hkrati pa sds na polno paro dela, da bi naredila naslednje volitve neustavne :rofl:

 

Navedek

Za ukinitev volilnih okrajev zmanjkalo pet glasov, proti SDS in Robert Polnar

Proti predlogu ukinitve je glasovalo 26 poslancev, in sicer iz stranke SDS, pridružil pa se jim je tudi DeSUS-ov poslanec Robert Polnar, za katerega so v stranki DeSUS napovedali, da ga bodo izključili iz svojih vrst.

Sprememba volilne zakonodaje je nujna, saj je ustavno sodišče ugotovilo, da je ta neustavna v delu, ki govori o določitvi volilnih okrajev. Zakonodajalcu je postavilo tudi dveletni rok za izpolnitev odločbe, ki poteče v ponedeljek.

 

Povezava do prispevka

Če fuknemo vse iz parlamenta in žrebamo poslance izmed ljudi s 6+ stopnjo izobrazbe, nam bi šlo garant nekajkrat bolje. Verjetno bi bilo bolje že, če žrebamo med 10 in 95 let.

To kar sedaj notri sedi je vse iz napačnega konca gausovke.

uredilo bitje S<3NEC
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 16 urami:

Če fuknemo vse iz parlamenta in žrebamo poslance izmed ljudi s 6+ stopnjo izobrazbe, nam bi šlo garant nekajkrat bolje. Verjetno bi bilo bolje že, če žrebamo med 10 in 95 let.

To kar sedaj notri sedi je vse iz napačnega konca gausovke.

 

 

To vsekakor. Problem je v negativni selekciji. Jaz naprimer poznam dosti levičarjev, ki so pametni. A kaj pa imaš na politični sceni levih mladih? Štromajer, Kordiš in Mesec. Sem iz obale, kjer mrgoli levakov, ampak nivo retardiranosti, ki premorejo zgoraj omenjeni pobje, je težko dosegljiv. 

 

Je problem, ker dosti folka ki je nezaposljiv, potem šalta na politiko. Pa pri selekcijah v strankah je tako, da se pričakuje od tebe SS nivo pripadnosti in ideološke indoktriniranosti. Jaz sem imel frenda, ki se je štulil v SD in vem približno kako delujejo te stranke.

uredilo bitje Waslich
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 2 minutama:

Jaz naprimer poznam dosti levičarjev, ki so pametni.

V Sloveniji so lahko pametni le levičarji.

 

Waslich reče pred 5 minutami:

A kaj pa imaš na politični sceni levih mladih?

Levica je skrajno leva stranka, SD je prava levuhad v SLO. Ne vem če so res toliko retardirani.

 

Waslich reče pred 3 minutami:

Problem je v negativni selekciji

Za bit v politiki uspesen moras imeti dolocene kvalitete. Ni to negativna selekcija.

 

 

Waslich reče pred 6 minutami:

se pričakuje od tebe SS nivo pripadnosti in ideološke indoktriniranosti.

vsekakor

 

Waslich reče pred 8 minutami:

Sem iz obale, kjer mrgoli levakov,

eviva il comunismo e la liberta

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 57 minutami:

A res ni nikogar, ki bi uspel obglaviti to spako od države?

 

zato mora biti glavna osnova vsake resne države koncizna zakonodaja, profesionalno sodstvo, odlični tožilci in močna policija. če uspeš uredit te štiri najbolj osnovne postavke, si opravil 85% vsega dela.

 

Waslich reče pred 15 minutami:

A kaj pa imaš na politični sceni levih mladih?

 

Je problem, ker dosti folka ki je nezaposljiv, potem šalta na politiko.

 

kateri inteligenten človek se bo pa šel v takšni državi politika? to je dobesedno karierni (in osebnostni) samomor za vsakega resnega človeka, ki gleda več kot 5 let v prihodnost.

 

slovenska politika je skozi leta postala en velik kup negativne selekcije nepismenih in nekritičnih brezhrbteničarjev, ki so pripravljeni za 2k neta na mesec kimati vsakomur v zameno za 'varno zaposlitev'.

