Skoči na vsebino

Srednji svet na teveju


LordFebo

Priporočeni prispevki

Pogledal sem samo 1:27 min zgornjega videa in se že hihitam zraven

 

Isto sem jaz pomislil samo nisem hotel bit negative nancy, najprej kaže viline kako iz kilometrskih watchtowerjov nadzirajo ljudi in vse ostalo, potem pa vidiš da jim orki žgejo kilometre zemlje in spreminjajo celo naravo in noben ni tega opazil :D

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 9 minutami:

In potem se Amerika upa rogati 'tretjerazrednim' državam zavoljo cenzure medijev in mnenj. Neverjetno!

 

 

 

Mislim, da bi bilo dobro uporabit moč tudi tukaj in zbrisat youtube drek, ki ga mečejo uporabniki v tole temo.

 

Debate na forumih so super, ampak umirajo, ker folk več ni sposoben napisati treh lastnih stavkov, samo še nalimlejo bedne videje z youtuba, ki kao reprezentirajo njihovo mnenje. Ogabno.

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 2 urama:

In potem se Amerika upa rogati 'tretjerazrednim' državam zavoljo cenzure medijev in mnenj. Neverjetno!

Ajde, glupo da je bilo tole zavrnjeno, samo poglej ta tekst: "Talking about budget, with such high budget,...", če bi to kdo v Jokerju pisal bi ga z Dodotovim (al kaj je že bil un model) tičem po faci.

uredilo bitje apovsic
Povezava do prispevka

Četrti del je bil pa res slab. Numenorcem ni težko vladati:

1. They took R jobs!

2. Ma kje, najjači smo! Ajde runde na moj račun.

3. Yay, najjači smo.

 

Nasploh je serija boring za znoret. Liki so zgolj za to da rinejo plot naprej, klišejskih trenutkov ne manjka (latino elf ravno pravi čas pride nazaj da reši tamalga, dj no), Galadriel je jezna. Potem spet jezna. Potem še malo jezna. Cringy slow motion posnetki... 

Orki so kul, pa Sauron deluje kot zanimiv lik, to je pa nekako to. Meh. Meh. Meh.

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče Dne, 15. 9. 2022 at 21:49:

mislm da je en linkov tega modela za prva dva dela...

 

no recap tretjega dela je enako epski 

 

 

sem se kr odloču, da se ne mislm matrat s serijo ampak tele obnove se pa splača pogledat :D 

Zanimivo da mu pustijo

 

Jaz sem tko obupal pri halo seriji pa pogledal samo obnove naslednjih par delov da vidim kam bo slo, pa so ga skos deletal/ dol tulkli lastniki ker je uporabljal posnetke serije :D

Povezava do prispevka

 Sm se prisilu gledat se mal

 

Galadriel skywalker delc najslabsi lik, holy fuck, tok na kurac mi je sel nazadnje joefrey v GOTu, sam to je bla njegova naloga

 

Serija polna nekih mainstream tropov ki jih forsajo ze skoraj desetletje v vse avarage in below avarage nanizanke. Polno nekih kao remember LOTR referenc, folk hoce bit neki globok v dialogih zvenijo pa totalno retardirano.

 

Komurkol je to gledljivo nima nobenga okusa ne standardov,  tko da tko kot OBI, odlicen filtr, da ves koga v tej izbi ne smes jemat resno.

 

Lp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...