Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Pazi ta RNG..

 

Zadnji teden, dva, ne vem sploh kdaj je delalo nazadnje, igram z MF gearom 100+ pac ker sem bogi, ampak se pozna in dmg je vseeno hud.. in nic

 

Si recem jebes MF grem jaz farmat krave, da jih ubijem cimvec cimhizreje za rune, da si pac nardim HOTO in dam stran MF gear in zqcnem farmat... prvi champion pack mi dropne Shako uniqe

 

Jebo igrico res

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

360 mf na orb/firewall sorci...lol 87. Dlje nisem prišel ker me spravljajo ob živce občasni crashi. Najbolje je da me crash vrže ven in ko se logiram nazaj sem kao umrl - tudi če sem bil v mestu med tem ko je crashnilo. Seveda ob denar in kup xp. Bral runov pa niti ne moreš več normalno delati zaradi omejitev ki jih je blizz postavil. Kot da se trudijo ljudi odgnati od špila. 

 

Drope imam pa kljub kao skoraj optimalnem budet MF nikakve. Do zdaj sem naredil 100+ countess runov, niti enega ključa. Forge quest se mi tudi zdi da meče dosti slabše zadeve kot sem imel v spominu.

 

Imam odveč tal orb in IK orožje če kdo rabi. PC.

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 4 urami:

360 mf na orb/firewall sorci...lol 87. Dlje nisem prišel ker me spravljajo ob živce občasni crashi. Najbolje je da me crash vrže ven in ko se logiram nazaj sem kao umrl - tudi če sem bil v mestu med tem ko je crashnilo. Seveda ob denar in kup xp. Bral runov pa niti ne moreš več normalno delati zaradi omejitev ki jih je blizz postavil. Kot da se trudijo ljudi odgnati od špila. 

 

Drope imam pa kljub kao skoraj optimalnem budet MF nikakve. Do zdaj sem naredil 100+ countess runov, niti enega ključa. Forge quest se mi tudi zdi da meče dosti slabše zadeve kot sem imel v spominu.

 

Imam odveč tal orb in IK orožje če kdo rabi. PC.

 

Pismo še N-tič:

 

RUNE, KLJUČI in ESSENCI (tisti za respecc) niso magic itemi in magic find na njih nima veze!!!!!

 

 

In še nekaj, poglej si chart MF/item dropi: nad 200, zlasti pa nad 300 za set in še posebej za unique imaš gromozanske dim returne za MF in ni neke drastične razlike med 300 mf ali 500/600. Bolj se ti splača dela public rune ali pač furat okrog 250 s top dps, ker boš več mobov ubil na minuto.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Še pol levela do 99? :)

Nene haha, 87 al 88 .. slab sem

 

V glavnem z Bitsujem igrat to je to.. this is how is ment to be played 🤣🤣🤣

 

Edino malo mi je bala, ki mu ne pomagam nic, niti z avro, lih uno da pobijem une smeti ki tip pusti za sabo.. ne vem mogoce lahko bi leveliral conviction auro, sam rabi 5 levelov do tam 😅

 

Najvecji smeh mi je, ki tip da meni neke buffe in imam vec kot 2000 hpja in se neki ne vem kaj, ki nisans da me ubijejo.. tip ima tank glass cannon build 🤣

 

Sem vedu jaz, da je sorca najjaca 😉 Sam pitaj boga kakswn gear ima za vse to

 

Povezava do prispevka

Meni je vseeni ali je nardil 10 ali 100 ali 1000 runov, pravim da podatek koliko imaš MFja je povsem irelevanten.

 

Sicer pa je drop rate keyov sledeč:

 

Countess:

/players1 - 1:14
/players3 - 1:11
/players5+ - 1:10

 

Summoner:

/players1 - 1:11
/players3 - 1:8.61
/players5 - 1:8.01
/players7 - 1:7.81

Nihlathak:

/players1 - 1:12
/players3 - 1:9.61
/players5 - 1:9.01
/players7 - 1:8.81

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
shure reče pred 9 minutami:

A se da kako na PS-ju vklopit za stalno immunity indikator na monstrih? Mi je zelooo annoying, da moram priti bližje, da vidim na kaj so... Saj na Hammerdinu ni problem, ampak na Sorci bo velik.

 

Jaz gledam ikonco spodaj pod monsterjem, čim tiltneš levo gobico v smer monstruma ti pokaže njegovo ime in spodaj imaš ikono, ki ti pokaže na kaj je imun. Mi sprva ni blo nič jasno, zdaj pa sem se nanj navadil.

Povezava do prispevka

@bitsurugi kaj mas ti za fire skill pri sorci? Skozi hell sem igral frozen orb/meteor na kbm, zdej k pa mal farmam na kontroler je pa fakin nemogoce aimat meteor zarad delaya, razn ce merc tanka, ki mi pa trenutno na sorci se skos umira, ker sm sam lvl 74. Alternativi sta firewall ali pa fireball?

