Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

A lahko kdo našteje igre zadnjih 10 let recimo, ki so nekaj kot DS, Witcher, Lords of the Fallen, navsezadnje tudi Kingdom Come ipd... torej nek tak setting in sistem igranja. Seveda (zato sem tudi omenil druge zraven DS in LOTF) ne pričakujem samo "soulslike". Pa da niso čiste smeti in so SP. Rad bi ugotovil ali sem katero spustil/zamudil, ker včasih nisem dosti tega igral :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

A lahko kdo našteje igre zadnjih 10 let recimo, ki so nekaj kot DS, Witcher, Lords of the Fallen, navsezadnje tudi Kingdom Come ipd... torej nek tak setting in sistem igranja. Seveda (zato sem tudi omenil druge zraven DS in LOTF) ne pričakujem samo "soulslike". Pa da niso čiste smeti in so SP. Rad bi ugotovil ali sem katero spustil/zamudil, ker včasih nisem dosti tega igral :)

 

Torej srednji vek ali pa fantasy srednji vek zadeve s combatom, po možnosti real time?
Mount & Blade II: Bannerlord. Nisem nikoli igral, samo enko, ampak je neke vrste kombinacija strategije, RPG-ja in combata. Torej razne odločitve, zgodbo, jadajada, spremljaš iz ptičje karikirane perspektive oziroma menijev, ko pa je combat, pa gre v third person. 
Dragon's Dogma: Dark Arisen je zelo proper cheesy hack and slash v open world. Spomnim se po tem, da je imel zelo dobro implementirano noč, aka da si ponoči lutal naokoli si naletel na res konkretno bolj zajebane monsterje. 
Pol z nobenim RPG-jem ne boš dosti zgrešil, Dragon Age, Baldur's Gate, Divinity: Original Sin, vse to je nek spin na evropsko srednjeveško fantazijo. Tole sicer nima real time combata, ampak te igre imajo med najboljšimi fantasy medieval zgodbami, tako da če ti to dogaja, pol je bv spustit.
For Honor sicer ne vem, koliko je imel SP kampanije, mislim pa, da so ljudje zelo hvalili. To je tudi mene mikalo sprobat, lahko kdo komentira, če je SP kaj vreden. 

Povezava do prispevka

Če ti je vseeno za zgodbo in lore: 
 

- igra ima odličen gameplay, tekoče menja med zvrstmi iger, vse je smooth

- vsaka "zvrst" je dobro narejena in paše v svet

- bossi so super

- svet je zanimiv in veliko je za explorat

- customizing opreme je kulerski, malo spominja na armored core v bistvu.

 

 

Če maš pa rad anime in zgodbo je to ena najbolj transformative izkusenj v gamingu in mora bit v top 10 "najbolje napisanih" iger.

 

Skratka, če se maš za gaymerja boš obrnil vsaj enkrat (spet, obrni 3x za extra wtf)

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:

Če ti je vseeno za zgodbo in lore: 
 

- igra ima odličen gameplay, tekoče menja med zvrstmi iger, vse je smooth

- vsaka "zvrst" je dobro narejena in paše v svet

- bossi so super

- svet je zanimiv in veliko je za explorat

- customizing opreme je kulerski, malo spominja na armored core v bistvu.

 

 

Če maš pa rad anime in zgodbo je to ena najbolj transformative izkusenj v gamingu in mora bit v top 10 "najbolje napisanih" iger.

 

Skratka, če se maš za gaymerja boš obrnil vsaj enkrat (spet, obrni 3x za extra wtf)

 

Tnx, ampak si verjetno spregledal kaki moj post, da ne maram anime. Potem med brskanjem po gameplayu zagledam še take pizdarije (sliki spodaj) in sem vseskup samo zaprl pa pozabil na idejo.

 

Cenim pa trud za nasvete :D Samo to do sedaj ena sama igra ni niti podobna temu po čem sem spraševal. For Honor od Ćamira mogoče edina.

 

Saj vem, da verjetno ni nič takega kar iščem, bi pa glede na moje dolgoletno neigranje iger blo možno, da sem kaj dobrega spregledal.

 

Wtf je to? :)

 

536766699_Posnetekzaslona(39).thumb.jpg.7397e0911aba51ab2319b8ba5fdc79c8.jpg

 

1510083871_Posnetekzaslona(40).thumb.jpg.1b31800b8cfac3b21e08f271355d9e86.jpg

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

Dejte se umirit fantje no, Nier bo Tomažeku glih toliko všeč kot meni članska izkaznica od Levice :D

 

Ja pa greš lahko na brezplačno kosilo na Kongresu. Ja pa lahko kako fejst babo z orenk šumo pritisneš. Pa ful majo močno rekreacijo s kolesi.

 

Ja ok, ampak pač ne.

 

Cenim, da nisi rekel naj počakam na AC6 :D

 

Danes al jutri itak štartam Remnant 1. Iščem zadeve, da malo naredim backlog.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

 

Tnx, ampak si verjetno spregledal kaki moj post, da ne maram anime. Potem med brskanjem po gameplayu zagledam še take pizdarije (sliki spodaj) in sem vseskup samo zaprl pa pozabil na idejo.

 

Cenim pa trud za nasvete :D Samo to do sedaj ena sama igra ni niti podobna temu po čem sem spraševal. For Honor od Ćamira mogoče edina.

 

Saj vem, da verjetno ni nič takega kar iščem, bi pa glede na moje dolgoletno neigranje iger blo možno, da sem kaj dobrega spregledal.

 

Wtf je to? :)

 

536766699_Posnetekzaslona(39).thumb.jpg.7397e0911aba51ab2319b8ba5fdc79c8.jpg

 

1510083871_Posnetekzaslona(40).thumb.jpg.1b31800b8cfac3b21e08f271355d9e86.jpg

Nier?

