Skoči na vsebino

[multi] Genshin Impact


kemik

Priporočeni prispevki

Sem začel nekaj igrati in kar všečna zadeva in kar spodobno optimizirana, edino na PCju ob vsakem zagonu pozablja, da sem imel gamepad opcijo v nastavitvah oz. nima dinamičnega preklapljanja med kb+m in gamepadom. :hmm:

 

Prav tako me pa na gamepadu zjebe ker uporabljajo azijski sistem, ko sta Accept in Cancel zamenjana in kar naprej ponesreči zapiram inventar in podobno.

Povezava do prispevka

Upam da bodo popravili ta resin sistem, ker je to kr cock blocker za high level stuff... jst sm adventure rank 31, mal mi manjka do 32 in ne morem več nič delat, ker za vse rabiš resin... baje to popravljajo oz bodo dodali contet. Ta špil je k droga :) po moje si bom nardil nov account za igrat / mogoce bom mel več sreče pri likih :D

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 4 urami:

WTF

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngScreenshot_1.thumb.jpg.05170894526622b7c52a385e312a5c75.jpg

 

O ti faking seronja lol. Jaz še vedno nimam nobenga 5 star karakterja... Je pa res da če ga že dobim upam da bo to Diluc, ker on je pa OP motherfucker. Sem šel včer ene 2 une "instance" za weapon ascension materijale delat v Co-Op in je model dobesedno zgazu vse z njim, medtem ko se jaz kar konkretno namatram da naredim isto zadevo.

 

Zdej imam vse 4 like lvl 60 in 3je imajo tud orožje lvl 60. Glavnih kvestov nimam več, world kvestov imam še 3 komade trenutno pol imam pa še kar zajeten del mape za spucat in je to to dokler ne dajo not novega ozemlja i guess.

 

Plačal sem jim pa zdej slabih 18€ vseskup in sicer 11 za batlepass in 6 za un blessing k dobivaš 90 kristalov dnevno. In to je to kar bodo dobil od mene.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jaz sem vzel tudi un blessing, ko sem prebral tvoj post. Isti razlog, da jim dam neki malega, ker je igra res fun. Drugače nisem nič več keša porabu, k nočem padet v te gambling pizdarije lol.

Je pa, pazi to, moj drugi gold lol. Prvič sem "žal" dobil 5* orožje (lok).

 

Sem pa AR 28 in sem šele (pojma nimam kolk je še zgodbovnih questov) premagal Stormterrorja in odklenil ves teren.

 

Men je v bistvu na polno fun raziskovati in reševati environment uganke. Pa bojevanje je res fun in me še kr vleče.

Mislim, da me bo minilo, enkrat ko razrešim vse ruinse in ostale skrivnosti. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Jst sm AR 20 in sm pomoje odklenu ene pol mape :D Sm pa dobil kiki (in jo tud nabildal), kar je precej OP. Pač zelo zabavna igrica, sam men so gache itak všeč, je pa res da ponavadi pač igram dokler mi ne dojadi grind, do zdej sm igral sam mobile verzije :D Plačal še nism nikol, sam kle mal razmišljam da bi. Ne vem če je ta battlepass worth it al ne.

Povezava do prispevka

Jaz sem zdej pršu nekje do stopnje ko je treba konkretno grindat za levelanje likov in bom verjetno počas nehal... AR lvl 35 ter vsi liki lvl 60 z lvl 60 orožji. Za vsak lik da ga spraviš na 4. nivo rabiš celga fuka matsov iz unih elemental world šefov za katere rabš resine ki jih itak rabiš za dobesedno vse.

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 urami:

Jaz sem zdej pršu nekje do stopnje ko je treba konkretno grindat za levelanje likov in bom verjetno počas nehal... AR lvl 35 ter vsi liki lvl 60 z lvl 60 orožji. Za vsak lik da ga spraviš na 4. nivo rabiš celga fuka matsov iz unih elemental world šefov za katere rabš resine ki jih itak rabiš za dobesedno vse.

 

 


isto :) zdaj nardim sam dailyje in pol logout. mal so zajebali s temi resini. folk se ful pritožuje... Ne pije vode tud če bi keš zapravljal

Povezava do prispevka

Pa še nekaj mi gre na ful na jetra. Ko delaš te temnice za upgrade matse ne dobiš nič loota od sovragov ki jih pobiješ not... Igra ima res hud potencial, ampak žal pokaže res hude pomankljivosti ko spucaš vse kveste in raziščeš celo mapo... Ventija nimam s čim zlevelat. Pa zdej sm ugotovu da brez enga chara ki vihti 2handerja nimam za burek proti sovragom z GEO ščitom. Ingame denarja gre čist preveč za levelanje in ko vse spucaš ga dobiš res čist premalo iz daily kvestov in aktivnosti za katere se kuri resine...

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ma v bistvu je tole zelo zelo dobra free to play igra. Gacha je tudi dobra za folk, ki jim je to kul. Sam end game morajo nujno balansirat, ker drugače bojo hitro začeli izgubljati user base.

Upam, da razširijo ozemlje in dodajo nove queste kmalu. A se da kje online videt plane za prihodnost?

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Z resinom so imo mislil služit. Sam imo je mal predrag špas -> 800 primogenov je 800 kristalov = skor 16€ To je pa čisti absurd.

 

Replenishing Resin

  1. Original Resin passively replenishes at a rate of 1 every 8 minutes. A full replenishment of 120 Original Resin would take 16 hours. This replenishment will not go past the normal maximum amount of 120 Original Resin.
  2. Fragile Resin can be used to instantly restore 60 Orignal Resin.
  3. Players can replenish 60 Resin by using an increasing amount of Primogems, up to 6 times a day.
Refill # Cost
1st 50
2nd 100
3rd 100
4th 150
5th 200
6th 200
Povezava do prispevka

jst sm zdaj ar 35, na 36 me čaka še zadnji quest. zdej sem sam loginam, naredim daily v 20 min in pol logout. naredil sem vse queste in vse kar lahko. če hočeš levelat chare nad 60 je ogromno grinda, tko res sick... do levela 35 je meni to najboljši špil v zadnjem času, ker sem se tok zabaval in odkrival... pol je pa krivulja funa dropnila na nulo. upam da dodajo kmalu nov content in popravijo ta resin. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...