 

Al je bols da grem sam na blizzard dokler je ne zlvlam do ene 85?

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 50 minutami:

@bitsurugi kaj mas ti za fire skill pri sorci? Skozi hell sem igral frozen orb/meteor na kbm, zdej k pa mal farmam na kontroler je pa fakin nemogoce aimat meteor zarad delaya, razn ce merc tanka, ki mi pa trenutno na sorci se skos umira, ker sm sam lvl 74. Alternativi sta firewall ali pa fireball?

 

Al je bols da grem sam na blizzard dokler je ne zlvlam do ene 85?

 

Meteor ne maram, zaradi delaya med castom in dejanskim učinkom. Sem fural Fireball raje in je čisto soliden.

 

Sedaj pa furam FO in lightning/CL.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 42 minutami:

 

Meteor ne maram, zaradi delaya med castom in dejanskim učinkom. Sem fural Fireball raje in je čisto soliden.

 

Sedaj pa furam FO in lightning/CL.

 

Kako se pa obnese ta kombinacija? Ker nad Blizzardom sem jako razočaran na konzoli... To tko na random v gužvi dol pada da je groza. Dejansko je ok sam za krave, andy, mepha, Ancinet tunele in pogojno  CS sam tam ti mora pač merc pobit vse Oblivion knighte ter karkoli je cold immuno od championov/elitov. In ker pač nimam nobenga armorja z cannot be frozen zanga to traja v 3pm predolgo, pol pa še diablo fukne drek tko da zdej razmišljam da bi šel nazaj na FOrb + fire/light...

 

Me pa itak mal mineva igrat ker mi dobesedno nič pametnega ne dropa in mi gre res na živce drkat ena in ista področja. Glede tega je men D3 bil mnogo boljši ko so spedenal engame po izidu Reaper of souls dodatka.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 40 minutami:

 

Kako se pa obnese ta kombinacija? Ker nad Blizzardom sem jako razočaran na konzoli... To tko na random v gužvi dol pada da je groza. Dejansko je ok sam za krave, andy, mepha, Ancinet tunele in pogojno  CS sam tam ti mora pač merc pobit vse Oblivion knighte ter karkoli je cold immuno od championov/elitov. In ker pač nimam nobenga armorja z cannot be frozen zanga to traja v 3pm predolgo, pol pa še diablo fukne drek tko da zdej razmišljam da bi šel nazaj na FOrb + fire/light...

 

Me pa itak mal mineva igrat ker mi dobesedno nič pametnega ne dropa in mi gre res na živce drkat ena in ista področja. Glede tega je men D3 bil mnogo boljši ko so spedenal engame po izidu Reaper of souls dodatka.

 

Od vseh buildov k sem jih sporbal z asorco je ta meni daleč najljubši in ni enemija/cone, ki je ne bi mogel poharat.

 

D2 je pač tolko starejša igra in preigrana do onemoglosti. Je pa res, da itemizacija in liki imajo svoj poseben čar, D3 mu ne seže do kolen, žal, čeprav D3 za svoje čase mi je zelo dogajal, ampak ga ne bi šel še enkrat igrat danes. 

 

Mogoče bi bil čas, da si nardiš nov lik, meni sede malo menjat iz endgame grinda na kak nov lik/build, ravno da razbije rutino. Pač se vidi, da igramo le tole en mesec vsak dan in bi bil čudež, če ti ne bi zadojadilo po tolkem času.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 urami:

 

Pismo še N-tič:

 

RUNE, KLJUČI in ESSENCI (tisti za respecc) niso magic itemi in magic find na njih nima veze!!!!!

 

 

In še nekaj, poglej si chart MF/item dropi: nad 200, zlasti pa nad 300 za set in še posebej za unique imaš gromozanske dim returne za MF in ni neke drastične razlike med 300 mf ali 500/600. Bolj se ti splača dela public rune ali pač furat okrog 250 s top dps, ker boš več mobov ubil na minuto.

Ojla,

 

Vem glede run in ključev. Sem nekje tudi neko razpredelnico našel glede mf efekta, zato sem napisal da je zame to optimalno glede na budget build ki ga furam. Je pa res da sem večinoma farmal v online 1 player...bom res raje prestavil v public farmanje in malo višji dps.

 

Kar se dropa pri grofica tice....farmam jo od zacetka,  100+ runov in niti enega frdamanega ključa. Mislim pa da bom poskusil še z Bloodraven - sem nekje prebral da ga tudi ona lahko vrže.  Za primerjavo: v istem času in nekako istem številu runov sem od Andy nafarmal 10+ esenc.

 

Enostavno ne znam najti nekega optimalnega runa. Od kar sem na najvišji težavnosti tudi rune ne padajo več tako pogosto kot so na začetku.  Imam občutek da so malo nerfali drop rate...Al pa imam enostavno smolo.

 

Sem pa sestavil že skoraj vse low levem sete<_<

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...