Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Pač ja, meni je verjetno greatest year ever in gayming. S tem da me čaka še ful enih mikro bangerjev tipa Lies of P, LOTF, Chants of Sennar, Cocoon, System Shock R, Robocop... 

 

...drgač me pa prov zaboli, ko pomislim da je Hi-fi Rush xbox ekskluziva in da bo tako dober špil ostal brez PS5 (retail) releasa :( :( 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Scar reče pred 1 uro:

 

Neki rumorji so zadnje dni, da naj bi prsu na switcha..

 

Dogaja se to kar je Microsoft CFO napovedal pred meseci. Microsoft zaradi zatona Xbox konzole (3:1 razmerje v prodaji leta 2023 kljub Starfieldu) in prepočasne rasti Gamepass naročnin nima druge izbire kot da postane 3rd party založnik. Zato imo tudi nobena od najavljenih iger na TGA ni bila najavljena kot ekskluziva. Xbox fanboyem na X-u se posledično dobesedno meša in širijo take laži o Playstationu da dol padeš :D Za Hi-Fi rush mi dol visi. Srčno pa upam da prej ko slej prideta oba Orija ki sta zame daleč najboljši Xbox ekskluzivi prejšnje generacije.

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Men res ni jasno kako se vodstvo Xboxa ni spremenilo niti za las vse odkar je Spencer v sedlu in to kljub konstatnemu upadu prodaje Xbox konzol in problemom z razvojem 1st party iger. Vmes se je na čelu Playstationa zamenjalo cel kup ljudi (Jack Tretton, Adam Boyes, Shawn Layden, Andrew House in Bimbo) Ostal je le še Shu pa še on v drugačni vlogi ki mu je imo za njegova leta ljubša.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Slabš kot je bil Playstation voden pod uno svinjo korporativno ne more biti, pa če jutri propadejo Nintendo, Microsoft, Sega, Atari, Sierra, EA in Nvidia skupj

 

Ne pretiravaj. Čeprav ga sovražim v dno duše zarad kretenskih izjav ter forsiranja GaaS sranja je  Bimbo bil odžagan verjetno pravočasno in tudi pod njim so izhajale hude igre. Spencer & Matt Booty? Velika večina studijev je pod njuno oblastjo stagnirala do te mere da izdajajo samo še povprečne špile z enormno dolgim razvojnim ciklom, zavozili so očitno še celo Forza mainline serijo. Vse kar je Spencer v tem času dobrega naredil je Gamepass pod pokroviteljstvom Microsoftove vreče denarja brez dna. Dosegel je pa to da bo zdej Playstation očitno ostal popolnoma brez konkurence kar zna bit katastrofa na dolgi rok če ne dobi Playstation nazaj v sedlo človeka ala Layden/House.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Hackerski dream car?

 

Ko sem kupil ključavnico za vhodna vrata na prstni odtis, so me vrata na vsak način poskusila prepričat, da jih povežem še z wifijem in mobilnim appom za remote odklepanje in zaklepanje.

 

Ne vem če sem kdaj u lajfu hitreje zaprl vse skupaj in poslal fotko hitlerja na sankah na info mail

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...