Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

naredil javazonko. tbh sem mislil, da bo bolj razturala. pac min lightning dmg nardi variacijo tako, da vcasih vse pogine, vcasih pa ostane par kravic zivih in mors pucat.

 

najbolj sem pa razocaran nad efektom infinitija. aura ma tko slab doseg in tko pocas se vklapla da je groza. ce pa to se neb blo zadost je merc res neumen, kaj neumen prizadet je. skos je nekje v 3pm in ga morm cakat. ce je na prostem se pride k meni, ce je kje v notranjosti lahko kar pozabis nanj.

 

jzt mam za base mage plate 256 def in dusk shroud 453 def. men se zdi da je dusk shroud boljsi base. 200 def vec. res pa je, da pri mage platu prisparas ~15 strengtha, ko mas cel build. to je 30 lajfa pri sorsi recimo ni glih neki.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 8 minutami:

naredil javazonko. tbh sem mislil, da bo bolj razturala. pac min lightning dmg nardi variacijo tako, da vcasih vse pogine, vcasih pa ostane par kravic zivih in mors pucat.

 

najbolj sem pa razocaran nad efektom infinitija. aura ma tko slab doseg in tko pocas se vklapla da je groza. ce pa to se neb blo zadost je merc res neumen, kaj neumen prizadet je. skos je nekje v 3pm in ga morm cakat. ce je na prostem se pride k meni, ce je kje v notranjosti lahko kar pozabis nanj.

 

jzt mam za base mage plate 256 def in dusk shroud 453 def. men se zdi da je dusk shroud boljsi base. 200 def vec. res pa je, da pri mage platu prisparas ~15 strengtha, ko mas cel build. to je 30 lajfa pri sorsi recimo ni glih neki.

Dusk shroud je najbolsi pomoje str/def value, sploh ce mas kak +str item, k ma nizji req kot enigma. Sam pac zgledas ko klosar pol. Je pa res, da to ze tko al tko, ce mas shako :D

Povezava do prispevka

sej cez pol leta bodo prodajal transmoge. zato to so nardili shako in tal rasho tko grde

 

je pa novi patch malce popravil online igre. zdaj mislim, da ni vec splittanih serverjev. tooltip kolk cooldowna mas do naslednje igre. ce je game full/non existent/ze obstaja ne dobis vec cooldowna. cooldown narase na vec kot 1 min, ce je queue.

Povezava do prispevka
Shury reče pred 3 urami:

Js še vedno pravim, da je nor kdorkoli da enigmo v mp. Js dam samo v archon plate, zelo pogojno v dusk shroud, če res rabiš tak nizek str req. Ampak skoraj vsi chari lahko nosijo ap brez problema. 

 

 

WTF?

 

Mage plate je daleč najbolj uporabljan base za Enigmo fyi. Nor si kvečjemu, da ga daš v Archona.

Povezava do prispevka

Sem zrihtal pol vceri ze, hvala vseeno.
 

Glede baze so efektivne razlike res minimalne za veliko vecino buildov, ampak folk seveda zagovarja svojo odlocitev cist prevec iracionalno, ker je tak investment in valda se nisi hotu “narobe” odlocit. Archon plate se men ni zdel smiselen, glede na to da ne moras str buggat vec. Js sm se odlocu na podlagi looksov (mage plate > dusk) in tega da mam namen igrat tut ne monarch builde.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 22 urami:

 

WTF?

 

Mage plate je daleč najbolj uporabljan base za Enigmo fyi. Nor si kvečjemu, da ga daš v Archona.

To mi res ni jasno. Dusk shroud ma str req 77, archon 103. Zdej za začetek, vsi buildi ki nosijo Spirit monarch (in teh ni malo) rabijo 156 str. Potem vsi možni mf buildi nosijo War Travelerje, ki rabijo 95 str (in sami potem dodajo +10). HoZ rabi 89 (in doda +20). Zdej prove me wrong, ampak za mf-hammerdina je archon plate sigurno best choice. In folk zagovarja mp tudi na hammsiju.

 

Naslednja zadeva. Base str je (i think) 20. Če imaš recimo en 20/15 torch in 15/11 anni je to 55 str. Torej rabiš še 22 za dusk shroud. Zdej če si melee to itak ne bo problem, če si caster lahko dodatnega 20 str še vedno kamot dobiš na ringih in amuletu. Druid lahk dobi +20 iz Jalala. Tk da že tu ne vidim razloga, zakaj bi se odločil za mp. Pa še necro in druid najmanj profitirata od vitality pointov.