 

v veliki večini so to sicer praktično (za malce višje pozicije) nezaposljivi ljudje, ki si pridejo rešit štiriletno eksistenco, upajoč na še kakšen mandat več. v teh svojih mandatih v ozadju opravljajo 'umazano' delo in če so dovolj pridni, ob izpadu iz parlamenta dobijo darilo v obliki zaposlitve na malce višjem položaju znotraj JU ali pa še boljše - v kakšnem državnem podjetju. kjer pa, da smo si na jasnem, vlogo kimajočega poslanca zgolj prilagodijo novi situaciji in postanejo kimajoči izvrševalci strankarske politike v podjetju.

 

kdo ali kaj takšnega človeka lahko jemlje resno?

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka

Res bi rad videl kaj vse se v zakulisju dogaja. Rad bi videl globoko državo, madžarske forinte, zavarovalniške lobije, MSM agendo, vse male in velike sluzavce, ki se motajo okrog naših smeti ter ostalo. Pogosto razmišljam kako slaba je situacija in se mi iskreno zdi, da bi tisti, ki bi dregnil v samo srce tega smetišča, plačal z življenjem. Prepričam sem, da bi se nanj nemudoma zgrnili tako levi kot desni, ki so v resnici razdvojeni le v naših ubogih naivnih glavah. Déjà vu; najbrž sem podobno že pisal.

 

A res ni mogoče, da bi se mala, dvomiljonska država nekoč združena zoperstavila svetu in poizkusila preživet? Preprosto ne razumem zakaj se to ne more zgoditi. Jaz ne čutim dobesedno nobene potrebe po osebnem okoriščanju na račun drugih. Kako je možno, da se ne najde vsaj par 100 podobno mislečih, ki bi prevzeli krmilo? Razumem negativno selekcijo in neko strankarsko tradicijo, ampak nič ni večno in vedno obstaja nova priložnost.

 

Odgovor samemu sebi je, da smo ljudje pač preveč neumni, da bi kaj takega omogočili, nagovarjanje razuma pa zahteva nečloveške napore ali je celo Sizifovo delo.

Žalost, sama žalost me je.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 1 uro:

Kako je možno, da se ne najde vsaj par 100 podobno mislečih, ki bi prevzeli krmilo?

 

jaz ti garantiram, da je v Sloveniji na desettisoče podobno mislečih, da ne rečem na stotisoče. ampak komu se bo dalo ukvarjat z zastavo svojega imena, znanja in preteklih dosežkov, da potem tebe in tvojo družino napadajo polpismeni pisuni ali pa celo boti po nareku madžarskih forintov ali nakradenih privatizacijskih tolarjev, mark in dolarjev?

 

nihče ki sebi in svoji družini želi dobro ne bo šel v to.

 

to pišem že desetič, ampak Slovenijo lahko reši le (še) prosvetljeni absolutist, ki bo stvari vzel v svoje roke in odrezal vse leve in desne lovke in zastavil nova pravila igre. ker se pa to zaradi časa v katerem živimo ne more več zgodit, smo pač obsojeni na nadaljni razkroj družbene morale, etike, občutka dolžnosti, narodnega ponosa,...vse do bridkega konca, ko bomo razprodali še zadnje državno imetje, potem je pa tudi z nami kot z narodom konec. in občutek slovenstva se bo oportunistično prelil v plemenskos pripadnost (pre)ostalih sosedov (pa čak i šire).

 

in zadnji bo ugasnil luč v spomin na stare dobre čase zanosa in elana, ko smo 'gradili novo državo'. :D

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
NightWind reče pred 5 urami:

A to so imeli zapisano v programu stranke?

 

No, saj, v SLO je res tako, da BP ustanoviš novo stranko imena Z Janezom Janšo ne gremo v vlado, program stranke je lahko na enem A4 listu napisano "Z Janezom Janšo ne gremo v vlado" in evo, si v parlamentu.

ja in to je kritika janši ne državi. še proti kosu lesa z narisanim obrazom bi zgubil volitve. kje boš dobil podporo če razmišljaš izključno koga bi lahk zjebu in kaj bi si lahk podredil. sploh da se velik pogovarjamo je kriv šarec ki ma zgleda mentalne težave in je pognal vse v kurac

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 9 urami:

jaz ti garantiram, da je v Sloveniji na desettisoče podobno mislečih, da ne rečem na stotisoče. ampak komu se bo dalo ukvarjat z zastavo svojega imena, znanja in preteklih dosežkov, da potem tebe in tvojo družino napadajo polpismeni pisuni ali pa celo boti po nareku madžarskih forintov ali nakradenih privatizacijskih tolarjev, mark in dolarjev?

