Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Morski reče Pravkar:

Ma čisto drugi koncept avta. V limo sediš nizko, športno. V Suv pokončno, višje. Da ne boš razočaran če sedaj furaš limo in potem presedlaš na (manjši) suv

Maš prav, veš da nikoli nisem šel kam dlje s SUVom. No ja enkrat sem imel Škodo Kodiaq in to ful nalaoudano, fak dizaster od avta, kot da bi vozil gospodarski kombi. Po drugi strani, ko sem se v Mercedesa vsedel, ko so me zici objel in se volan samodejno spustil dol sm dobil bonerja, sploh ker sem pričakoval, nek fotrovski avto, dobil pa filing k v BMWju.

 

In spet evo kliknem na avtonet, najcenejša nova limuzina z avtomatskim menjalnikom in vrže ven BMW 3 :(

Povezava do prispevka

ne

zdaj itak ni nobene ponudbe na avtonetu (beri zasebni prodajalec, prvi lastnik, hač, ne lih 20 let star)

se mi zdi, da so se ti 2012-2018 bolj slabo prodajali, ker je res žalost

 

gledal sem tut aurise, sam jih je sam 15 na avtonetu (dizel, od 2011), sam 4 od fizičnih oseb.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
Morski reče pred 3 urami:

https://siol.net/avtomoto/novice/obljuba-volkswagna-na-volan-se-vracajo-klasicni-gumbi-590803ž

Aha so končno ugotovili da je touch screen smeti.

 

Bainit: sam vozi ranga a6 ali 5 so že velike krave za vozit. to je blizu 2 metra širine...

Nevem če lahko rečeš kapacitativnim gumbom glih touch screen, but ok.

Povezava do prispevka

ce je za ford/mazda/volvo podobno kot za audi, vtipkaj v google npr ford parts catalogue europe, pa se doklikaj do modela avta pa potem do bremz, vzemi katalosko od ustreznega modela bremz, ce je vec variant za isti model in motor in letnik moras ugotoviti katere zavore imas, ce ves premer diskov pomaga,

izmisljujem si mm in oznake: ce je en tip zavor 288mm LT1 drugi pa 260mm LY3 ni tezko ugotoviti ali rabis ploscice za LT1 ali za LY3

 

2. step google ATE teile katalog in prek modela avta in tudi kataloske, ki si dobil iz ford kataloga najdes ustrezen model

3. motointegrator.de vtipkas iz ate kataoga katalosko, da bos dodatno 100% lahko se filtriras tako da vneses model avta tako kot na autodoc, samo da tu pokaze manj plevela kot pri tvojem linku

Povezava do prispevka

Dober dan. Se vam zdi ta avto vreden nakupa, če je tehnično brezhiben (ni registriran, moral bi ga itak peljati na tehničnega isti dan), tako da bi tam izvedel. Pravi, da ima servisno knjigo, deluje mi pa, kot da je bil v redu vzdrževan.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17766464&display=Nissan Almera

 

Obetaven: DA/NE?

 

 

Povezava do prispevka

Avtoznalci, zdravo.

Podjetje bo kuplo avto in bi ga radi poslikal z logotom pa še parimi napisi, reklama pač. Zanima me, kam greš to dat poslikat avto oz. a je bolš dat gor nalepke. Kaj svetujete? Kdo je najboljši za te zadeve v Slo? Avto je bel.

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 10 urami:

ce je za ford/mazda/volvo podobno kot za audi, vtipkaj v google npr ford parts catalogue europe, pa se doklikaj do modela avta pa potem do bremz, vzemi katalosko od ustreznega modela bremz, ce je vec variant za isti model in motor in letnik moras ugotoviti katere zavore imas, ce ves premer diskov pomaga,

izmisljujem si mm in oznake: ce je en tip zavor 288mm LT1 drugi pa 260mm LY3 ni tezko ugotoviti ali rabis ploscice za LT1 ali za LY3

 

2. step google ATE teile katalog in prek modela avta in tudi kataloske, ki si dobil iz ford kataloga najdes ustrezen model

3. motointegrator.de vtipkas iz ate kataoga katalosko, da bos dodatno 100% lahko se filtriras tako da vneses model avta tako kot na autodoc, samo da tu pokaze manj plevela kot pri tvojem linku

hvala sej to sem ze napol naredu samo kle mi pa zdej ni vec jasno naprej 

 

 

recimo dobil sem te rezultate direkt za del z mojo oznako

https://www.motointegrator.de/produkte/2039733.html

https://www.autodoc.si/rezervni-deli/oem/2039733?search=OEN+2039733

 

samo zdej ne znam locit zrnja od prlevela, na forumih pisejo da so organske najslabse, da keramicne so kul niso pa potrebne in kle nic od tega ne pise, razen na nemskem linku da so prve keramicne

tud ne vem kok je kle kej odvisn od firm, predvidevam da je tko kot pri vsaki stvar

Povezava do prispevka
jazbinec reče pred 10 urami:

Dober dan. Se vam zdi ta avto vreden nakupa, če je tehnično brezhiben (ni registriran, moral bi ga itak peljati na tehničnega isti dan), tako da bi tam izvedel. Pravi, da ima servisno knjigo, deluje mi pa, kot da je bil v redu vzdrževan.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17766464&display=Nissan Almera

 

Obetaven: DA/NE?

 

 

 

 

Sele zdj se zavedam, kak je moja almerca naloadana z opremo, k vidm take primerke topkek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...