Skoči na vsebino

[LEGENDARNO] GOTY GLASOVANJE 2. DEL — glavne kategorije


Hernire

GOTY AWARDS 2023/2  

74 glasov

  1. 1. NAJKVALITETNEJŠA 2023 igra je ...

    • Alan Wake 2
    • Armored Core 6
    • Baldurs Gate 3
    • CyberPunk 2077: Phantom Liberty
    • Dave the Diver
    • Dead Space Remake
    • Hi-Fi Rush
    • Hogwats Legacy
    • Jagged Allience 3
    • Lies of P
    • Resident Evil 4 Remake
    • Super Mario Bros. Wonder
    • The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
    • Wartales
      0
  2. 2. Najboljša ALTERNATIVNA igra 2023 je ...

  3. 3. Najbolj zagreto v PRIHODNOSTI pričakujem ...

    • Black Myth: Wukong
    • Dragon's Dogma 2
    • Elden Ring: Shadow of the Erdtree
    • Expeditions: A MudRunner Game
    • Grand Theft Auto VI
    • Hades 2
    • Hollow Knight: Silksong
    • Homeworld 3
    • Max Payne 1/2 Remake
    • Monster Hunter Wilds
    • S.T.A.L.K.E.R. 2
    • The Elder Scrolls VI

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Tako. Odpiram še glasovanje za osrednje kategorije. Over & out, finalno Ćamirjansko GOTY glasovanje, naslednje leto prevzame @Weraziel oziroma kdorkoli že. Phase 2 is coming. Poslednjo podelitev nagrad posvečam uporabniku @Menethil in njegovemu strugglu z željo, da spet postane cool user in se drži proč od alkohola.

 

Za GOTY nominacije sem po razmisleku odobril tudi DLC kampaniji za CyberPunk 2077 (Phantom Liberty) in Dead Cells (Return to Castlevania), podobno Elden Ring DLC-ju v kategoriji najbolj pričakovanih. Yeschad.jpg.

 

Vsi GOTY nominiranci s pripadajočimi linki za radovedne:

Alan Wake 2

Aliens: Dark Descent

Armored Core 6

Atomic Heart

Baldur's Gate 3

Dave the Diver

Dead Space Remake

Dredge

Final Fantasy XVI

Ghostrunner 2

Hi-Fi Rush

Hogwarts Legacy

Jagged Alliance 3

Lies of P

Lords of the Fallen

CyberPunk 2077: Phantom Liberty

Remnant 2

Resident Evil 4 Remake

Super Mario Bros. Wonder

Marvel's Spider-Man 2

Street Fighter 6

uredilo bitje Hernire
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Celotni seznam osrednjih nagrad Ćamirjanskega podeljevanja:

 

2016 Uncharted 4
2017 Horizon: Zero Dawn
2018 God of War 
2019 Death Stranding
2020 The Last of Us 2 

2021 It Takes Two

2022 Elden Ring

2033 ?

 

Naj se vojna za zadnjo veliko nagrado prvega phasa forumskih podelitev prične! 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Ta del glasovanja pa bom bojkotiral ker ni LOTF med nominacijami.

 

Wtf je Wartales in kdo je to nominiral? :blink:

 

Sem točno vedel, da bo na neki točki vse padlo v vodo. Pa 50% nekiih pasjih jajc gor, svaka čast Ćamir, premagal si sam sebe v zadnjem letu organizatorstva :avadodo: Pravi zmagovalec je ravno on, ker se poslavlja.

 

lp v 2024

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Je tudi mene presenetilo. Mislim, da je bila neka fora, da za glavno GOTY nagrado jo je nominiralo premalo ljudi ...

 

... predvsem pa noben ni stisnil supernominacije/umestil na prvo mesto. Supernominacija je bila vredna 3 glasove namesto enega in je imela priliko sama zboostat supernominirano igro med favorite. 

 

Supernominacija se drgač ni nikoli preveč prijela. Ni bila zamišljena kot nekaj, kar podaš Elden Ringu / Baldur's Gate 3 in podobnim mega favoritom, ki sami dobijo 20 glasov, pač pa da zboostaš pozornost svojemu skritemu adutu ali favoritu, ki bi si zaslužil nekaj spotlighta in bi ga kot takega rad predstavil forumašem. Sam ja, ni se zares prijelo, 95 % ljudi je gladko dalo supernominacijo najbolj mainstream/AAA/prepoznavnemu hitu tistega leta :D :D :D.

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Igre ki izidejo konec leta so popolnoma out. Sistem je prirejen tistim spomladnim. Pa ne out letos... Forever, ker jih letos (petardno leto) ogromno sploh ni uspelo pognati, drugo leto pa ne pridejo v poštev, ker ne štima letnica izida. 

 

Tak se že nominacije prikrojijo, da so v skladu z narativo in željami organizatorja. Saj ok, kaj cmo ima to pravico, če si izmisli pravila. Vse je jasno blo že, ko je broken igrica ala Cyberpunk skoraj dobila GOTY, ker jo je par članov smetane fanboyevsko hypalo. Me je skoraj kap tisto leto. Prav bom šel pogledat koliko nomiancij je dobila tista zadnja igra s seznama, ker niti v sanjah še nisem slišal za njo do danes. 

Povezava do prispevka

DLC pač ne more biti v glasovanju za igro leta.

 

 

Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Wtf je Wartales in kdo je to nominiral? :blink:

Sem točno vedel, da bo na neki točki vse padlo v vodo. Pa 50% nekiih pasjih jajc gor, svaka čast Ćamir, premagal si sam sebe v zadnjem letu organizatorstva :avadodo: Pravi zmagovalec je ravno on, ker se poslavlja.

 

+1

Pa več je takih sumljivih.

 

In kam je izginila tema nominacij  ? Bi rad malo počekiral število nominacij posameznih naslovov ker dvomim v pravilno štetje.

Povezava do prispevka

Hahaha, ne moreš verjet kaki scam :avadodo:

 

gojc reče pred 26 minutami:

DLC pač ne more biti v glasovanju za igro leta.

 

Saj sem ti zgoraj napisal, da se je CP77 favoriziral že takrat nenormalno, ker je pač bil po godu par smetanovcem. Nisem pričakoval kaj drugače letos. Čeprav bi lahko nek bolj fini način našel, da ga uturi notri.

 

Po resnici povedano sem se malo bal, da bo letos končno mogoče enkrat korektno speljal zadevo in ga ne bomo mogli fukat. Ampak ni blo!

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 minutami:

A to samo jaz ne štekam humorja, al ste dejansko take zlobne pizde?

Za tomazkov "umetni beef" mi je jasno. Tale karavana za njim mi je pa novost. :D

True, glede Tomazka je all good, model me je dejansko tudi vključil v korespondenco o pritožbah, ki jih je dobil na ZS, ker sem za foro napisal, naj pritožbe pišejo njemu, pa sem se iskreno nasmejo :D

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

Sploh nisem opazil, da je Ćamir tudi bil dodan v ZS pritožbo od Kočevca :wacko: Zdaj sem šel pogledat in je res.

 

to je vse zmenjen fake beef, tako ko SDS/Janša in Logar...

 

malo drame za ratinge

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...