 

 

Nazadnje je poskusil dr. Gregoric, milijonar in eno najvecjih imen svoje stroke v ZDA. Je sicer malce trajalo  ampak je navsezadnje tudi ugotovil, da ni smiselno broditi po tej greznici.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 13 urami:

kdo ali kaj takšnega človeka lahko jemlje resno?

prav v čustvo si jih zadel, jokajo...

 

no razen če jokajo ker jih na tak uimdki dan zebe v podplate zaradi mrzlega marmorja na poti do bazena (ki jim je bil zgrajen z materialom od gradnje neprofitnih stanovanj in javne infrastrukture).

Povezava do prispevka
Navedek

 Prepričam sem, da bi se nanj nemudoma zgrnili tako levi kot desni, ki so v resnici razdvojeni le v naših ubogih naivnih glavah.

 

Navedek

reprosto ne razumem zakaj se to ne more zgoditi. 

 

 

Ker ne dojames da to ni le v vasih ubogih glavah in poskusas tole naivno zrelevatizirati. Razkol slovenskega naroda tici v zgodovinskih dogodkih , državljanski vojni ki ni dobila pravega epiloga in volilnem telesu ki je se obtičal v tranziciji

 

Mislim da bo vas veliko spregledalo, ko bo Janez dejansko sel v penzijo in se zadeve ne bodo spremenile oz bodo le sle na slabse, ko ne bo vec dezurnega krivca zakaj levica nima programa in zakaj desnica ki je normalna ne dobi v rupetini volitve

 

JJ se je le krasno prilagodil narodu, ki si po mojem mnenju ne zasluzi tega kosa Zemlje na katerem smeti

  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Kokr tale VG očitno res sovraži slovence je mogu res bit spolno zlorabljen v otroštvu... Ker to je edini potencialni vir tako globokih travm ki jih več kot očitno ima.

Sicer kaj točno je pa potem razlog za njegovo čaščenje vsega tujega je pa tudi dobro uprašanje. Ubistvu bi bil model kr dober subjekt za kako psihološko študijo.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

https://www.24ur.com/novice/slovenija/eni-ne-bi-janse-drugi-ne-erjavca-kdo-pa-ima-vec-glasov.html

 

Nej mi en razlozi, kako da tale clanek pa ni zavajanje in strankarsko trobilo? Se pravi ravno to, kar ocitajo Novi24 s tem, da pa naj bi bil to "nepristranski" medij? 

 

"Tehtnica se torej, ko gre za "težo" poslancev, vse bolj nagiba v prid koalicije KUL - ki pa sicer (še) nima 46 glasov. "

 

(Še) nima. In od kje za vraga jih bo imela? S tem da se je ze pred casom videlo, da se ne znajo nic med sabo zmenit (Lms, Desus, Levica). 

Jao.

 

Povezava do prispevka
Ejga reče pred 27 minutami:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/eni-ne-bi-janse-drugi-ne-erjavca-kdo-pa-ima-vec-glasov.html

 

Nej mi en razlozi, kako da tale clanek pa ni zavajanje in strankarsko trobilo? Se pravi ravno to, kar ocitajo Novi24 s tem, da pa naj bi bil to "nepristranski" medij? 

 

"Tehtnica se torej, ko gre za "težo" poslancev, vse bolj nagiba v prid koalicije KUL - ki pa sicer (še) nima 46 glasov. "

 

(Še) nima. In od kje za vraga jih bo imela? S tem da se je ze pred casom videlo, da se ne znajo nic med sabo zmenit (Lms, Desus, Levica). 

Jao.

 

 

 

24ur ne bi jaz jemal kot nek verodostojen vir... ker njihova spletna stran je zdaj na nivoju neke Mladine. Kombo wishful thinking in agitprop.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...