Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Volilno pravico ima 1.698.629 volivcev. Do 11. ure je na voliščih glasovalo 257.328 volivcev oziroma 15,15 % vseh volilnih upravičencev.
V skladu z navodili DVK, podatki o udeležbi do 11. ure ne zajemajo udeležbe na predčasnem glasovanju.

 

Izgleda obetavno.

Povezava do prispevka

 

Ascender reče pred 3 urami:

Kaj se zdaj bojda Terška odpustili na Univerzi v Novi gorici. Ki so itak čist JJ & Desnica.

 

Kako je s plakati glede referenduma. Sem slišal da se nekaj dol trgajo. A se morajo pred glasovanjem odstranit ali je šlo za akcijo kopriv?

 

 

Povezava do prispevka

Iz izkusenj se bi se glede glasovanja v tujini dalo tudi spotakniti ob to, da so kuverte za glasovnice tako tanke, da se vse cez vidi tako da ni zagotovljena anonimnost glasov. Sicer sem ziher da je v doticnem primeru razlog za to cista nesposobnost in izbira najcenejsega ponudnika, ki je naredil ceni primeren tanek papir, ampak vseeno. :)

 

Za preostale napake in tehnicne motnje pa ne vem, nesposobnost ali namerno ampak skoraj pricakujem, da jih bo vlada uporabila za razveljavitev, ce ne bo vsecen izid.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 9 minutami:

Ma ne vem no. Saj smo zelo pasivni narod, samo da Jajo razveljavi rezultate, pa ga imo petkovi kolesarjix20 odnesejo iz parlamenta

 

BumbleBee reče pred 6 minutami:

Ja upam da se motim ampak spet, glede na obnasanje vlade v zadnjem letu in pol me ne bi presenetilo.

Janša in core SDSa imo ne vedo več prav, v kakšnih okoliščinah smo, da ni to nemčija 1935 in znajo probat, se strinjam :D

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 40 minutami:

Ja upam da se motim ampak spet, glede na obnasanje vlade v zadnjem letu in pol me ne bi presenetilo.

Tudi mene ne. Glede na to, kaj so sprejeli pod znb si celo skoraj upam napovedat, da bo do tega dejansko prislo. 

Povezava do prispevka

Prvi odziv vlade oz. ministra:

 

“Referendum se je ugrabil in zlorabil za druge cilje. Ljudje so odreagirali čustveno. Bodrilo in spodbujalo se jih je z nekimi pamfleti, ki nimajo veze s samim namenom zakona."

 

Ugrabljen referendum zna bit ključna beseda odziva. 

Povezava do prispevka

Kaj se je z referendumom dejansko doseglo? OK ne maramo vlade ampak to ni novica. Volitve so pa tudi šele čez slabo leto in janez zaradi slabega rezultata ne bo odstopil.

Edino vrgli so vam kost in ko se je raja ukvcarjala z vodo, so potihem sprejeli nov znb.

  • Trol 1
Povezava do prispevka
nekdo reče pred 1 minuto:

Kaj se je z referendumom dejansko doseglo? OK ne maramo vlade ampak to ni novica. Volitve so pa tudi šele čez slabo leto in janez zaradi slabega rezultata ne bo odstopil.

Edino vrgli so vam kost in ko se je raja ukvcarjala z vodo, so potihem sprejeli nov znb.

za katerega se začnejo zbirati podpisi jutri za referendum

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...