Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Ena večjih težav S1 je tehnična nedodelanost igre nasploh. Npr. barber gem je vplival na vse v MP in jim zjebal on hit procce ter posledično builde, ipd.

 

V igri je še vedno neverjeten bug/exploit, s katerim greš lahko z eternal likom v sezono in seveda preneseš iteme ter gold v sezonsko ekonomijo. Deluje celo v obratni smeri, tako da greš lahko s sezonskim likom na eternal realm in tam preneseš sezonske geme, ki sicer ne morejo obstajati na eternal realmu.

 

Da je zadeva res v kurcu povzroči tudi bug, ko lahko na eternal lik daš 14 sezonskih gemov hkrati, saj gredo gemi v vsak socket, torej tudi v helm, orožje, ipd., lol.

 

Seveda močno odsvetujem to početje, saj bojda je Blizz zelo dosleden in pošilja pozive za v terme Banovci vsakemu, ki to počne. Tako da... beware.

Povezava do prispevka

Sem lvl 63 in če delam helltides je kar kul. Se mi zdi da če z helltides.com farmaš misterije je dobro razmerje med legendariji in expjem. Nisem pa že par levelov fasal nobenega upgrejda. Dobil sem recimo 3 unique staffe ki majo hude statse, samo potem majo vsi trije identičen unique power ki ni za moj class, nevem kok je šans za to ampak smrdi. 

 

Vidim pa kaj mislite z NM dungeonsi, to je res umor na podeželju dolgočasno. :D Kdaj ste šli v WT4, js sem probal na lvl 60 in je šlo neki časa dokler te nekaj ne one hitta. 

 

Povezava do prispevka

Sem danes malo sprobal nov patch in so moji občutki sledeči:

 

- večji mob density v NMDjih se konkretno pozna. Kar je seveda dobro (več XPja in več zabave), po drugi strani pa lahko tudi slabo: recimo Immortal Emmanation je NMD poln Bansheejev in Wraithov. Ko jih imaš kar na enkrat dvakrat več na kupu postane precej težje, da te ne pipnejo. Dobiš tudi več šrota, tako da bo zdaj še težje nardit en run NMDja brez da imaš poln inventarij itemov, ki so seveda 99,999% zanič šrot kot običajno

- konj končno gre hitreje na joypadu! 

- boss HP boost nisem zaznal, še vedno so crknili v 2 sekundah proti mojemu necrotu

- Helltide naj bi tudi imel boost mobov, kar pomeni, da boš prej nagrindal tistih 250 cynderjev. Sem pa dobil iz mysteri chesta manj legendarijev kot običajno, kar je sumljivo, lahko je bla le moja smola

- v osnovi je igra ista kot pred patchem, saj patch ne spremeni nič drastičnega, boljša sta barb in sorca, NMDji imajo več mobov, ampak so še vedno isto dolgočasno sranje kot vedno, loot je še vedno v pizdi in seveda je težko dobit že kak Tempest Roar, uber uniki so še zmeraj nemogoči za dobit za navadne smrtnike tekom celotnega življenjskega obdobja, tako da post lvl100 lahko samo daš uninstall igre in move on; od 70-100 pa je še vedno slog

 

- fiksali so Varshan quest exploit, tako da good luck dobit barberja zdaj. Naredil sem 30 invokerjev in le en je bil Wraithful (pa še to mislim, da sem imel srečo, saj imam feeling, da je % chance 5% ali manj), tako da je še vedno debilen % pri craftanju slednjih

 

- enchanting jim je ratalo celo naredit še slabši kot pred patchem, saj reroll nima več priority rerollov in sedaj je zelo malo verjetno dobit CC% na ringih in glovsih... (to je po moje daleč najslabša sprememba, ki se ful pozna v praksi)... če iščeš še pravo barvo socketa bo sedaj zelo težko dobit dober ring

 

Tak da do season 3/4 bo to očitno early beta igra. Ker UI, loot in dolgočasen endgame se ne bo dalo kar tako fiksat. Po moje je veliko vprašanje, če bo ta igra preživela, folk se bo najbrž masovno vrnil šele, ko bo pravi velik expansion, do tedaj bo le za največje fane.

