Skoči na vsebino

[PS5] Stellar blade


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 9 minutami:

Meni je samo ful smešno, da folk govori o false advertisement, ko nihče sploh ni videl original verzije tistega costuma preden je kupil igro. :D

Men je zanimivo, da so tudi reviewrji imeli ze verzije z novimi "altered" kostumi a noben se prej ni pizdil dokler niso opazili na tweeterju par primerjav od tistih, ki imajo disk verzijo ko je se starejsi build gor.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Meni je samo ful smešno, da folk govori o false advertisement, ko nihče sploh ni videl original verzije tistega costuma preden je kupil igro. :D

 

Jaz sem napisal, da ne komentiram direkt Stellar Blade, ker igre sploh ne spremljam, ker ne bom igral (razen, če pride na PS+). Sem pa po par postih, ki sem jih prebral, sklepal, da so po par dneh šli zadev spreminjat. Tak, da mojega posta ne vezat direkt na to igro :)

Povezava do prispevka

Tisti ki jokate okoli cenzure, dodal bi še nekaj, a se vi zavedate, da je dosti ostalih outfitov še bolj revealing, kot tisto kar je "cenzurirano"? Zakaj so to cenzurirali, tistega pa ne? 

 

Kakorkoli, igra je še vedno carska. Meni je zgodba ok, nic norega, je pa zabavno. Nekaj sidequestov je tudi zanimivih. Špilam v korejscini, ful boljse kot eng. 

 

 

18f2606bd4f51-screenshotUrl.jpg

18f26067b9e46-screenshotUrl.jpg

18f2606e38992-screenshotUrl.jpg

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 18 minutami:

Jaz sem napisal, da ne komentiram direkt Stellar Blade, ker igre sploh ne spremljam, ker ne bom igral (razen, če pride na PS+). Sem pa po par postih, ki sem jih prebral, sklepal, da so po par dneh šli zadev spreminjat. Tak, da mojega posta ne vezat direkt na to igro :)

Saj ni letelo nate. Meni gre tudi tole spreminjanje na kurac. Pravim samo za točno ta primer, da se folk buni sam zato, da se buni, ne pa ker jih je kdorkoli zares nategnil.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Saj ni letelo nate. Meni gre tudi tole spreminjanje na kurac. Pravim samo za točno ta primer, da se folk buni sam zato, da se buni, ne pa ker jih je kdorkoli zares nategnil.

 

Ja, saj dobro, da si omenil, ker sem mislil, da so ziher tu kaj spreminjali kak dan po releasu, ne pa pred njim. Si mi razjasnil konkretno situacijo :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Tisti ki jokate okoli cenzure, dodal bi še nekaj, a se vi zavedate, da je dosti ostalih outfitov še bolj revealing, kot tisto kar je "cenzurirano".

+nobenga skina niso od zadaj patchal.:lol:

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Ubil Wish Malenio, Goddes of Hot. Igra ga seka, kurvinskih outfitov je tolk, da je kar malo neokusno. 
 

Štiri vrste outfitov so:

Cheap kurba iz bolgarskega truck stopa

 

“Draga” kurba iz shady vietnamskega hotela kjer ti bojo ukradli ledvico

 

Tactical kurba look

 

Gimmick ali cameo kurba look

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Se strinjam, crknes ze, ampak ni zdaj hudo. Zato res hocem hard opcijo probat. 

 

Po drugi strani, srecal sem Goddess of Hot. Do nje sem bil parry bog. Ženska me je v prvih dveh rundah zmetala ko kanto. V vseh treh rundah je mela drugacne napade in kombote. 3/4 napadov nisem znal parryat. Na koncu mi je ratal, porabil vse heale.

 

Sem pa slisal, da je zadnji del igre konkretno zajeban.

Povezava do prispevka

Igra je veliko večja, kot se zdi na prvi pogled. Exploring je tudi boljši kot sem sprva mislil, ne samo da so uganke razgibane in fun, ene so prav brain teaserji. Sidequesti so ok, eni so očiten filler, ni pa grozno. Proper side questi znajo odpret prav cele sekcije map. Also, na koncu je ena cela secret cona v stilu Haligtreeja. 
 

Mislil sem, da mi bojo open world sekcije najbolj boring, pa so se izkazale za zelo kul, predvsem valda zaradi top tier explorationa in combata. 

 

Ambient dobi visoke ocene, glasba sploh z očitnim Nier vibom. Rekel bi tako, to, kaj je LoP povlekel od Bloodborne, je Stellar potegnil od Nier Automata. Zgodba je geto verzija Nier, svet in ambient zelo podobna, meni so to sami plusi, nekomu bo mogoče derivative. 

Tudi težavnost glih prav ramp upa proti koncu, res moraš obvladat mehanike in orodja. Težavnost na normal nikoli ne doseže Soulsov ali LoP.

 

Meni se zadeva nagiba veliko bolj proti devetki kot osemki, bomo videli kak je hard mode v ng+. 
 

