Skoči na vsebino

[PS5] Stellar blade


Priporočeni prispevki

image.png?ex=6631f0cd&is=66309f4d&hm=f57

Mislu sem, da je to nek PG13 špil in cenzurirajo zaradi otrok al neki (meanwhile razčetverjanje in razpolavlanje teles je fun and parties). Pol pa vidim, da je 18+.

Pa naj še kdo reče, da niso konzervativci totalno fuknjeni.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Ma 50:50 oz zlata sredina, je najboljša pozicija. Ekstremi so idiotski na obeh koncih. Sam trditi, da imajo pri prekrivanju jošk v medijih večji vpliv liberalci od konzervativcev je pa res bosa.

Samo zato, ker se sam nagibaš bolj na stran konzerv, jih ne rabiš braniti tudi ko delajo gluposti.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Sicer je debat pointless in debilna. Sam vseeno kje so bili konzervativci pri BG3 in pa TLOU2 boat sceni?

Tu gre pa za par cm kože lepe žene je pa štala.

Na sploh mi je čudno, da v debato ni še prišla mommy milkers aka Lady D  iz RE8. Tudi tam se je cel marketing gradil na oblinah gospe pa ni bilo toliko debat okoli teh ali kasnejše cenzure.

 

V glavnem špil seka sicer ni GOTY kandidat, ker se mu pozna, da so razvijalci novi v svetu AAA naslovov.

Povezava do prispevka

Debata bi morala iti v smer koliko lahko sploh avtorji spremenijo vsebino špila. Nevem daš 80€ za špil, marketing se gradi na čudoviti protagonistki, ki pa lahko hopa čez noč očitno obleče bundo.

Eno je fixanje bugov in glajenje špila, drugo je pa spreminjane vsebine.

Na misel mi pride tudi konec Mass Effecta 3, ko so ga naknadno spremenili.

Nevem na nivoju knjige si sposodiš knjigo v knjižnici na šalterju pa ti iztrgajo par strani, pa vstavijo par novih, ker pač avtorjeva navodila al neki.:D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 7 urami:

Jaz sem čist commital v parry, dodgam samo na promptih ko moraš. Pure Sekiro style plus flashy comboji in specialke. Všeč mi je, da je vsak sistem v combatu viable, ne te forsira tako kot LoP. Ni pa preveč težko, preferiral bi hard mode pred ng+. 

Jaz sem zdaj prečesal Wasteland in naletel na prvega res zajebanega bossa, damaged verzija onega Gigosa al kaj je. Zmetal me ko kanto ene 6x

Povezava do prispevka

Meni se tudi zdi tako zabita incel debata okoli tega. Bogi devi. Delaš 5-6 let in izdaš dobro igrico na koncu pa vsa debata o tem kako odrasli ljudje jokajo kako ima par skinov, ki ne vpliva na zgodbo ali gameplay manjši dekolte a skini so še vedno zelo seksi.

 

Cenzura v video igrah obstaja vse od NES časov. So veliko boljši primeri kot Stellar Blade za borbo proti cenzuri. Za Stellar Blade pa dobiš občutek ali bi morali nekateri morali raje denar dati v kakšnem laufhavsu kot za igro.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Sicer nimam pojma o konkretnem primeru, ker nič ne spremljam igre... je pa res tako. Ni pač fer praksa in lahko eni kričite o incelih gor pa dol. Tudi v ostalih primerih bi blo narobe. Recimo, če bi oglaševali, da igraš v igri ostarelo bogaboječo nuno, ki bi jo kasneje spremenili v radoživo lajdro. Ali spet nekaj čist tretjega... zadeve naj porihtajo kako so si zamislili že pred izidom, preden folk za nekaj plača.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 20 minutami:

Sicer nimam pojma o konkretnem primeru, ker nič ne spremljam igre... je pa res tako. Ni pač fer praksa in lahko eni kričite o incelih gor pa dol. Tudi v ostalih primerih bi blo narobe. Recimo, če bi oglaševali, da igraš v igri ostarelo bogaboječo nuno, ki bi jo kasneje spremenili v radoživo lajdro. Ali spet nekaj čist tretjega... zadeve naj porihtajo kako so si zamislili že pred izidom, preden folk za nekaj plača.