 

Torej - sosa ne rabi enigme, hammy fura ap, barbar fura ap, casterji kamot uporabljajo dusk, amazonka ma vedno monarch, tk da tudi ap. Ok, verjetno obstaja kakšen build, kjer je mp bis, sam da bi bil pa to najboljši base za večino charov se pa ne morem strinjat.

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Dusk shourd je po moje v redu, samo grdo zgleda na Remasterju, zato ga folk ne mara, archon plate pa je popolna neumnost za hammerdina ter sorco. In tudi na sorci daš enigmo, prišparaš 1-2 skilla, kar je seveda več dmg, po drugi strani prišparaš ogromno pik, ki jih daš raje v vit, kar je glavni razlog za mage plate. Če daš v archon boš vrgel stran tistih plus X pik v str, ker ga boš imel ful preveč, saj rabiš le 156 za monarch. In tiste pike v def so itak precenjene na koncu, še posebej za sorco. Ne pozabit da defence v tej igri ti ne daje dmg reductiona. Bottom line, če daš v mage plate ti bo enigma dala poleg ostalega, ravno dovolj str kokr rabiš za min-maxat build, archon ti bo plus str bonus overcappal nad potrebnim in to je razlog za popularnost MP. In glede na to, da najbrž ne boš delal več enigm, folk tudi ima raje base, ki bo dober za vse like in ne morebiti le za nekatere (recimo le za barba).

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Ma js mam tako nesrečo s temi runami, odkar igram sta mi padla 2 ista in en mal, pa bi rekel da kar dosti grindam. Od lvl85 do lvl89 sem se levelal izključno s farmanjem brez baalrunov, pa mi ni padla ni ena high runa. Dosti dobrih itemov, ampak rune me pa nočejo. A kolegu s katerim igramo dropalo 3x vex, ohm, Lo in ber, mislim wtf?

Povezava do prispevka
Shury reče pred 9 minutami:

Ma js mam tako nesrečo s temi runami, odkar igram sta mi padla 2 ista in en mal, pa bi rekel da kar dosti grindam. Od lvl85 do lvl89 sem se levelal izključno s farmanjem brez baalrunov, pa mi ni padla ni ena high runa. Dosti dobrih itemov, ampak rune me pa nočejo. A kolegu s katerim igramo dropalo 3x vex, ohm, Lo in ber, mislim wtf?

 

RNG.

 

Meni ni dropnilo NIČ v zadnjem tednu. Resda se je standard dvignil (v smislu 99% itemov so smeti in HR pa so pač ... redke), pa tudi manj sem igral v posledici prvega, kar je rezultiralo v še manjšem igranju.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Ful so padle cene, ker nisem takoj prodal. Tako da na koncu 1400fg in Mal. Je pa na PC-ju vse občutno ceneje vidim. A kdo preprodaja med konzolo in PCjem? Se mi zdi, da se da po 50-100fg tudi na kakem Vexu dobit.

 

Na drugih straneh mi pa ni uspelo nič, pa sem tudi precej znižal.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Sem nabavil še za PC.:D Preveč me je potegnilo noter.

 

Sur je kriv, je čisto drugače ko si lahko nabaviš boljšo opremo. Shako, viper, hoto, mara pa še mi bo kar nekaj ostalo.

Se pas si moras kupit arachnid mesh.. 

 

Pol samo se fcr rokavice in ringe ma to je poceni

 

Torch imas?

 

Aja war travse za mf za poceni

Pa ne pozabit preluknjat chest, gelm i nshield za MF gem

 

Aha shield HoZ ;) to je pomebno, pred pasom ,)

 

Jaz bi reku:

 

1. Torch

2. HoZ

3. Fcr ringi in rokavice za max cast rate

4. Pas

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Baalruni imajo do 8 ljudi, zato bom poskusil farmati ključe tam.

 

 

 

Grofica, summoner, nithlak ..občasno še Raven in Duriel

 

Me pa še nekaj zanima: če gre v skill calculator in dam recimo frozen orb oba glavna skilla na 35 dobim povsem drugačen izračun škode ki jo skill dela, kot če dam oba na 20 in +15 all skill? Zakaj se +15 ne upošteva enako? Sinergije ne upoštevajo + skillov?

 

Sem šel malo primerjati škodo blizzard builda (me ima da bi malo sprobal +3 blizz ormus, ki mi je padel predno ga prodam dalje) in orb/firewall builda, zato sprašujem.

 

Lp

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...