Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2024]


Priporočeni prispevki

O nice, jaz sem se spravil pred časom preigrat vse te kultne stare streljačine (DOOM, Duke 3d, Quake, Dark Forces ...). Duke 3d se mi je od vseh zbranih najslabše postaral. Prav jadna igrica mi je bil na čase. Najboljše se je postaral DOOM, ki bi jo komot prodal za progresivno 2024 indie mojstrovino, hehe. Javi, kako ti bo dukič. To World Tour verzijo sem tudi kupil, ker je imela dev commente, ampak potem pa so mi bili precej dolgočasni. 

 

Jaz sem še vedno pri Dead Cellsu. Včeraj sem odlomil tako dolgo seanso, da se mi je zvečer sanjalo, da si upgrejdam lika, pa un meni, ko izbiraš med power, neki neki in survival upgrejdom. Kera nora igrica, ko jo enkrat začneš obvladat. 
 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 12 minutami:

Kingdom come, dobil konja legit way. :)

 

Probal lockpicking 'easy' setting z L1, fak, mi ne gre to. Se vid, da nisem lopov po duši.<_<

Najbolj mi mori, ker ne morem določenega questa nardit brez da bi odprl skrinjo.

 

 

 

Pa kako no? Ma saj ni tak težko... Jaz sem vse skrinje in sobane konstantno ropal. Si kaj napredoval v skilu? Bral knjige in vadil pri mlinarju? 

 

Povezava do prispevka

Damn Jagged Alliance 3 so pa res hardcore drogice, tak Xcom 2 na steroidih. Če ste vsaj malo v orožjih in poteznih shoterjih samo stran od tega špila, ker se vam bo sfukal. Res ne vem kdaj me je nazadnje kakšna igrica tako potegnila not kot tole, res igram neprestano. Moral bi programirati neke hardcore zadeve pa vse stoji, ker preučujem statse orožij, mercenarijev in razvijam strategije.

 

V bistvu je igrica res najbolj basic. Ena ogromna kvadratasta mapa, kao nek island so zavezeli La Legion teroristi in ugrabli predsednika, zdaj pa je na tebi in plačancih da ga rešiš in osvobodiš otok. Zgodbo in scenarijh so verjetno napisali v 10ih minutah, kar je edina resna pomanjkljivost igre.

 

Potem najameš 6 momcov iz roostra ene 50ih (vsak ima svoje skille, sposobnosti, statse, dialoge, karizmo) in greš na krvavo jebačino. Gameplay pa je res insane. Imaš fuuul orožij, vsako se drugače vede, metke za vsako, inventarje za vsakega mercenarija (eni lahko nosijo več, eni manj), eni so medici, drugi snajperji, tretji mečejo bombe. In fora je da moraš res taktizirati kaj boš počel s katerim, ker če z nekom, ki nima eksplosive skills mečeš bombe, ti bo to razfukalo v roki ali pa jo bo vrgel namesto sovragom tvojemu buddiju med jajca.

 

Z momci potem zasedaš postojanke in rudnike diamantov (keš rabiš za plačance, ki jim moraš vsak teden podaljšati pogodbo), bad guji pa poskušajo zavzeti nazaj okupirana območja. In to je bolj ali manj to. V bistvu sploh ne znam pojasniti zakaj je špil tako noro dober, ampak po mojem je kombinacija likov, orožij in sposobnosti, ki jih ima vsak med njimi. Res dobra igra, 9/10 gladko. Če bi imela pa še malo boljšo zgodbo in scenarij pa bi jih dal 10/10.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 26 minutami:

Vadil pri mlinarju, ampak ni šans. Bom še probaval, ni kaj, k sreči se skill dviguje tudi z neuspešnimi poskusi. Ampak, ratam nervozen, ko mi dvakrat ne uspe in pol smo tu..:blush:

Jaz imam tud un perk k rabiš manj vrtet, da odpreš. Ne vem pri kateremu levelu lah to odkleneš, ampak od takrat dalje kar gre

Povezava do prispevka

Igram orginalni Far Cry (hehe pozabil sem kok je ta špil dejansko sekal in bil za svoj čas kar dost napreden FPS) pa  Darksiders Warmastered Edition (končno sem se je spravil igrat po ne vem 20 letih?) je taka čist fajn kopij god of wara sm da ma tko mal "odprt" svet.

