Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 uro:

Ko sem kupil ključavnico za vhodna vrata na prstni odtis, so me vrata na vsak način poskusila prepričat, da jih povežem še z wifijem in mobilnim appom za remote odklepanje in zaklepanje.

 

Ne vem če sem kdaj u lajfu hitreje zaprl vse skupaj in poslal fotko hitlerja na sankah na info mail

In jaz sem mislu, da živim v luksuzu, k mam tuš "efekt dež". :D

 

Najprej mi kolega kaže novo stanovanje, kjer ma talno ogrevanje pod tušem, zdaj neke ključavnice na prstni odtis.

Kjer faking klošar sem, mrš. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

 

Kva mudelček!!!! A si videl kako drekast je ta port, upscalana switch verzija:D Daleč od 4k kvalitete na xboxu:mafija:

 

Na xboxu sploh ni 4k :lol:

Je pa na PS5 in ima še superiorni AA in lepše sence. Ultimativna izkušnja je pač na PS5 :alma:

 

Navedek

 

After testing the ports, Eurogamer’s Digital Foundry found that Red Dead Redemption is visually better and more stable on PlayStation than it is on Xbox, even compared to the Series X.  Things like shadows are higher quality and less messy.

Red Dead Redemption on PS5 achieve 4K resolution. In contrast, the game runs at 2160p on Series X.

 

 

 

Tip že ves čaš igra slabšo verzijo na nizki resoluciji !

Kak klošar :worship:

Povezava do prispevka

Da si ne boš kaj naredil fantek:

 

Another form of anti-aliasing is also available on PS5 called FXAA, but it’s inferior to FSR2 and even Xbox’s default MSAA 2x anti-aliasing.

Shadow quality is improved on PS5, but anisotropic filtering (which makes distant objects in games look sharper) is lower on PlayStation 5. Red Dead Redemption on Xbox Series X runs at 16x anisotropic filtering, while the PS5 version is only 8x.

Other than better image quality and shadows, then, the two games look basically identical. There are no improvements to textures, the level of detail pop-in remains the same, and there or new features like HDR.

 

Plus da je xbox verzija par evrov, ps4 verzija pa 40:w00t:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 minutami:

Other than better image quality and shadows, then, the two games look basically identical. There are no improvements to textures, the level of detail pop-in remains the same, and there or new features like HDR.

 

Torej ja najboljša izkušnja je na PS5

 

:mafija:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 6 minutami:

Da si ne boš kaj naredil fantek:

 

Another form of anti-aliasing is also available on PS5 called FXAA, but it’s inferior to FSR2 and even Xbox’s default MSAA 2x anti-aliasing.

Shadow quality is improved on PS5, but anisotropic filtering (which makes distant objects in games look sharper) is lower on PlayStation 5. Red Dead Redemption on Xbox Series X runs at 16x anisotropic filtering, while the PS5 version is only 8x.

Other than better image quality and shadows, then, the two games look basically identical. There are no improvements to textures, the level of detail pop-in remains the same, and there or new features like HDR.

 

Plus da je xbox verzija par evrov, ps4 verzija pa 40:w00t:

Rekel si, da Xbox verzija laufa na 4K, kar ni res.

Opraviči se in spizdi.

 

A drugače ni 4K = 2160p? :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz bi rad samo izpostavil, da se nikoli ne strinjam s Fegetom, ker je Feget, ne ker ne bi kdaj tudi imel prav. :D

 

Še zdaj mi ni točno jasno tole

gojc reče pred 25 minutami:

Red Dead Redemption on PS5 achieve 4K resolution. In contrast, the game runs at 2160p on Series X.

A ni to isto? :nicjasno:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...