Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 18 minutami:

Seveda, ampak da pa flagship 2023 znizas po mescu dni. Kar je sicer pohvalno, ker prodajne stevilke niso lih slabe.

 

Igra je izšla 5. junija 2023. Danes smo 30.8.2023 V katerem vesolju je to en mesec? Ko ti prodaja konkretno pade pač znižaš ceno itak so že globoko v profitu s to igro.

Povezava do prispevka

Sem lvl 82 in se bom pomoje počas naveličal, hkrati mi je bedno zdej igrat če bojo v S2 delal na end game contentu. 

 

Mal mi mori ta season sistem. Zdej če štartam nov lik bom lih nekje na sredi ko bo nova sezona in bom potem če bom hotu S2 moral štartat še en lik torej bom mel 3 like kr nekje vmes :D Ne bom mogu pa recimo vzet te lvl 82 sorce in it delat tega endgame contenta iz S2, to bom šele v S3 ko bodo dali S2 content v eternal? 

Povezava do prispevka

Ja, jovo na novo.

Problem D4 je, da je čisto preveč powerja zaklenjenega za leveli, levelanje je počasno in dolgočasno. PoE ima podobno problem da moraš vedno skozi kampanijo in si nekje lvl 65+ ko končaš ampak tam je hitrost da to dosežeš precej višja (js še vedno ne igram optimalno pa sem v endgamu nekje do konca vikenda). Kljub temu da si kaznovan za smrti z -10% xp gre tudi v endgamu meni lvlanje tam do 90 dokaj smooth in ni dolgočasno, ker je konstantno nek napredek in nekaj novega. Plus tega ni nič lockano za lvli, boss race je bil recimo na HC končan z sub 90 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Sem lvl 82 in se bom pomoje počas naveličal, hkrati mi je bedno zdej igrat če bojo v S2 delal na end game contentu. 

 

Mal mi mori ta season sistem. Zdej če štartam nov lik bom lih nekje na sredi ko bo nova sezona in bom potem če bom hotu S2 moral štartat še en lik torej bom mel 3 like kr nekje vmes :D Ne bom mogu pa recimo vzet te lvl 82 sorce in it delat tega endgame contenta iz S2, to bom šele v S3 ko bodo dali S2 content v eternal? 

v S02 naj bi se ves renown progress prenesel v sezono.

 

Tko da ce se nisi, odkrij vse oltarje pa nared ves renown na eternal realmu, za max skillpointe/paragon. Pol ti je na vsakem liku v novih sezonah mal lazje lvlat, k si tolk mocnejsi na zacetku.

 

Za endgame (uber lilith, nm pushing) te pa boli patak. Se zmeri bos mel sanso v drugih sezonah.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Začel z D4...vzel svojo klasiko (necro) in zaenkrat je žal bolj meh vse skupaj. V bistvu niti ne vem kaj sem pričakoval, saj sem preigral beto in sem vsaj približno vedel kaj me čaka. Tole mi pa deluje slabše kot je bila beta, pa ne vem zakaj (saj je dejansko bolj ali manj ista stvar). Mogoče bo treba dvigniti težavnost (po tem ko nagruntam sistem).

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 9 urami:

Začel z D4...vzel svojo klasiko (necro) in zaenkrat je žal bolj meh vse skupaj. V bistvu niti ne vem kaj sem pričakoval, saj sem preigral beto in sem vsaj približno vedel kaj me čaka. Tole mi pa deluje slabše kot je bila beta, pa ne vem zakaj (saj je dejansko bolj ali manj ista stvar). Mogoče bo treba dvigniti težavnost (po tem ko nagruntam sistem).

 

Dej na WT2

Ker lvl si? 

Povezava do prispevka

Battlepass je itak cosmetics only. Za koji kurac to sploh rabiš v igri ala Diablo? Jaz pridem nazaj ko bo loot/endgame fun ter bodo ven fuknil ves bloat od affixov. Pa mrbit vmes za intemrezzo če mi bo dolgčas še preigrat z ostalimi poklici. Zaenkrat sem igral samo Necrota in Sorco. Dvomim pa da bodo tole igro spravl na višji nivo s trenutnim vodstvom projekta.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...