Skoči na vsebino

Srednji svet na teveju


LordFebo

Priporočeni prispevki

drevored reče pred 4 minutami:

 

 

drgac temno kozo dobis od svetlobe ne zato ker zivis v temi
 

 

mi pa ni jasno time lajn. torej elfi so bli v middle earth najprej in bla je tema, ker ni blo sonca? pol so sli v dezelo kjer je bla svetloba, ki sta jo oddajali dve drevesi. kdaj pa pol sonce pride v middle earth? ker serija se zacne z govorom neki v smislu there was a time before sunrise.

ja, ampak prstan je tudi narejen iz kovine in z njim ne morš postat neviden ali manipulirati narave :D

 

drgač, bile so zvezde pa ti drevesi; pol jih uničijo in en cvet rata sonce, ne vem, kako je že z luno

Povezava do prispevka
drevored reče pred 21 minutami:

kdaj pa pol sonce pride v middle earth? ker serija se zacne z govorom neki v smislu there was a time before sunrise.

morgoth pozge drevesa pol pa iluvatar soncek zrihta

 

 With the power of the Valier Yavanna, Nienna, and Vána,[3] Telperion produced a single flower, and Laurelin a single fruit. Aulë and his people made a vessel for the fiery fruit, and Arien was chosen to steer the vessel of the Sun

 

uredilo bitje Okult
Povezava do prispevka

jaz tudi, samo ne iz pravih razlogov. bolj me zanima kva vse bodo se zajebal pa ce bodo kaki dobri memesi nastali.

 

moram pa rect, da je zadnje cajte youtube taka greznica da me nos pece.

 

tle v tem topicu sem kliknil unga nerdrotica in zdaj mam celoten yt poplavljen z njegovimi videi in njemu podobnimi "creatorji", ki dobesedno pluvajo (en anglez s slabimi zobmi je tak, da si prav predstavljam kako mu slina prsi ven med govorjenjem) cez serijo.

 

pain

Povezava do prispevka
drevored reče pred 34 minutami:

(en anglez s slabimi zobmi je tak, da si prav predstavljam kako mu slina prsi ven med govorjenjem)

ja jest sm tud unga dobu, mors na roke poprav algo nazaj drgac bodo sam ringhaterji,
je pa velik bols gledat kot serijo, mislm da bom se ksnga hejtrja rajs pogledal k je bl zanimiv

Povezava do prispevka
Okult reče pred 21 minutami:

ja jest sm tud unga dobu, mors na roke poprav algo nazaj drgac bodo sam ringhaterji,
je pa velik bols gledat kot serijo, mislm da bom se ksnga hejtrja rajs pogledal k je bl zanimiv

 

Js upam da ta tip za vsak del naredi review, ker je on point pa ubija :avadodo:

  • Račka +1 5
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

jaz tudi, samo ne iz pravih razlogov. bolj me zanima kva vse bodo se zajebal pa ce bodo kaki dobri memesi nastali.

 

moram pa rect, da je zadnje cajte youtube taka greznica da me nos pece.

 

tle v tem topicu sem kliknil unga nerdrotica in zdaj mam celoten yt poplavljen z njegovimi videi in njemu podobnimi "creatorji", ki dobesedno pluvajo (en anglez s slabimi zobmi je tak, da si prav predstavljam kako mu slina prsi ven med govorjenjem) cez serijo.

 

pain

 

Čudno, da isti ljudje, ki pluvajo po RoP hvalijo HoD. Pa ima HoD isto woke probleme, ampak je vse drugo na nivoju. Tale RoP pa šepa pri vsem razen pri lepih prizorov pokrajine in mest.

Povezava do prispevka

LotR sem prebral še preden so prišli filmi. In če pomislim, da sem se takrat pritoževal nad določenimi zadevami v filmih ... :confused: Ta serija je res obup - popolnoma tipično generično ameriško sranje (kakršen je v zadnjih sezonah postal tudi GoT) in nič več. Najstnikom bi mogoče dogajalo, pa še to nisem prepričan. Če probam najti kako dobro plat mi na misel pride točno to - filmi sedaj izpadejo kot bi jih sam Tolkien naredil.

Povezava do prispevka

igralka full ne pase za galadriel. mogoce tudi malo zaradi karakterja, ki so ga ji dodelili ampak tud tko pac nima vilinske elegantnosti in sofisticiranosti.

 

je pa super kjut in bi bla full dobra hobitinja s temi njenimi zobki

 

ampak jesus christ zakaj mora biti tko bitchy skos

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

ne bit pasji rasist. tudi civave majo lahko glavne vloge

 

 

ne vem kaj naj recem

 

hobiti so f pizdi. ne vem kako naj drugace opisem njihov screen time

 

un pomorscak mi je kul. huda hcerka hnngh

 

 halberdovo prezivljanje prostega casa na otoku je bil slab filler

 

galadriel je karen

 

dogajanje pri kopanju jarkov mi je bilo najboljse. eni momenti so bli sicer wtf. kva je blo to z vodo? nek weird brezvezen mind game? in pol slowmotion in epska muzika za nekega random karakterja, ki je bil 5 sec na ekranu. kdo si to zmisljuje in kdo pol to odobri. nerealno res.

 

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 1 uro:

mnja drgač mi je stuckerman kar ok glede recenzij, sam tle pa mal tryharda :D

 

ponavad so pros, cons in dokaj jasn verdict... tak da če je vse tolk dobr in ni "hooked" ampak "indifferent" mal ne kupm tega hehe

 

mogoče si spregledal, ampak gre za first impressions, ne pa review, kot rad marsikdo tukaj počne že po prvem delu...

 

saj ne da se strinjam z vsem povedanim (tudi meni gre bitchy galadriel počasi na ud recimo), ampak se pa tip vsaj ne trudi bit edgy, kot marsikdo tukaj.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...