 

Fantastična igra.

Povezava do prispevka

Zdaj sem se spomnil, da je Dragon's Dogma fural open world pred Elden Ringom. Ayyyyy res dobra špila, pa še ponoči je postala survival horror. In po monsterjih si lahko plezal. Pač res kompetentna igrica, ki jo je pomoje ubil jankness, ker so se opisovalci ful fokusirali na buge, namesto na vse carske stvari, ki so bile implementirane

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

@tomazek Mogoče je čas, da malo razširiš krila :D

 

To so občasni fajti, kjer igra preklopi v bullet hell mode. Se vsedes v space letalo in malo streljaš, ker ne moreš nekaj ubit samo, da mahaš proti pošasti.

 

OK... saj vem, da sem dosti krat tečen s ponavljanjem, ampak sem ziher ene 300x povedal, da vesolje setting ni my thing. Zato hejtam AC6, ker so za moj okus gubili čas s tako igro (sorry @Galko), zato nisem omenil The Surge (pri katerem sem celo obrnil prvi del, pol pri drugem mi je že dojadil setting in sem pobrisal) ipd. :D

 

Vem, da imam zelo omejen okus glede iger in mi je žal za to. Nisem pa se sposoben nekaj siliti igrati kar mi ne sede po hitrem postopku. Sem že dosti krat probal in enostavno ni šlo. Tudi sam bi si želel, da bi bilo drugače.

 

Ta post (prvi) sem spisal, ker je @ke_kit kar tako enkrat omenil Lords of the Fallen in mi je bil OK... pa sem vprašal, da vidim, če sem še kaj takega izpustil.

 

Vseeno pa kot sem že omenil cenim trudi i nasvete od vseh, ker sem kar presenečen koliko postov je sedaj padlo :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

Zdaj sem se spomnil, da je Dragon's Dogma fural open world pred Elden Ringom. Ayyyyy res dobra špila, pa še ponoči je postala survival horror. In po monsterjih si lahko plezal. Pač res kompetentna igrica, ki jo je pomoje ubil jankness, ker so se opisovalci ful fokusirali na buge, namesto na vse carske stvari, ki so bile implementirane

 

Buge v igrah, ki mi sedejo, jaz komot prenesem. Dokaz je ravnokar preigran LOTF, ki jih ima kar cel kup in sem vseeno užival.

Povezava do prispevka

Dragons Dogma je najbolj solid predlog IMO, malo ke sicer janky, ampak je res carski in zelo zabaven špil :)

 

Drgač sem tud jaz kr fan Niger Automate, ampak vem da je mega nišen špil. IMO bi ga po nišnosti postavil ob Outer Wilds, Yakuza špilom, What Remains of Edith Finch, Hellbalde, Kingdom Come Deliverance, Wreckfestu, Snowrunnerju, Disco Elysiumu... odlični, nekateri celo fenomenalni špili, ampak res ne glih za vsakega

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

Dragons Dogma je najbolj solid predlog IMO, malo ke sicer janky, ampak je res carski in zelo zabaven špil :)

 

A ni bla nova Dragons Dogma napovedana zdaj pred kratkim na eni konferenci? Potem še bolj kul (če nisem zamešal kaj). Sem dal na "to do" listo.

 

Jake the Mess reče pred 4 minutami:

Kaj pa Kingdoms of Amalur Re-reckoning Ali kako se že reče remasterju? A ni bila to tud čist soliden špil, samo precej zmeden ob splovitvi?

 

Prvič slišim pa vidim, da je igra celo iz 2020. Kasneje doma pogledam gameplay in ocene.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 8 minutami:

Kaj pa Kingdoms of Amalur Re-reckoning Ali kako se že reče remasterju? A ni bila to tud čist soliden špil, samo precej zmeden ob splovitvi?

Fajt je bil res specialen, celo top od topa.

 

Ampak.

 

Svet je bil blesav in zgodba tudi, tako da če ti je vsaj malce mar za tole dvoje boš vse skupaj pustil.

 

Če bi se avtorji te igre posvetili malce bolj tudi sami zgodbi in svetu v katerem se dogaja bi bila stvar ocenjena na 90, tako pa 65-70, ker postanejo vsi ti kvesti in svet dolgočasni in enolični v pm.

 

Pojdi do unega tipa, reši tega onega, po 5 urih igranja ne veš kdo je kdo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

 

A ni bla nova Dragons Dogma napovedana zdaj pred kratkim na eni konferenci? Potem še bolj kul (če nisem zamešal kaj). Sem dal na "to do" listo.

 

 

Prvič slišim pa vidim, da je igra celo iz 2020. Kasneje doma pogledam gameplay in ocene.

2020 je prišel ta remaster, igra je drugače veliko starejša

Povezava do prispevka
Armando reče pred 21 minutami:

Fajt je bil res specialen, celo top od topa.

 

Ampak.

 

Svet je bil blesav in zgodba tudi, tako da če ti je vsaj malce mar za tole dvoje boš vse skupaj pustil.

 

Če bi se avtorji te igre posvetili malce bolj tudi sami zgodbi in svetu v katerem se dogaja bi bila stvar ocenjena na 90, tako pa 65-70, ker postanejo vsi ti kvesti in svet dolgočasni in enolični v pm.

 

Pojdi do unega tipa, reši tega onega, po 5 urih igranja ne veš kdo je kdo.

 

what? Chakram mage press and hold to pew pew to win?

 

Pa pomoje edini špil, ki sem ga preigral na kolegovem Xbox 360, preden je fasal RROD

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...