Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Samo JJ pa ima naštudirano kako preusmeri pozornost, ni kaj. On bi moral biti standup čarovnik, bi 100% zmagal na X-faktorju.

 

Dokaj weak za dobrega voditelja - jebiga, stara ruska in jugo šola.

uredilo bitje black187
Povezava do prispevka

Kolk so dosadni s tem metanjem puške v koruzo. Prvič, že tko je bedna metafora. Drugič, to je bilo v času, ko je sam veliki JJ tvital, da je smučanje v Italiji smiselno preživljanje prostega časa.

 

Šarec nikol nebi odstopil če bi vedel da pride pandemija. Ni ga lažjega kot vladat v času pandemije, kar tudi dokazuje tale združba tolovajev.

 

Šarec je preprosto videl šanso za klasičen power grab in jo izkoristil. In se rojalno zajebal. Njegova napaka je v tem, da so se mu cedile sline po več oblasti, ne po manj. Če res nebi hotel vladati, pol nebi bil tko za predčasne volitve.

Pa saj to je jasno vsem, tud tem preprostežem, ki se jim zdi ta domislica metanje puške v koruzo tko zabavna, hohohoho, da jo nonstop papagajsajo.

 

Pa prazna skladišča, lol. Pravi tip, ki ni naročil vseh razpoložljivih cepiv.  Pri čemer se sprva ponujata dve možnosti, al je ravnal malomarno, ali pa nespametno, kr pač v krizi ne staviš vse na enega konja ane. Kot se kaže iz priloženega. Ampak to sta sam navidezno najverjetnejši varijanti.

Kr če si zadevo pogledamo širše, je najbrž problem bil v tem, da ni bilo posrednika in pol je motivacija za naročila manjša...

uredilo bitje GigiGovedina
  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

jaz imam naročnino, a seveda ne delim avtorske, plačljive vsebine. 

 

Skratka, boš kar lepo kupil, levičar.

 

Je pa tole fehtanje požarjevih člankov s strani levakov res carsko v svoji hinavščini, ane. Če ni kredibilen, te ne bi smelo zanimat, kaj piše? In če si kulturo/tisk spoštujoči levičar, boš kulturo/tisk spoštljivo podprl?

  • Nekul -1 3
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
drago reče pred 1 minuto:

jaz imam naročnino, a seveda ne delim avtorske, plačljive vsebine. 

 

Skratka, boš kar lepo kupil, levičar.

 

Je pa tole fehtanje požarjevih člankov s strani levakov res carsko v svoji hinavščini, ane. Če ni kredibilen, te ne bi smelo zanimat, kaj piše? In če si kulturo/tisk spoštujoči levičar, boš kulturo/tisk spoštljivo podprl?

Kar mirno Kopriva, nimam posebnega beefa s Požarjem, je že parkrat lansiral proper novice, ki jih drugje niso

 

Kulturo in tisk podpiram s precejšnjim deležem plače že nekaj let, saj sta mi kultura in umetnost glavno področje življenjskega zanimanja

 

Za en članek pa vseeno ne bom plačeval naročnine jaro

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 43 minutami:

Je pa tole fehtanje požarjevih člankov s strani levakov res carsko v svoji hinavščini, ane. Če ni kredibilen, te ne bi smelo zanimat, kaj piše? In če si kulturo/tisk spoštujoči levičar, boš kulturo/tisk spoštljivo podprl?

Ha ha ha levičarji in intelektualna lastnina, kot voda in olje.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 6 urami:

Ha ha ha levičarji in intelektualna lastnina, kot voda in olje.

 

no, no, kar mirno. pri obeh polih najdemo nebroj intelektualnih kraj.

