Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 4 urami:

Fokusiraj se samo na dobre igrice in ti bo hitro zmanjkalo. Pol pa kombiniraš s kako povprečno, ko pride do tega. 

Ma ne zmanjka, samo ti imaš ful zakrknjen okus in niti iger z 97 meto ne smatraš za dobre. Dva izmed najboljših letošnjih naslovov bi igral (Baldur's Gate 3 in TOTK), pa bi z nekim zmernim špilanjem (2 uri na dan - kar je še ogromno) imel pokrite 3 mesece oziroma 1/4 leta :) 

 

Ne moreš rečt "fokusiraj se samo na dobre igre", ti pa ignoriraš igro z metascore 97 (Baldur's Gate) in 96 (Tears of the Kingdom) :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Ma ne zmanjka, samo ti imaš ful zakrknjen okus in niti iger z 97 meto ne smatraš za dobre. Dva izmed najboljših letošnjih naslovov bi igral (Baldur's Gate 3 in TOTK), pa bi z nekim zmernim špilanjem (2 uri na dan - kar je še ogromno) imel pokrite 3 mesece oziroma 1/4 leta :) 

 

Ne moreš rečt "fokusiraj se samo na dobre igre", ti pa ignoriraš igro z metascore 97 (Baldur's Gate) in 96 (Tears of the Kingdom) :D 

 

Ne igramo vsi vseh zvrsti iger. Jaz teh iger nisem igral niti v najbolj norih letih igranja in sploh ne poznam mehanik ipd. Niti se nimam volje učit nekih zajebani iger. Jagged Alliance 3 sem pobrisal po pol ure, ko nisem mel pojma kaj delam. Tudi iger kot so Diablo in podobnih nisem nikoli igral. Nintendo pa sploh ne in me niti ena ne privlači. Zeldo bi sprobal samo zaradi hypa, na oko pa mi ne zgleda niti malo privlačno. 

 

Saj zdaj igram že en cajt. Nisem jamral, samo povedal sem, da nimam težav z backlogom in željami :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pizda men je pa vse našteto zakon :D

 

Snowrunner mi je tak weird zen, pa hud filing je vozit tiste 30 tonske beaste, pa všeč mi je kok te špil ne jebe 5 posto pa ta nima za bedaka

 

Monster Hunter so mi bli nori fajti, pa nora variacija playstyla, pa carski filing ko zaobvladaš orožje in spuščaš parryje / charge / knockdowne in si res uno MISTER BOSS (dokler te ne posili naslednji šef)

 

Baldurs Gate 3 mi je insane, itak sem mega fan predhodnikov in Lariana, res uno 10/10 roleplay in fenomenalno narejena možnost izbire, to je faking to kar se epic fantasyja tiče

 

Zelde in ostalih AAA Nintendo špilov pa sploh ne rabim hvalit, ker njihove igrice preprosto SO gaming. Zabavne, nekaj posebnega, vedno nekaj novega, ogromnokrat premikajo meje, predvsem pa VEDNO pokajo od ljubezni in spoštovanja do izdelka

Povezava do prispevka
Galko reče pred 29 minutami:

Pizda men je pa vse našteto zakon :D

 

Snowrunner mi je tak weird zen, pa hud filing je vozit tiste 30 tonske beaste, pa všeč mi je kok te špil ne jebe 5 posto pa ta nima za bedaka

 

Monster Hunter so mi bli nori fajti, pa nora variacija playstyla, pa carski filing ko zaobvladaš orožje in spuščaš parryje / charge / knockdowne in si res uno MISTER BOSS (dokler te ne posili naslednji šef)

 

Baldurs Gate 3 mi je insane, itak sem mega fan predhodnikov in Lariana, res uno 10/10 roleplay in fenomenalno narejena možnost izbire, to je faking to kar se epic fantasyja tiče

 

Zelde in ostalih AAA Nintendo špilov pa sploh ne rabim hvalit, ker njihove igrice preprosto SO gaming. Zabavne, nekaj posebnega, vedno nekaj novega, ogromnokrat premikajo meje, predvsem pa VEDNO pokajo od ljubezni in spoštovanja do izdelka

 

Masten +1

 

In men je najboljš v lajfu, ko si zmožen prepoznat kvalitetne izdelke različnih žanrov. Meni je to definicija užitka v gamingu, da je raznoliko in kvalitetno

 

Ta Tomazek mi je postal definicija tuge in depresije, hvala bogu da je našel From igre, sicer bi pomoje mu od gaminga ostalo samo še pogovarjanje z DaCapotom na gaming forumu 

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...