Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Kar se tice novih Blizz iger, sem cisto brez pricakovanj.

 

Glede te monetizacije bodo imo naredili podobno kar so ze v preteklosti (npr. s ceno expansionov za WoW); navili cene potem pa ko folk zacne sikat, lepo zmanjsali in se trepljali po prsih kolk so oni carski in poslusajo community. Folk bo pa bil vzhicen in jim metal kes v fris.

Povezava do prispevka

 

 

Pri 34. min dalje so cvetke: recimo plačaš še za določene in game feature in podobno. Res so navili monetizacijo 300 na uro. In to v franšizi, ki je itak bila svetovno znana po reakcijah folka že, ko so igro najavili v Blizzconu.

 

Bolj kot ''Dont you guys have phones'' bi morali rečt ''Dont you guys have credit cards?''.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Men D4 zaenkrat zgleda tako bedno da mi je itak vseen za igro. Blizzard je zdej dejansko zapustu dobesedno ves folk k je delal igre ki smo jih oboževali svoje čase... Se bom pustu presenetit ampak hype je pa below zero atm.

Jap, isto tud Bioware. Zato bolj spremljam nove studije z novimi IPji kukr neko posiljevanje starih licenc. 

Povezava do prispevka

Tej videji so totalno v kurcu..ta lama papak se samo boji da, bo zgubil followerje iz d2..igral je besedno eno uro in pol

 

Folk, ki igre sploh ni igral se je dobesedno ukenjal, da je igra nek hud pay wall, pay tu win whatever.. kar niti splucajno ni res.. in se igri dela dobesedno krivico zaradi bojazni, da bo to postala tradicija.. zaradi podobnih bojazni so sezigali ljudi na grmadi vcasih.. tle imaste fre to play igro in niti 5 eur nocete dat jebo vas skopuhi jedni

 

Vsekakor je pay tu win.. ampk vsekakor je free to play in igro lahko igras komot brez porabit denarja, mogoce se boljse, ker je vecji iziv, nisi tako hitro op, vsaj na normal.. skratka tipi ti dajo 20 ur al pa se 10x tolko cca free igrnaja, ce pa hoces pohitrit svoj napredek, placaj jebote

 

A zdej, da hoces bit max vse in da lahko za to placas100000k, ma nemoj :)))) pac ce imas denar in ne ves kam z njim in ti je ql tako igrat izvoli.

 

Drugace pa za si kupit tistih par legendary gemov in jih upgejdaz na spodobno raven porabis tolko denarja kot za 2 skatli cikov in drobiz ki ga das klosatju pred lidlom, ce nusi tolko skopuh, da mislis, da ga po porabi za alkohol ali drogo.. sicer pa niti to ne rabis porabit na igri, ce se ti res nikamor ne mudi

 

To pay to win kitiziranje je totalno mimo. Bolj bi bilo primerno, ce bi kritizirali, ne vem queste al story al ne vem, kako te igrica vodi za rokico in je to po eni strani dobro po drugi slabo ipd ipd... 

 

Ta pay wall ni niti slucajno tako visok, da ne bi mogu lepo igrat.. ogra je itak grindovska in free to play. Uni, ki se pizdijo, da rabia ful casa za levelirat, ce ne placas nic, so dobesedno smesni in papaki hinavski, ki sploh niso probali in to pocnejo zaradi lajkov in populizma. In tudi slabici in vrjetno se revezi, ker jih mika uni loot box pa si ga ne morejo privoscit, ker so omejeni na trr oz po vecji verjetnosti so omejeni ij skrt v mozku.

 

To je to :) very simple. Ce igra nebi bila free ne bi reku nic. Ampak je free in za free dobis ogromno kontenta. A zdaj ce te jebejo z loot boxi, ko v kazinojih al ko preprodajalec koti da drogo za free in pol se navucis in postanes odvisnen oz. te srbijo prsti, da bi neki kupil in pojacal svoj napredek... jah.. to je kot prvo problem posameznika in nenazadnje v lajfu je cel kup takih stvari, ki so legalne in celo status simbol pa ne dajo ti nic za free in se nihce ne pizdi. Tako da ne vem kaj se tu neki pizdite. Namesto, da bi se fokusirali na pozitivne stvari in koliko dobite za free. In kritizirali res uno pomebno. 

 

MiSlim, sej ce igra ne bi bila free in ce je ne bi igral toliko in da bi mi bilo jasno kako potekajo zadevd. Razen end game ajde. Dobro dej zdaj se ze ponavljam. V glavem igra je free in folk se nima kaj za bunit. Lahko porabis kolko kesa hoves al kolko casa hoces in nihce te ni zajebal za 70 eur in ti prodal smet od igre. Ce se pa nabucis na loot boxe je pa pac drugi problem.

Povezava do prispevka

Ful ne morem biti kontra Bigbossu, k sem tudi sam igral Genshin Impact in celo nabavil plačljivi battle pass, k se mi je zdelo kul podpret avtorje.

 

Če je igra zastonj in ponuja določeno mero zabave, res ne vidim problema.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Mah ko jih jebe. Zapret cel Blizzard, če še enega spodobnega remake-a Warcraft 3 ne znajo narest, to samo pokaže kok se jim gladko jebe za fane. Od Blizzard franšiz sem kupil cel kup špilov, podprl vedno, nazadnje mi je moja kupla Overwatch za rojstni dan, samo zdele pa zaradi office nadlegovanja, #HongKong fiaska pa zaradi slabih delovnih praks + to da se jim gladko jebe kake špile ven mečejo ne dobijo od mene nič več

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 urami:

Men D4 zaenkrat zgleda tako bedno da mi je itak vseen za igro.

Jaz sem kr mokr zaradi D4 (pod pogojem, da ne bodo srali z mtx in p2w).
Bi si pa želel, da bi nakazali malo jajc in naredili Souls klon

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...