Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Bonespear necro je bil super fun dokler nisem prišel pri lvl 60 v WT4 in fašem suppresor affix v 70% sigilih kar je dobesedno najslabši možen bullshit za ta build ker ti eliminira sharde... Bom respecal na infinimista al pa enga on summonerjev ko sem ravno uniq ring dobil...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jao jao ko stackaš bonuse to burning enemies in imaš fire bolt enchantment na ice shard sorci. :D Sem lvl 60 in ko prideš do mobov ne vem če obstaja v diablu hitrejši način, da se jih znebiš? Overall mam sicer kill / farm speed below average, ker mi manjka še move speed na biildu pa še vedno mi včasih mane zmanjka, ampak damn ko uletiš do večje grupe je včasih vsega konec v 1.5 sekunde. :D

 

 

Povezava do prispevka

Oh Blessed Mother, rot in hell and never come back! 

 

Dad gamer >>> Uber Lilith.

 

Nisem pričakoval, da bo padla, sploh ne pred kakim nerfom, ker je fight obupno slabo narejen (hitboxi so :sick:), sploh je nočna mora na kontrolerju, ker ti ne menjava targete kot bi hotel, ampak hey, bitch is dead in platina zdaj celo možna.

 

 

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jst sm pa obupal nad S01 zaenkrat :D

 

Prisel do lvl55 in me je vse minilo, ker so mi NM dungeoni tolk brezvezno dolgocasni in pulverize druid je boring af. Pri TB/trap rogueu sem vsaj mal gledal na pozicioniranje ipd. tle pa sam yoloslam.

 

Season mehanika je pa itak krneki.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Oh Blessed Mother, rot in hell and never come back! 

 

Dad gamer >>> Uber Lilith.

 

Nisem pričakoval, da bo padla, sploh ne pred kakim nerfom, ker je fight obupno slabo narejen (hitboxi so :sick:), sploh je nočna mora na kontrolerju, ker ti ne menjava targete kot bi hotel, ampak hey, bitch is dead in platina zdaj celo možna.

 

 

Zdaj samo se push na tier 100.... samo bos mogu umret kaksen krat :))))

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 urami:

Oh Blessed Mother, rot in hell and never come back! 

 

Dad gamer >>> Uber Lilith.

 

Nisem pričakoval, da bo padla, sploh ne pred kakim nerfom, ker je fight obupno slabo narejen (hitboxi so :sick:), sploh je nočna mora na kontrolerju, ker ti ne menjava targete kot bi hotel, ampak hey, bitch is dead in platina zdaj celo možna.

 

 

Dober si. Men je v preseason ni uspelo z Barbaro. Upam da bo tokrat z druidom drugače.

Povezava do prispevka
Navedek
We are increasing monster density in Nightmare Dungeons and in Helltide.
 
Bosses above Level 60 will have more health. Examples:
  • Bosses at Level 60 and below remain unchanged.
  • Bosses at Level 80 have 50% increased health.
  • Bosses at Level 100 have 100% increased health.
  • Bosses at Level 120 have 120% increased health.
  • Bosses at Level 150 and above have 150% increased health.
Navedek
 
  • Level 35 and higher boss monsters will now have a 100% chance to drop a Legendary item.
  • Treasure Goblins now have an increased Legendary item drop chance from Level 6-14 and guarantee a Legendary item drop starting at Level 15.
  • Legion Events are now more rewarding and guarantee a Legendary item drop starting at level 35.

 

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 1. 8. 2023 at 16:56:

Zdaj samo se push na tier 100.... samo bos mogu umret kaksen krat :))))

 

Sem danes craftal sigil za NMD lvl 100 in je šlo res z lahkoto kar v prvo (pa še nek slab NMD je bil), tak da ni blo nobenega pusha, direkt vanj in samo brute force skozi. Sicer me mobi praktično oneshottajo, ampak tudi jaz njih.

 

Pol zalaufam Hardcore lik in vidim, da bi moral spet celo mapo odkrit in vse Lilith statue znova, ker so očitno ločeni. Ma komu se to da.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 urami:

 

Sem danes craftal sigil za NMD lvl 100 in je šlo res z lahkoto kar v prvo (pa še nek slab NMD je bil), tak da ni blo nobenega pusha, direkt vanj in samo brute force skozi. Sicer me mobi praktično oneshottajo, ampak tudi jaz njih.

 

Pol zalaufam Hardcore lik in vidim, da bi moral spet celo mapo odkrit in vse Lilith statue znova, ker so očitno ločeni. Ma komu se to da.

js ga tudi grem danes poskusit. Sem včeri šou 91 ko sem pršu na lv 100 pa je šlo kar gladko. Mogu bom pa mal spremenit paragone pomojem za Lillith, če ne bo jeba :D. Hit boxi so čist preveč trash za tiste njene vale po tleh. Potem pa tko mal pavze pomojem za kak mesec, itak nimam kaj drugega za počet v gejmu več.

