Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2024]


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 10 minutami:

Čaki mal.....The Ringed City še nisi dokončal?? Uf

To je bila moja druga From igra, direkt po Sekiru. Itak sem igral ful površno, niti nisem skrbel za build, orozja itd. Igral sem pa na PCju, vmes nehal in tam ni bilo sejva, tko da je vse šlo.

Zato moram kulturno od zacetka vse preigrat.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

Čaki mal.....The Ringed City še nisi dokončal?? Uf

To je bila moja druga From igra, direkt po Sekiru. Itak sem igral ful površno, niti nisem skrbel za build, orozja itd. Igral sem pa na PCju, vmes nehal in tam ni bilo sejva, tko da je vse šlo.

Zato moram kulturno od zacetka vse preigrat.

Povezava do prispevka

Igram Kingdom Come Deliverance in v primerjavi z Immortals of Aveum nič ne razmišljam o tehničnih težavah (ki so prisotne) in kako bi izboljšal špil, samo igram in uživam.

 

Od Therese DLC sem že preigral, kar je čudno ker sem se zares učil bojevati šele zdej. Vsaj vem kaj me čaka :)

 

Najprej sem imel eno bitko proti nekemu lordu in mi je zbil polovico healtha. Si pravm ajde, sej bom šel kmalu spat 

 

Imel sem šanso pickpocketat enega stražarja za side quest, vrhunsko, dobival sem Thief flashbacks. Čakal sem na pravi moment, tip je zavil v stransko ulico, srce je nabijalo k furji muziko v parkir hiši pri Atlantisu. V prvo nisem našel keša, v drugo sem uspešno našel in spizdil stran. Vmes sem čist pozabil, da bi lahko sejval preden sem šel v akcijo.

 

Potem sem se želel pogovarjati z eno od oseb in sem ga ponesreči pickpocketav direkt v fris, vik in krik kojci. Dva stražarja začneta teči proti meni, jaz tečem stran, samo zaradi polovičnega healtha imam tudi manj stamine. Verjetno sem pet minut tekal stran, dokler mi ni ratalo. Je kar šopal adrenalin. Zdej kak dan ne bom smel v mesto zaradi moje glupe napake

 

Pa ful ga sede nabirat rožice v temu špilu. :D

  • Račka +1 7
Povezava do prispevka

Tut sam igram Kindom Come. Trenutno tam, ko svojemu gospodinu razložil, da je šel meč v božjo mater, ampak da ga dobim nazaj. Špil je top, tudi tisti historical facts trgajo.:wub:

Plus dejstva, noben te ne jebe pet posto, si migrant, strošek, niko i ništa in se jebi sam s sabo...

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Prišel sem do 2. faze uporabnika "Laxatia". Wat da actual fuk, kakšen boss je pa to :D :D Tole pa mislim da bo končno padel en proper min/max guide in en brutalen respec, ker s temle mojim siromakom pa tole ne bo šlo, tipček crkne preden reče O danes je pa oblačno vrem... Prov vaporizira ga :D Zelo moški boss drgač, sem velik fan :)

 

Še dobro da imam celega fuka vseh materialov, če bo treba zašvasati kak drug weapon al pa kej podobnega.

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 urami:

Imel sem šanso pickpocketat enega stražarja za side quest, vrhunsko, dobival sem Thief flashbacks. Čakal sem na pravi moment, tip je zavil v stransko ulico, srce je nabijalo k furji muziko v parkir hiši pri Atlantisu. V prvo nisem našel keša, v drugo sem uspešno našel in spizdil stran. Vmes sem čist pozabil, da bi lahko sejval preden sem šel v akcijo.

Baje če še mal pickpocketaš najdeš retail stellar blada 

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Henry je moj naljubši protagonist ever. Nekaj je na tem huge vmazanem nekulturnem nepismenem slovanu kar me vleče, ne vem pa točno kaj. Malo me tudi spominja na Dunka iz Dunk & Egg. 

Da sploh ne omenjam by far najboljšega featurja igre, pojanje po ultra realističnih gozdovih polnih turkov in divjih živali .Tak Balkan feel mi da.  

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Henry je moj naljubši protagonist ever. Nekaj je na tem huge vmazanem nekulturnem nepismenem slovanu kar me vleče, ne vem pa točno kaj. Malo me tudi spominja na Dunka iz Dunk & Egg. 

Da sploh ne omenjam by far najboljšega featurja igre, pojanje po ultra realističnih gozdovih polnih turkov in divjih živali .Tak Balkan feel mi da.  

"Sicer pa je v svoji enostavnosti vendarle zgolj bedaček Henry, zabit kot deske v plotu" ;)

+ na občutek gozda.

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Vidim, da sem pri Lies of P v IX poglavju al predelu al karkoli pač... Koliko jih je? Je še zafukano in daleč do konca? Bom se vseeno probal spravit naprej. 

 

@Hernire tebi pošljem, ko končam ali preneham? Ke_kit (owner and CEO) je rekel, da si ti na vrsti. Zmeni pa se z njim al je posoja al prodaja ali karkoli pač. To bom zdaj v par dneh videl al bom končal al quitnil. Ne bom več odlašal. Celo večnost nisem niti vklopil PS5. 

Povezava do prispevka

Respecal, min maxal in net-deckal sem ko profesor (ne ta iz foruma), ampak evo, je šlo potwm solo in brez cheesa. Acid advance build ji je nakazal par gnusnih kemičnih reakcij :mafija:

 

Pol sem pa "odrešil" eno npcjevko malo naprej. Sem hotu prej na foromo vprašat, pa je takoj skočil časovno omejen prompt za odločitev. Upam da nisem zajebal :(

Povezava do prispevka

Fuk te igrce, v zadnjem trenutku levelaš, ker pač Training Mission itak skipaš in recimo, da ti še kar gre angleški valček, pač osnove pa obrat, neki ostane še od drugih igrc v mišičnem spominu..., pride Quest "Ples s starši" oni ti pa spustijo iz "side mission" dunajskega, fuuuu, iz backupa hitro potegneš neki kar tam leži že 30+ let, Loading... gremo! "Ta mala ti se sam deli, da vem kaj delam!", švisss sem, švisss tja, še mal te zavrtim... noben ne opaz, ker itak nobenmu ni nč jasn. Muska utihne, hvala... pa te fore. 

Na koncu vseeno rata "like a boss" :limona:

Mission: "Ples s starši"!

XP 100+

Coplete!

#maturanc
438833838_2056741284697456_5932273821449

Next quest... 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
  • g. Profesor locked in unpinned this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...