Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 1 uro:

Ej atomic, vprašanje zate; zakaj ima Ghost of Tsushima PC tako visoke strojne zahteve za 4K@60fps, če na PS5 brez problema teče 4K60 v fidelity mode?

1. Ker na PS5 ne teče na nativnih 4K v nobenem primeru

2. Ker verjetno teče na nastavitvah medium/high ekvivalentnih PCju.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

Ej atomic, vprašanje zate; zakaj ima Ghost of Tsushima PC tako visoke strojne zahteve za 4K@60fps, če na PS5 brez problema teče 4K60 v fidelity mode?

 

image.png.bce5d21f6737dc10d643a3fe853c6e80.png

A ni tako, da lahko pavšalno rečemo, da je grafična v PS5 nekje tam na nivoju RTX 2070? CPU pa je tudi nekje tam v rangu medium settingsov tukaj. Nisem štručko, tako mnenje sem si tekom generacije ustvaril, lahko me avtoriteta_atomic popravi

 

Tako da pomoje je PS5 verzija grafično bolj pri "medium" kot "high" ravni, če gledamo to razpredelnico

 

Kolikor vem PS5 99 % igric ne laufa nativno na 4k, ampak scala na to raven. Kar nativno laufa na PS5 4k ponavadi doseže 30 frejmov

 

Smo preprosto v času, ko se scalanje in podrobnosti od medium-high-very high minimalno opazijo, zato na uč deluje, da laufa nativno 4k na very high :D 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

+111

 

Portajo naj Starcraft 1 in 2 Remake, take vaginalne kroglice od igric kot je WoW pa komot pustijo na PCjih

Uf Starcraft 1 na joypad ... Saj vem, da je človeštvo že marsikaj doseglo, zadnjič sem na quora prebral, da si je nekdo cel kegelj potisnil v rektum. Sam Starcrafta 1 na joypad na proper težavnosti pa si kljub vsem tem dosežkom človeštva ne predstavljam

Povezava do prispevka

 

Hernire reče pred 3 urami:

Uf Starcraft 1 na joypad ... Saj vem, da je človeštvo že marsikaj doseglo, zadnjič sem na quora prebral, da si je nekdo cel kegelj potisnil v rektum. Sam Starcrafta 1 na joypad na proper težavnosti pa si kljub vsem tem dosežkom človeštva ne predstavljam

Saj maš starcraft 64😆😂🤣

Povezava do prispevka

No Rest For the Wicked je sick igrica. Igral sem pol ure, vizualno je :wub:, od environmentov, do karakterjev (vse je ful stilizirano in je hudo) do UI-ja.
Combat sem dal sam par zacetnih fightov skoz, feel je kul. Hudo mi je blo k sem drzal shield za block in me je en mocan attack dobesedno odfukal po tleh .) 

Je pa en major problem, zgleda so checkpointi ful naredko postavljeni. Zdej sem igral pol ure, grem ven (nc opozorial da bom zgubil progress). In zdej hocem zalaufat in morm spet od zacetka wtf.
Upam da je tko sam v prologu...
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...