 

Dej folk ki je igral D3 mal mi povejte, je tam kaka drastična razlika v endgame contentu? Je kak progress po lv 100 še?

Povezava do prispevka
AMF reče pred 58 minutami:

Ta renown gre meni izjemno na kurac.
Pol si pa craftaš NMD še za tiste, ki si jih že končal in nič ne napreduješ pri renownu.

Sem pa včeraj v t26 NMD fasal od šefa dva uniquea

pobiranje tega renowna je popolna smet od smeti in je huje kot pobiranje collectibles v Assassin's creed igrah. Če mislijo vsako sezono to met mislim da ne bom več igral sezon. Js bi jih dal vsaj 5x manj v igro z višjimi boosti.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 6 urami:

js ga tudi grem danes poskusit. Sem včeri šou 91 ko sem pršu na lv 100 pa je šlo kar gladko. Mogu bom pa mal spremenit paragone pomojem za Lillith, če ne bo jeba :D. Hit boxi so čist preveč trash za tiste njene vale po tleh. Potem pa tko mal pavze pomojem za kak mesec, itak nimam kaj drugega za počet v gejmu več.

 

Dej folk ki je igral D3 mal mi povejte, je tam kaka drastična razlika v endgame contentu? Je kak progress po lv 100 še?

 

Čaki, malo si me zmedel, te zanima za D4 kaj se dogaja po lvl 100 ali kako je v D3 endgame? 

 

D4 po že lvl 70 je isti kurac, po lvl 100 pa nimaš popolnoma nič za delat, lahko grindaš gold i guess, lol. Imaš Uber Lilith za challenge, NMDji pa so tak brezveze, ker rewarda ni, za razliko od D3 ko so rng generirani rifti, tukaj so mobi/layout NMDjev skozi isti.

 

D3 nima lvl 100, tam je 60 ali 70 lvl max se mi zdi, kar pa itak si takoj, pol pa imaš neskončne paragone. Tekoča sezona ima fenomenalni altar system, pol imaš rifte, greater rifte, Kanai kube, Echos of Nightmare, ancient legendarie, primal anciente, challenge rift of the week... pač kar nekaj robe, sploh izvrstno za 2-3 tedenski dip v izi za it skozi sezono. Če nisi nikoli igral ti bo pomoje kar dobro. Je pa grafična paleta risankasta in tam že da dobiš en (pravi) kos opreme poskočiš za 20-30 rangov rifta, in ne za 1% kot v D4. Nasploh je lepo, ko se ne rabiš jebat z rumenimi itemi in študirat ali je sploh boljše ali slabše za tvoj build, tam ti je takoj jasno. Pa enchanting je 100x boljši kot to sranje v D4.

 

Tekoča sezona v D3 bo do cca 20.8. (al tam nekje se mi zdi), ravno prav za it skozi v izi.

 

 

Povezava do prispevka

@bitsurugi zanima me kak je endgame po tolikšnih sezonah v D3 da vidim a se splača sploh met kaj upanja za D4 :D. Ne bi igral D3 zdaj, sam tko da mal vidim kaj lahko realno pričakujemo. 

 

Drugače pa dej če mi to sezono ne uspe lillith te bom mogu prosit za necro asistenco :D. Grem tier 100 dungeon s suppressor affixom, gre brez problema, ta Lillith pa mi ga lohka samo potegne. Preigral sm vse fromsoftware spile ma nikjer tak bullshit. Sej dajem po 30-50mil dmg sam kaj mi pomaga če me s tistimi valovi vedno one hita. Ne štekam še zdaj kje se sploh začne val. Vidim neke kurčeve črte nimam pojma kje se bo napad začel in kam gre, včasih se mi zdi da imam pol sekunde časa da se premaknem na popolnoma drug del kroga če hočem preživet... BUT HOW

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 12 urami:

 

Sem danes craftal sigil za NMD lvl 100 in je šlo res z lahkoto kar v prvo (pa še nek slab NMD je bil), tak da ni blo nobenega pusha, direkt vanj in samo brute force skozi. Sicer me mobi praktično oneshottajo, ampak tudi jaz njih.

 

Pol zalaufam Hardcore lik in vidim, da bi moral spet celo mapo odkrit in vse Lilith statue znova, ker so očitno ločeni. Ma komu se to da.

Naslednjo sezono

 

To sezono si naredil platino

 

Glede na to kaj si govoril preden si postal oce, si naredil kar precej

 

V glavnem.. hahaha.. se spomnem ko si igral s sorco.. v bistvu vstrajal s sorco :))))))))) oz naj povdarim.. firewall sorco ;))))))) ... karkoli drugega bi vzel bi imel zdaj ze platino in hardcore lika na lvl 100

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...