Protagonist je bland as fuck, mogoče zaradi lesenega voice actinga, fura neko 2B distanco, izpade pa, kot da je malo mutava. Kot če bi igral z lutko iz Bloodborne. Tle sem čist indifferent, itak mi je večina prednarejenih protagonistov odurnih, za njo vsaj ne moreš met mnenja. Bolj boring manj hot 2B.

Hollywood Nier Automata s top tier combatom, super raziskovanjem, odličnim naborom sovragov, zelo fun bossi in AAA prezentacijo na vseh koncih. Laufa pa tudi odlično. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Galko reče pred 54 minutami:

 Kako se primerja z Bayo 2 ali DMC 5 po kvaliteti?


Bayonetta in DMC sta peak combata, sam sta strukurno čisto drugačne igre - hodiš od arene do arene in iščeš perfekcijo v dolgih combo stringih in jugglih. 

 

Stellar Blade je v combatu zelo dodelan Nier, kjer imaš sicer kakih 10 bazičnih kombotov, ki pa niso frame perfect 25 hit combo stringi, ampak 4-5 hitov stringi katere kombiniraš med sabo in specialkami. Defence je lahko samo dodge ali samo parry, lahko je pa mix obojega. Perfect parry string bossu v faco je točno tako satisfying kot v Sekiru, zvok isto tak fat ding, uff. LoP ima 10x slabši parry feel, pa tudi 2x manjše okno.
 

Igra je drugač razdeljena v tri tipe.

 

Linearni deli so v stilu LoP, torej nek simple From dizajn z loopbacki in bliznjicami, nič kompleksnega. So pa to zelo lepo narejene cone v katere se kasneje vracas in odpiras nove predele.

 

Open world del je hoja po veliki puscavi od tocke do tocke, delanje side questov, raziskovanje in fajt - zelo fun.

 

Dead space del je horror survival del s samo ranged orozjem in brez mape, zelo dobro narejeno, lahko bi bila samostojna igra.

 

Vsak del ima svoje tipe enemijev, svoje bosse in v nobeni fazi ne spusti kvalitete.

 

Vse je ful dobro, nikjer (razen v thick ass departmentu) ni za 10, je pa v vecini kategorij 8 in 9.
 

Pa tko bom rekel, po performancnih katastrofah in fumblih proper skeširanih naslovov, vsaka čast Shift Upu, da niso izdali janky laggy shit, ampak proper narejen produkt ki nikjer ne šepa.

 

Nihče je ne bo imel v hall of fame, ker je prevec mix vseg ma živega in manjka originalnosti, bo pa to garant resen GOTY kandidat.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Sem malo čez sredino špila špil je max 85.

Boj oziroma gameplay drži zadevo nad 80. Zadeva je enostavno res noro dober zastavljena. Ostalo se pa malo šepa na to.

Raziskovanje v "open worldu" mapah je kul. Backtracking v linearnih mapa pa je bolj pain in the ass.

Buzzkill je kar dobro napisal v obeh postih. Sam sicer nisem igral ne automate ali DMC5. Če primerjam z Bayo1 pa ta špil nima cheesa in pa over the top fighta.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Sem tik pred koncem in dificulty spika ni bilo. Parry je čist op in kujkr je fun naredi bosse preveč trivialne (ne vem če sem rabu do sedaj delat kakega 5x, večina oneshot). Pa še tak bi bossi hitreje umiral če nebi mel imunity faz ko so v knockdownu pa hočjo transformat.

Povezava do prispevka

Glede težavnosti bi nekaj dodal. Igra je absolutno zajebana za povprecnega gejmerja. Za nas ni. Še vedno bomo umiral, ampak ne na souls nivoju. Še dobro, da ni v kategoriji teh iger. V primerjavi z DMC in Bayo, je veliko tezja. Obe sem preigral kot totalni amater in odpihnil vse po vrsti. 

 

Igra ponuja ogromno opcij v borbi, odlicno implementiranih, in ce se tega drzis, tu pa tam crknes, in gres naprej. 

 

Zato pa tudi obstaja hard mode. Itak, da bo nam lazja, sej pa igramo te igre ze leta in leta. Pomemben je obcutek, da napredujes in se ucis skozi igro, kaj je najbolj ucinkovito. In ta del so odlicno zadeli.

Povezava do prispevka

6 smrti za pred pred tazadnjega bosa ni glih nekaj :D Sicer mi je bil zadnji boss najbolj zajeban, ker ni praktično nič breathing tima med napadi. Sem pa pri vseh treh doživel da sem jih spravil v neko čudno fazo ko se kar niso pobral iz stuna (L3+R3 takoj po stunu in lahko spamaš do konca durationa en kombo brez da se premaknejo)

Sem v soboto še rushal čez NG+ za platino na story modu, tam pa lahko ckrneš samo da se nekam vržeš.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...