Igrice so zelo slab primer za tvoj point. Avtorji lahko navržejo patch za karkoli, pa si ne boš mogel dosti pomagat, ker v pogojih uporabe (uni 10-metrski črevi, ki jo vsi confirmamo brez branja) načeloma piše, da so stvari v igrici subject to change zaradi patchov. No Man's Sky je meni tudi bil the best, ko je bila še depresivno osamljena izkušnja, kot pa zdaj, ko je nek buddy happy space family simulator. Heartstone mi je bil najjači do Reno-patcha, potem je šlo navzdol in se mi osebno nikoli ni več pobral. V Witnessu mi je hitrost hoje boljša v OG igri kot popatchani. Sovražim Gwent patche, uničli so mi igrico. In tako naprej, in tako naprej.

 

Ne zdaj neki se sprenevedat, kot da prej patchi v igricah niso obstajali lol.

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Saj vem, da je težko... Bi pa blo fer. Na vseh področjih, ne samo v igrah. Filma recimo tako drastično itak ne morejo spremeniti, lahko samo kaj izrežejo. Knjige, ki sem jo že kupil, mi tudi ne morejo prit iztrgat iz rok in spremenit. V igricah pa lahko vse komplet spremenijo. Pač rad vem za kaj dam keš in kaj bom za to dobil, to mi je tudi edino fer. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 minutami:

Igrice so zelo slab primer za tvoj point. Avtorji lahko navržejo patch za karkoli, pa si ne boš mogel dosti pomagat, ker v pogojih uporabe (uni 10-metrski črevi, ki jo vsi confirmamo brez branja) načeloma piše, da so stvari v igrici subject to change zaradi patchov. No Man's Sky je meni tudi bil the best, ko je bila še depresivno osamljena izkušnja, kot pa zdaj, ko je nek buddy happy space family simulator. Heartstone mi je bil najjači do Reno-patcha, potem je šlo navzdol in se mi osebno nikoli ni več pobral. V Witnessu mi je hitrost hoje boljša v OG igri kot popatchani. Sovražim Gwent patche, uničli so mi igrico. In tako naprej, in tako naprej.

 

Ne zdaj neki se sprenevedat, kot da prej patchi v igricah niso obstajali lol.

Delno bi se lahko strinjal z Witness primerom ostali primeri so slabi. No Mans sky nikoli ne bi smel biti depresivno osamljena izkušnja ampak to kar je kasneje postal, ostala dva primera pa sta online multiplayer špila, ki sta podvrženi GaaS načinu.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 22 minutami:

Saj vem, da je težko... Bi pa blo fer. Na vseh področjih, ne samo v igrah. Filma recimo tako drastično itak ne morejo spremeniti, lahko samo kaj izrežejo. Knjige, ki sem jo že kupil, mi tudi ne morejo prit iztrgat iz rok in spremenit. V igricah pa lahko vse komplet spremenijo. Pač rad vem za kaj dam keš in kaj bom za to dobil, to mi je tudi edino fer. 

Se vidi, da še nisi kupil digitalne knjige. Na Amazonu ti jo kar dostikrat popatchajo (seveda ponavadi na boljše, ponovno lektoriranje etc.) :D

 

Dejstvo je pač, da je digitalna vsebina spremenljiva

 

Jaz se sicer 100 % strinjam s tabo, ampak se mi zdi malce debilno, da se ljudje šele zdaj pri Stellar Blade obnašajo, kot da patchi, ki spreminjajo vsebino, sicer niso obstajali. Treba si je pač priznat, da takle mamo v digitalnih časih

 

... In še posebej slaviti razvijalce, ki grejo korak dlje. Najboljša opcija je, da prejšnje verzije igre daš na cloud in si jih naj ljudje downloadajo, če jih želijo igrat. To sta naredila recimo Slay the Spire in The Long Dark. The Long Dark je v igro dodal "time capsule" in lahko dljaš 21 različnih verzij igrice (prejšnji patchi), tako da lahko izbereš tisto, ki ti je najbolj všeč. Pa še praktično nikogar nisem videl, ki bi to res dobro potezo hvalil

 

image.thumb.png.bdda402cde83fcae8ccc352b41b14939.png

 

Je pa že bil en podoben primer kot Stellar Blade, in sicer za Chuchel od Amanita Design, res top čeških devov z odličnimi pustolovščinami. V eni so lik iz blackface patchali v oranžnega nekaj časa po izidu

 

image.thumb.png.d7f10704e4dca47819a49391729b675b.png

 

Tole je odziv, sem šel kar pogledat. Obkrožil sem reviewe v tednu, ko so menjali barvo

 

image.png.6e67a4e6b979cb4482c34daba748bd36.png

 

Kaj nas ta graf uči? 1 teden je zadeva aktualna, potem pa gre folk na naslednjo tematiko :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...