Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 2 urama:

Ojla ekipa, kupujem nov avto in zaenkrat sem pogledal Bayona, Kono, Kamiqa in troca. Zdaj pa so se mi oči ustavile na temle: https://www.jeep.si/bencinski-jeep-avenger/

 

A je to ok zadeva? Znamke ne poznam in se ne bi rad najebal z nekimi jajci ... je pa res, da vozim kio :D 

 

Oče kupil pred 1 tednom

 

kaj naj rečem, avto ni velik, precej natlačen si noter

 

Sam HUD in odzivnost ok, sicer imaš samo 1 gumb za spreminjanje prikaza na ekranu.

 

Infotainment je semi - kontrole za klimo imaš na tipke, kar je ok, sam npr gretje sedežev je v xy sub menuju

 

pelje se, eh, 3 cilindri, slišat je ko kosilnica

 

za tak denar dobiš Mazdo CX-30

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19291895&display=Mazda CX-30

Povezava do prispevka

Fiat, Peugot,...

 

CMP

Povezava do prispevka

100 kojn je za tak avto zadosti, ampak odvisno od posameznika in voženj ki jih boš večinoma delal (ac, regionalka, mesto...). Recimo lahko si nabaviš Hyundai Kona N Performance pa bo mir a ne.

 

Probaj še kakšen Renault/Dacia Captur/Sandero Stepway, Peugeot 2008, Nissan Juke, Kia Stonic (bljak), Mazda CX 30...

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 12 urami:

hm damn ja tole nisem vedel, da spada v ta koncern :S Dost slaba, nisem fan ama čist nobene znamke znotraj tega koncerna :D 

 

Men je carsko kako se je že par uporabnikov ogrelo za Jeepa (including me), pa mu pol tukaj povejo da je to od Fiata in s(m)o vsi meh rajš ne. 

 

Zmeri več jih je, pa lepi so, ampak ja Fiat. Vseeno me mal firbec matra, pomoje bom še enega probat na testno.

Povezava do prispevka
wicked reče pred 2 urama:

2 let starega vzameš ko mu že cena pade za 20%. Nevem zakaj rabite nov avto. 

tole pri popularnih mini SUVjih ne drži, teh 20% v oglasih ne vidim, pa glede na poplave, a boš tvegal in šel dati upokojencu Pavlu iz Koroške 19.500 za 2022 kamiqa 1.0 tsi ambition, ki je nov ta moment 22.500 minus potencialen popust ali se boš raje postavil v vrsto za novega?

 

 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 9 urami:

Jaz zdaj niti ne vem kaj bi drugega gledal razen kamiqa in tcrossa. Kaka tuga od avtov je na trgu za mali denar :( 

 

Kaj je narobe s taksnim avtom, kjer stane novi! pod 20k, best p/p pa naravnost neverjetnih 23k?

 

1.5, 3 poper, atmosferc, rocni menjalnik in brez hibridne navlake. 

 

image.png.a175d5d032c3ec1d1af0f2215c303b1b.png

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   2 člana

×
×
  • Ustvari novo...