Povezava do prispevka

Btw, na lovu sem bil uspešen, ujel več zajcev ko m'lord. :mafija: Zdaj pa kontam, da se grem učit brat, predno grem naprej...

 

@magični kralj, kot rečeno, jaz sem špil prvič probal na Neo igre in mi je bil po prvem fajtu v tutorialu rahlo ... jadan. Mogoče zaradi jadne izkušnje. Kak lag pa to.... Pa še nisem bil sfokusiran preveč na špil kot na druge zadeve, povezane z delovanjem sistema Neo igre....

 

Zdaj mi je špil cool.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 1 minuto:

meni je bil KC kr dolgočasen, sem dropal po <1h

 

a to se za dvojko pripravljate da fsi igrate

baje ni špil za inspiring moderatorje, morš met mal več IQja

 

basically tole je Skyrim, če bi bil dober špil

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Nisem še nikoli igral. Kupil pred časom na znižanju, pa so mi zdaj naredili lušte. Ful ni težko, k sem king of FOMO.

Pojma nimam ali me bo potegnilo.

saj ne recem da je shit igrica, sam not my cup of joseph

ce se prav spomnim sem prizgal, skipal intro video, pokradel vsa jabolka v vasi, boksnil kravo, ugasnil, zbrisal

Weraziel reče pred 4 minutami:

baje ni špil za inspiring moderatorje, morš met mal več IQja

 

basically tole je Skyrim, če bi bil dober špil

kul

uredilo bitje magični kralj
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 40 minutami:

Jebite se :D

1714575159807.jpg?ex=6633a915&is=6632579

 

Mene res zanima tvoje mnenje :D Sem full razcepljen glede tega kaj si naj mislim. V glavnem, kolikor vidim je veliki večini kul igra. Se pa najdejo taki brez potrpljenja, ki hočejo konstantno akcijo... Takim pa ta igra ne bo všeč, ker smo že itak vsi povedali, da je kombat tukaj čist v ozadju nekje in sploh ni kaj dosti akcije v tem smislu. Če se uspeš vživeti v Henrija (se poistovetiti z njim) , pa ti bo po moje dogajalo. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 minutami:

Ta špil ima še preveč akcije na začetku, sploh s temi DLCji :D pol ko se enkrat odpre vse je pa čudovita izkušnja

 

Prežvet treba prve 3, 4 ure pa sledit samo glavni zgodbi, ampak sej tud ta del ni švoh tbh

 

Aja, tisti začetek ko spizdis sem čist pozabil :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 7 minutami:

Jaz sem tko 80% siguren, da mi kingdom ne bo kul. Sem bolj za dogajanje. Pa ta setting reeees ni zame

Ne bo ti kul. To je nekaj bolj v smislu RL simulator v srednjem veku.

 

Boš krompirje pral.

 

Drugač mi je pa to ena najbolj memorable iger. Dost sm se naučil v njej.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 35 minutami:

Mene res zanima tvoje mnenje :D Sem full razcepljen glede tega kaj si naj mislim. V glavnem, kolikor vidim je veliki večini kul igra. Se pa najdejo taki brez potrpljenja, ki hočejo konstantno akcijo... Takim pa ta igra ne bo všeč, ker smo že itak vsi povedali, da je kombat tukaj čist v ozadju nekje in sploh ni kaj dosti akcije v tem smislu. Če se uspeš vživeti v Henrija (se poistovetiti z njim) , pa ti bo po moje dogajalo. 

Brez skrbi. Javim mnenje. Če mi bo slaba, vas bom nemudoma vse ozmerjal, tko kot se pritiče MN3 etiketi. 😁

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...