 

 

Povezava do prispevka

Ubavil igro, ker sem nameraval preigrati enkrat main story ter zaključiti. Zimski začetek me je super pritegnil z vmesnimi sekvencami in in nekaj zanimivimi questi. Sedaj na 3/4 zgodbe je pa čisto zehanje, ravno premišljujem ali naj pobrišem igro ali se prisilim preigrati do konca. Vsake toliko časa je kakšen premik v zgodbi, več ali manj so predvidljivi questi, ki se hitro začnejo ponavljati. Bossa sta mi v spominu mogoče ostala 2 ali 3. Mesto je na vsakih 100m in vsa so enaka ter dolgočasna. Rumeni ter oranžni itemi padajo na vse strani, razlika med njimi je minimalna.

 

Blizzard me nikoli ne pusti na cedilu, če me je treba razočarati. 

uredilo bitje Flamingo
Povezava do prispevka

Še če dam otroku igrat bo vsaj po pomoti znal uporabljat spender ability. Te dve igrata na WT1, underlevelled dungeon in celo umreta! Ima poln fury in spamma basic attack. ><

 

In to so Developperji in ne random bejba pobrana s ceste, ki sploh ne ve zakaj se gre.

 

Cringe video 10/10. Lepo pojasni zakaj je igra totalno nedokončana.

Povezava do prispevka

to so namerno dali te 2 da lahko za vse kritike rečejo da je nek seksizem ali pa da so folk homofobi. Tle vidiš te bolane odločitve vodilnih v podjetju. Js verjamem da so devi dobri. Animacije, grafika, svet, gameplay,... načeloma je vse na zelo visokem nivoju. Potem pa kot da bi prišel nek vodilni od zgoraj in šel spreminjat številke po istem principu kot za vsak F2P špil. Blizzard je že od nekdaj delal vrhunske high budget AAA špile, hkrati pa so znali te špile naredit tudi zelo zasvoljive. Zdi se mi da so se v zadnjih letih preveč osredotočili samo na to kako zasvojiti kupce, sploh po uspehu Immortala.

Povezava do prispevka
Navedek

We’ve suspended player trading in Diablo IV until further notice due to a gold and item duplication exploit. We are working on a fix to amend this issue and will update you once we’ve reinstated the ability to trade. Once that is done, we will continue to monitor this activity to ensure a healthy playing experience for all. As always, any account that engages in gold and item duplication exploits will be actioned in accordance with our End User License Agreement.

We thank you for reporting this exploit to us and your patience.

 
 

 

Evo, zdaj ne more nihče reči, da se D4 ne zgleduje po D2 :D 

Povezava do prispevka

Teh par levelov v WT4 od 64 do 69 je sicer šlo hitro ampak jebeno ker me je marsikaj oneshottal. Helltides so ble 78 lvl (??). Zdej ko sem bližje 70 in sem si dal 2 defensive aspecta je precej lažje. Mi je pa gameplay z mob densitijem res fun, čeprav je včasih tok monstrov in na koncu tok loota (če si v. helltidesu) da je cel ekran praktično loot/pickupi, včasih mam filing da mi bo spet plejc crknu. :D

 

Mal sem confused glede statosv za sorco: trenutno mam 4k dmg in 4.7k armor, čeprav primarno vedno delam na dmgju. 

Confused sem pa zato, ker dmg ubistu delam dober (hitro clearam), medtem ko me ubijejo ful hitro. A bi moral met še več armorja vs dmgja? 

 

Also, če se mi po lvl 70 ne bo dal več, a bi moral štartat enga seasonal karakterja, so tam kakšni aspecti ali kej drugega kar bi mogu it pobrat? Al bojo itak dal ta content v eternal in se mi ne mudi? 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Imo ti samo nagrindaj vse Renowne do lvl5, odkrij vse oltarje in vso mapo.

 

S tem imas pokrit odklep account-wide zadev in gres lahk bp igrat kateregakoli lika, eternal bo mel vse zgornje ze odklenjeno, sezonski bo pa imel prva dva renown lvla, vse oltarje in mapo (z glavnimi waypointi) na voljo.

Povezava do prispevka

To mam že, edin oltarjev ne vseh. 

 

Če bi se kdo hit zlevelal dokler ne nerfajo :D

Navedek

Diablo 4 players are feverishly running the Domhainne Tunnels dungeon which is so packed with monsters it lets players gain 40 levels in just two hours, earning it the nickname of "Dopamine Tunnels."

image.thumb.jpeg.f0ab9dc3b92f92d8127e5d6c4c014d45.jpeg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...