Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Za ber dobiš skoraj perfect roll, sur bi rekel nekje v rangu 18-19, samo moraš se malo potrudit pri iskanju, ker so cene še vedno prenapihnjene. Če mene vprašaš vzami eno poceni ali ste stegni za 19tko.

 

Drugače pa Enigma>> CTA>>> Infinity po prioriteti, razen če ne misliš igrat le s sorco, potem je infinity definitivno prioriteta.

Povezava do prispevka

Včer sem našel na Redditu trik kako prit online na konzoli - v bistvu čist preprosto greš v kreacijo novega linka -> izbereš online  in te zlogira prekineš postopek kreacije lika. Dobesedno v prvo me je zlogiralo na ta način :D

 

Dropi so bli pa itak pol v 3 urah same smeti razen enga ključ ter Gheeds charma. Res mi je žal da sem respecal sorso iz meteorb na blizzard ker je zdej boljša sam za krave, pa še tam se mi zdi da je moj summonmancer hitrejši... Tko da me bo kmal še enkrat bolel prst od držanja X za razporedit 500 stat pointov... Res ne vem kater kreten je mislu da je ta implementacija ki jo imamo dobra?!?

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Tole s čakalnimi vrstami je pa prav žalostno. Prideš domov, želiš dati možgane malo na off...130+ v vrsti....eh

Jaz sem updejtal, dal online in šel na sprehod. Ko sem prišel nazaj sem bil notri.:D

 

Sem gledal kaj včasih tako dolgo traja, da pobijem mobe, pa vidim, da nisem zmerej vklapljal concentrationa.:alien:

Povezava do prispevka

A je kdo od včeraj naprej dobil queue na konzoli? Danes sem 2x prišel normalno noter brez težav. Zakaj mi ni nihče povedal, da so praktično vsi zombiji v Act2 magic resistant/immune na Hellu? Sem se pussy way teleportal čez praktično celo palačo in ostale tombe.:D Zabaven tale Hell...

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Mah jz sm nehov igrat... pač ne da se mi čakat quea in po parih dneh enostavno ne zaženes špila.. Židzard itaq računa na to in  bo še par takih se našlo, čez čas enostavno ne bo več vrste, ker ne bo folka.. važn da so pokasiral.. evo ti d2... lahko gledaš nek random number generator, kter v vrsti si... 

Povezava do prispevka
shure reče pred 3 urami:

A je kdo od včeraj naprej dobil queue na konzoli? Danes sem 2x prišel normalno noter brez težav. Zakaj mi ni nihče povedal, da so praktično vsi zombiji v Act2 magic resistant/immune na Hellu? Sem se pussy way teleportal čez praktično celo palačo in ostale tombe.:D Zabaven tale Hell...

Ja mimo unih mores spizdit nimas kaj, sam bodi vesel, ki paladin ima samo une immune, drugi liki imajo dosti vecje probleme.

 

Imas pa nek elektricen spel ki jim dela dmg pa uno auro, ki mrtve spremeni v HP in mano, da jih ne morejo revivat.. to ti bo prislo prav pri Baal wave 3 ce se ne motim

 

 

Povezava do prispevka

Holy bolt se mi zdi, sam je trenutno samo na 6. Bo moglo bit dost, malo me heca, ker ima merc dokaj trash helm in slab base za Insight.

 

Sej se zavedam, da imam najlažji build, samo res se mi ne da na začetku še s tem skozi uvarjat. Na ladderju bo itak sorc prvi lik.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Necro dingal lvl 90, moram priznat, da je cel smeh, ko imaš armijo skellijev, revived mobov in delaš chain corpse explosion in novo, še merca ne ubijejo več, ker ima tolko meat shielda s temi summoni :D   

 

Necro sploh še ni umrl... like ever... škoda, da ni HC lik ^^

 

Sem pa prešaltal na Paladina, končal normal run, zdaj se pa zgražam nad hammerji kako nič ne zadanem z njimi ><   Je pa smeh dat Vigor auro in šibat s chargem kot Sonic čez mapo... kdo sploh rabi teleport :D 

 

Mi je pa prej padel Eaglehorn. Nekoč poleg Windforca GG drop za amazonko. Back in the day si šampanjec odprl od sreče za tak drop.. zdaj pa... ni vreden pol K nič :/  Pri vseh teh lokih, ki mi jih igra meče bom moral eno bowazonko nardit, pa čeprav ne bo nič dmg-a delala, vsaj za spomine na stare čase...

