Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 30 minutami:

No ja, cudno mi je tole. Nameraval sem zvecer kupit, zdej gledam in mi ni najbolj jasno. Dvomim, da so se karte razprodale v parih urah, za Nier.

 

Komot, zakaj ne. Samo par datumov, eden najbolj popularnih in cenjenih OSTjev zadnjih 5-10 let, orkester, what's not to like.

 

Pa nasploh se mi zdi da smo zdaj v pure insanity obdobju s koncerti, prav vse se takoj razproda.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Lol najboljša UBishit igra kar sem jih igral zadnjih 10 let ima skenslano nadaljevanje. Definitivno rabmo 1-2 ACje na leto moroni...

Težko ga primerjati z AC-ji. Tisti se vsaj prodajajo. Tole ni glih bil nek prodajni hit. Teden ali dva po izidu si špil dobil že za polovico cene.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 6 minutami:

Težko ga primerjati z AC-ji. Tisti se vsaj prodajajo. Tole ni glih bil nek prodajni hit. Teden ali dva po izidu si špil dobil že za polovico cene.

 

Tako kot vsak AC lol. Vedno sem počakal dober mesec in kupil AC igro za vsaj -30% na BF. Kar se prodaje tiče so po izidu izjavili da so zadovoljni s prodajo, z prodajnimi ciframi ACjev se pa seveda ne more primerjat, pa tud z budgetom verjetno ne.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pomoje so pri Fenixu zamudili priložnost, da bi embracali to, kar igra v bistvu je — res dobra mladinska igra, ki pa vseeno ima crossover momente ter ima kaj za ponudit fotru, ki igra s svojim otrokom. Ker igra se res dobro poklopi kot mladinska igra, vključno s Fortnite estetiko. Se mi zdi, da je to še en precej neraziskan prostor v smislu marketinga in da ne bi rabili Fenixa predstavljat kot še ene AC-like igre za odrasle. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

 

Tako kot vsak AC lol. Vedno sem počakal dober mesec in kupil AC igro za vsaj -30% na BF. Kar se prodaje tiče so po izidu izjavili da so zadovoljni s prodajo, z prodajnimi ciframi ACjev se pa seveda ne more primerjat, pa tud z budgetom verjetno ne.

na AC si čakal mesec dni za 30% off. Tu si dobil 50% off po tednu ali dveh. Je kar velika razlika. 

 

Mario + Rabbids 2 vem, da je prvo znižanje dobil po dveh mesecih. 25% off. Za 50% off si čakal 5 mesecov.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Tu si dobil 50% off po tednu ali dveh.

Kupil sem jo ob izidu na USA storu in cena ni padla niti pikico vsaj par mesecev. Točno vem, ker sem takrat dosti spremljal cene iger na storu.

Kje si pobral ta info?

 

EDIT:

Tu je graf gibanja cene obeh iger.

Penyx

image.png

 

AC Valhalla

image.png

 

Pri obeh je označen datum prve pocenitve.

Penyxu je cena padla za 33%, Valhalli pa za 25%. Penyx je zdržal pri polni ceni 19 dni, Valhalla pa 41.

Po moje je glavni razlog, da je Ubisoft imel znižanje na isti dan za obe igri.

Imaš delno prav. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Tole je čisto nakladanje.

Kupil sem jo ob izidu na USA storu in cena ni padla niti pikico vsaj par mesecev. Točno vem, ker sem takrat dosti spremljal cene iger na storu.

Fizične v UK za vse konzole so bile 50% off po 14ih dneh.

 

V istem mesecu ko je špil izšel (December) je tudi imel Ubisoft v svoji spleti trgovini vsaj vem za Switch verzijo 50% znižano. US ter EU. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...