Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Avril Lavigne reče pred 21 minutami:

Model je direktor največje slovevenske craft pivovarne, ki je del enga največjih pridelovalcev in trgovcev s hmeljem pr nas.

 

Shujšal je ful.

 

Fura atv-je in snežne sani.

 

Peče najboljše stejke, dela najboljši pir.

 

 

Katera pa je največja slovenska craft pivovarna? 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 22 urami:

Mamo tle kak Superb al pa Octavio RS (oboje bencin 2.0, novejsi letnik)? Zanima me realna poraba, ker podatki na netu varirajo, tut vedno dodas vsaj kak liter zravn.

Če ga boš najdu :D haha Jest sm isku pa ni za dobit...

 

tisti 280 konjski superbi imajo med 7 do 9 porabo... Odvisno kako se fura :d

 

Jest mam zdj povprečno 6.5 pri 2.0 tdi... Kvaj fora :D

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 46 minutami:

Če ga boš najdu :D haha Jest sm isku pa ni za dobit...

 

tisti 280 konjski superbi imajo med 7 do 9 porabo... Odvisno kako se fura :d

 

Jest mam zdj povprečno 6.5 pri 2.0 tdi... Kvaj fora :D

Dizli itq manj zerejo, js sm tut mel C5 2.0 pa sm kuru 6-7 + da je mel avto 1600kg.

 

Drugac pa na slovenskem trgu itq ni Superba bencin, kar gledam, gledam na mobile.de

zanimiva opcija je tut A4 40 TFSI 2.0, 204 konjev ampak nimam pojma kaki motorji so to.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 38 minutami:

Dizli itq manj zerejo, js sm tut mel C5 2.0 pa sm kuru 6-7 + da je mel avto 1600kg.

 

Drugac pa na slovenskem trgu itq ni Superba bencin, kar gledam, gledam na mobile.de

zanimiva opcija je tut A4 40 TFSI 2.0, 204 konjev ampak nimam pojma kaki motorji so to.

preveri ce ni se vedno akcija pri nas za a4 2.0 limuzina 150 avtomatik za 31k z njihovem lizingu pa zavarovanju, cena je bila za po narocilu, se mi zdi da se da ksn tuning narest tudi na 150 konjskemu

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 23 minutami:

preveri ce ni se vedno akcija pri nas za a4 2.0 limuzina 150 avtomatik za 31k z njihovem lizingu pa zavarovanju, cena je bila za po narocilu, se mi zdi da se da ksn tuning narest tudi na 150 konjskemu

31k je brez opreme ja

Povezava do prispevka

Evo po dveh letih končno pravilna diagnoza taglavnega in najbolj motečega črička v alfi - stropna luč. Bojo menjali ampak moram čakat da sploh dobijo del, plačat pa bom moral nekih dobrih 120€ + verjetno delo. 
 

Garancija/jamstvo tega namreč naj ne bi krila. Mam še škripajoč sedež in cvileče bremze, baje bi se lahko počasi menjali diski ampak tole bo 250€ po komadu, rabu bi pa dva nova oz. za sprednja kolesa -500€. 
 

Dnevna doza alfista

Povezava do prispevka
tiesto reče Dne, 31. 1. 2024 at 20:00:

Mamo tle kak Superb al pa Octavio RS (oboje bencin 2.0, novejsi letnik)? Zanima me realna poraba, ker podatki na netu varirajo, tut vedno dodas vsaj kak liter zravn.

 

2017 184 konjef, ta klasični family vagon varjanta, tako da novejši imajo verjetno še boljšo. 

 

Mal pod 7 zjutrej na šiht in če je familja v avtu da otrok lih ne kozla

7 - 8 če sem sam

Več če ga stisnem, to je pa itak od preveč dejavnikov odvisno 

 

Folk je na netu ful poln samega sebe v smislu da je to RS za kmetavzarje ampak ubistvu če ga maš vidiš kok carski avto je to. Sem ga dal parim, ki so bolj mahnjeni na brande tudi za peljat in so bili navdušeni. Daš v RS mode, daš da si šaltajo na volanu in jim ni jasno kako je to lah družinski škodin avto. 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Avril Lavigne reče pred 4 urami:

oprema je itak overrated

 

večina sodobne opreme je itak navlaka

Vseeno imam raje "cenejši" avto z opremo, kot dražji brez. Z Audijem brez opreme res izgledaš kot največji papak

mr.killer reče pred 15 minutami:

Kam so šle cene bože majku

 

domači mojster - cena menjava olja, filtra, filtra za nafto

 

75€

 

75€

 

koji kurac

Samo delo, brez delov, al samo deli, brez dela? :D 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

2017 184 konjef, ta klasični family vagon varjanta, tako da novejši imajo verjetno še boljšo. 

 

Mal pod 7 zjutrej na šiht in če je familja v avtu da otrok lih ne kozla

7 - 8 če sem sam

Več če ga stisnem, to je pa itak od preveč dejavnikov odvisno 

 

Folk je na netu ful poln samega sebe v smislu da je to RS za kmetavzarje ampak ubistvu če ga maš vidiš kok carski avto je to. Sem ga dal parim, ki so bolj mahnjeni na brande tudi za peljat in so bili navdušeni. Daš v RS mode, daš da si šaltajo na volanu in jim ni jasno kako je to lah družinski škodin avto. 

 

 

Ja sej temu bi bil namenjen, family wagon :D mal me sam skrbi, da neb bil premali (zato tut gledam Superb), ker strudla seli celo bajto k gremo na vikend dopust, bohnedi morje. 
Kok je nizek, glede na to, da je bolj kot ne sports car, je verjetn kr dost spuscen dol? Drugac pa poraba sploh ni velika za malo masino pa dost konjev.

Povezava do prispevka

Če maš 1 otroka čez glavo, če imaš 2 verjetno tudi, ampak takrat valda mal poškiliš prot superbu (ki pa je ogromen za parkirat). Če štrudla zmeče celo bajto v avto si pa itak fucked. :D

 

Višina v večini ni problem, edino na robniku ga ne boš mogu puščat kar pa itak ni zaželeno že zarad nizkoprofilnih gum in alu felten. 

 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 3 urami:

Ja sej temu bi bil namenjen, family wagon :D mal me sam skrbi, da neb bil premali (zato tut gledam Superb), ker strudla seli celo bajto k gremo na vikend dopust, bohnedi morje. 
Kok je nizek, glede na to, da je bolj kot ne sports car, je verjetn kr dost spuscen dol? Drugac pa poraba sploh ni velika za malo masino pa dost konjev.

600l prtljažnik ti je majhen? lol

 

Mi smo šli v 4 iz Kopra do Valencie s Fabio na dopust. Bp. S Passatom pa iz Kopra v Les 2 Alpes v 5 smučat za en teden. Vse se da. Če ti je pa to premajhno pa rabiš podaljšan kombi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...