 

sicer ne vem, kaj točno sem pričakoval od poročila RČ, ampak upal sem na kakšno 'kost' več. ali pa smo že vse skupaj v tolikšni meri predebatirali, da mi je vse iz poročila že nekak logično. :D

 

mi je bil pa zanimiv tale segment;

 

Navedek

»V okviru postopkov javnega naročanja, za katere je bil sicer formalno odgovoren zavod kot gospodar postopkov javnega naročanja, je sodelovala tudi projektna skupina, ki jo je minister za gospodarski razvoj in tehnologijo ustanovil 25. 3. 2020 kot pomoč Zavodu, čeprav je Vlada za ta namen le dan pred tem ustanovila medresorsko delovno skupino.« Ločeno od tega pa se je v postopke vključevala še poslanka Alenka Godec (SDS), kot ločena institucija sui generis:: »Poslanka je tako prek enaslova, ki ga ima odprtega v okviru politične stranke, komunicirala z nekaterimi ponudniki opreme ter nekatere ponudbe in z njimi povezane usmeritve (kot na primer usmeritve v zvezi z izvedbo strokovnega pregleda tehnične ustreznosti ponudb) posredovala različnim deležnikom.«

 

...da se kar neki brezvezni poslanci vmešavajo v razgovore s ponudniki opreme? brutalno! :ododava:

 

also, Zdravc krepi kabinet s preizkušenim kadrom, prihaja Čuš. :mafija:

 

 

za 2k/mesec BFF, gladko.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 1 minuto:

Sekretar naj bi bila tehničba funkcija in moraš kaj znat narest, ni to minister parla parla.

A je ta Čus dovolj usposobljen za ministerstvo za gospodarstvo?

 

Ja je.. se znajde s tehnico (osnova gospodarstva še iz antičnih časov) pa tud s proračunom se bo znajdu k zna dobr podelit 

Povezava do prispevka

Kvaj pa tole kopriva boysi

 

"Slovenska škofovska konferenca podpira cepljenje proti covidu-19, vendar katoličanom odsvetuje cepljenje s cepivom AstraZenece, ker je, kot so prepričani, izdelano na etično sporen način. Katoličani naj bi se tako cepili le s cepivoma Pfizerja in Moderne."

 

Kako se pa zdaj opravičuje, da je Janšej nabavljal AstraZeniko in ne ostalih cepiv :D 

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 11 urami:

Poslanec DeSUS-a Simonovič trdi, da ima diplomo zagrebške fakultete. Tam zatrjujejo, da to ne drži.

 

Ne spomni se kdaj je diplomiral in rabi 14 dni, da najde potrdilo. :lol:

 

Ninđa reče pred 7 urami:

Na napačno novinarko so se spravili ;) 

 

Jaz se tudi ne spomnim kdaj sem diplomiral. 

Mislim da isto leto kot sem se poročil. Edini dokaz da sem diplomiral ki vem kje je je diplomsko delo na internetu. Če ta ne bil objavljen bintudi jaz rabil nekaj časa da najdem dokaze.

 

Ampak ni to fora. Koga briga a je ta random poslanec diplomiral v Zagrebu, ki se je na podlagi te izobrazbe vpisal v Maribor. Prinesel je nek papir, uni v MB so rekli dobro si sprejet idi v 3. letnik. Bla bla bla

 

Isto bi lahko meni očitali da sem bil vpisan na 15 faksov ker sem vlekel status in izrabljal študentsko delo ter načrtno izgubil maturo da sem se lahko vpisal z zakljucnim izpitom, kjer ni bilo žiga da sem že nekje bil vpisan.

 

Novinarka naj gre raje raziskovat nečednosti prodaje sadja.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 2 minutama:

Če ta ne bil objavljen bintudi jaz rabil nekaj časa da najdem dokaze.

Saj so fakulteto vprašali po dokazih, pa zgleda imajo kar natančne evidence:

 

"Branko Simonovič se je na fakulteto vpisal leta 1975. Opravil je 22 izpitov, zadnjega leta 1978. O izpisu nimamo podatkov."

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 9 minutami:

Saj so fakulteto vprašali po dokazih, pa zgleda imajo kar natančne evidence:

 

"Branko Simonovič se je na fakulteto vpisal leta 1975. Opravil je 22 izpitov, zadnjega leta 1978. O izpisu nimamo podatkov."

Kako se je pol vpisal v MB?

Je ponaredil listine?  S temi papirji je bilo Yu precej relativno.

 

Zanimivo da noben novinar ni raziskal dovoljenja protikorupcijek komisije za dovoljenje dodatnega zaskužka 250 k Eur.

uredilo bitje andrejus
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...