 

Aja, če me kdo vidi online na PS5 naj me kar joina, če ne levellam kakega alta, običajno delam Hell in lvl 85 cone/Baala, krave...

Povezava do prispevka

Bitsu jaz te sploh ne vidim vec nic online:nicjasno:

 

Drugace pa tudi jaz haram trenutno z paladinom okoli. Sem trenutno na hell 4.akt. Kako na izi je proti kakemu ww barbu in bowazonki, s katerima sem se zataknil ze v prvem aktu na hell. 

Za njiju enostavno rabis dober gear drugace ne gre. Sploh WW barb je ena velika jajca brez top geara. Amazonka pa je zelo fun, ampak jo morem malo bolje opremiti. Bom ze z paladinom nekaj nakrampal pocasi skupaj :D

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 1 minuto:

Bitsu jaz te sploh ne vidim vec nic online:nicjasno:

 

Drugace pa tudi jaz haram trenutno z paladinom okoli. Sem trenutno na hell 4.akt. Kako na izi je proti kakemu ww barbu in bowazonki, s katerima sem se zataknil ze v prvem aktu na hell. 

Za njiju enostavno rabis dober gear drugace ne gre. Sploh WW barb je ena velika jajca brez top geara. Amazonka pa je zelo fun, ampak jo morem malo bolje opremiti. Bom ze z paladinom nekaj nakrampal pocasi skupaj :D

 

Čisto možno, da sem danes pozabil dat status na online in me nisi mogel videt  ><

 

Tnx za opozorilo, bom popravil naslednjič.

Povezava do prispevka

haha jebote blizzard. prej se teleportiram k nihlataku. valda iz druge strani sobe uletijo kace. escape save and quit.

na char screenu vidim obleceno sorso

naloadam game - sorsa oblecena full hp, merc ziv. hmmm, weird. prisegel bi da nisem mel full hpja. igram dalje in cez par iger opazim, da mi je xp izginil :D

 

ajd jebise nihlatak, se dva keya dobim pol pa dost.

Povezava do prispevka

Kladiva najbolj primejo levo in nad likom, tam ga sopajo direk, kot da je mele.. najboljse se pozicijonirat tako da imas  nasprotnike ali zgotaj al levo..

 

Drugace pa šaltaš med vigor in concentration. Vigor, da se pozicijoniras, concentration da jim spalis kladiva in s5 vigor, da spizdis npr.. charge je bolj za lovit range enemije.. al pa letet po mapi amapk samo, ce ni enemijev, ce so enemiji ne gre dobro, ker gre diret v njih.. mislim dokler jih hoces ubit je okej ma ce speedrunas v endgame je slabo

 

V ozkih prostorih in hodnikih si s hamerdinom najebal, najboljsi je v  odprtih conah al kjer se sekajo predori in je vec placa.. tako da pozicija, vigor in charge je key.. sicer pa ni neke panike, sploh ko imas vec kot 75 FCR.. jih spalis 2 3 se premaknes in s5 2 3 itak mobi hodijo za tabo in crkujejo.. al pa se pozicijoniras nekam kjer je plac in jih spalis in samo cakas kako rushajo in crknejo.. sam mores pazit da jih nimas cisto ob sebi spodajali ali na desni ker jih kladiva ne bodo zadela in ti bodo delali dmg

 

Je pa hamerdin ql ker ima redemption, vsakic ko ubijes kaksen vecji pack, spalis redemtion in ce imas dober FCR dobis HP in mano nazaj sekar hitro, pa tudi med fajtom pride prav kaksen krat ko je res ful mobov

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...