Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2024]


Priporočeni prispevki

Aja, sorry, pozabil, da si šele 'začel'. Kot pravi Vanč - pojdi pokopat starce. Pol se zgodba odvije naprej. Jaz sem sicer imel srečo, pa sem konja dripnil tudi v Tambergu, zvečer, ko ni folka na dvoršiču. In šel s konjem nazaj v Skalitz... Konja uradno dobiš v naslednjem mestu, ko greš z zgodbo naprej. Do takrat lahko uporabljaš fast travel na zemljevidu. Seveda moraš prvič peš in najti tisti fast travel point, ki je v vsakem mestu...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 urami:

Mene ste pa s tem kolektivnim drkanjem na Kingdom Come pripravili do tega, da sem zalaufal Pentiment.

 

r1J5mV.jpg

 

Zaenkrat nisem še nikjer, pa mi špil že dogaja na polno. Tematika - srednjeveška/renesančna umetnost, manuskripti, ilustracije, vera / herezija, lajf v cerkvah in samostanih - mi je top in ful blizu na način, da sem kot turist res mega fan "stare" evrope ter da bi me zadeve iz igrice ful zanimale tudi v RL (sem šel takoj čekirat lokacije iz igrice, kako izgledajo zdaj oz če še obstajajo lol). Prov top mi je brati opombe o zgodovini, backgroundu, raznih svetnikih itd, počutim se kot da sem res na nekem turističnem ogledu srednjeveškega samostana. Plus igrica mi ima mega carski in cosy vibe, uno proper kmetavzarski pozni srednji vek, ko je izgledal lajf res preprost in enostaven. Malo delaš, malo moliš, malo ješ, greš spat, ponavljaš dokler ne crkneš, nobenih preveč kompliciranih stvari in vprašanj - res nice :D 

 

Kok sem vesel, da obstaja tak špil, da obstaja za PS5  in da pride na retail :) Samo kdo da fak je požegnal tak špil in kako za kurca so tega prodali več kot 5 kopij :D 

Upam, da imaš vklopljeno pisavo, ker potem kmet piše po kmečko, duhovnik pa lepo načitano.

Povezava do prispevka

Itak da imam, ta mi je vrhunska fora, kako poskusiti izkoristiti domišljijo igralca da si sam dela voice acting :D :D 

 

 

Aktivist Vanč reče pred 13 minutami:

povsod se nekaj dogaja.

 

jp, največkrat se dogaja, da te v grmu pričakajo trije vrli madžari z noži v roki, Hova mész fiatalember? :D 

Povezava do prispevka

No zdaj imam preigranih 3 ure v Darksiders pa je to kar dobra igrica. Vid se da so pobral iz takrat zelo popularnih iger zadeve, God of War, Okami oz. Zelda stil map in ugank. Sam je zadeva kar posrečena, kar vleče, art mi je tud kar všeč pa zgodba zaenkrat kar uredu, čeprav je protagonist premalo govoreč oz. bi reku, da ni ravno zanimiv, vsaj zaenkrat.  Darksiders 2 bom pa za PS4 kupil pa k bi raj to na TVju igral.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Ma vse skupaj je per-fektno. Še boj mi je postal dober haha. :D

Ta cajt ko še nimaš konja nabiraš rožice pa jih prodajaš, da si vsaj nabaviš bandages (za svaki slučaj), za ostalo bo pa kasneje dovolj denarja :) sploh če misliš krast pa prodajat (boš kmalu ugotovil kje vse lah ukradene stvari prodajaš)

Povezava do prispevka

Star Control 2 "spiritual sequel" kickstarter campaign me je pripeljal do raziskovanja serije, ki je zgleda da leta 2018 mela revival v obliki Star Control: Origins. Tko, da sem se spravil na to. Sicer ma špil ful bolši uporabniški vmesnik, ampak so še zmer characterji, story in rase bistveno manj navdihnjene kot v originalu. Je pa kul vidt, kako  Starcon 2 reimagined v obliki modernega špila... ki somehow ni niti prbližno prišel na moj radar. Tko, da borbam v tej smeri.

 

Na drugi strani mi pa na switchu crkuje Blasphemous ob tazadnjem bossu, k se mi ga niti prbližno ne da več zradirat. :hmm: Predzadnji boss je bil res peak, vsaj ene 20 poskusov sem rabil, filing je bil skorajda pvp, tazadnji šefe mi je pa res v kontra temu, kamor so prej ciljal. In sem kinda over it. Mejbi še piknem, če me piči.

Povezava do prispevka
Schmts reče pred 8 urami:

Na drugi strani mi pa na switchu crkuje Blasphemous ob tazadnjem bossu, k se mi ga niti prbližno ne da več zradirat. :hmm: Predzadnji boss je bil res peak, vsaj ene 20 poskusov sem rabil, filing je bil skorajda pvp, tazadnji šefe mi je pa res v kontra temu, kamor so prej ciljal. In sem kinda over it. Mejbi še piknem, če me piči.

Ja, zadnji boss je res over the top. Sploh zadna faza.

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 56 minutami:

par vprasanj glede post HK igrackanja (guđlal sem da obstaja boljsi ending)

- a je drugi hk fajt kaj tezji, ta je bil verjetno najlazji boss fight in sem bil kr razocaran da je to "konec"

- kaj ste vi nardili s phantom troupe questom

- a je kaksen reward ce pobijes vse dreaming bosse

 

True ending ma drugega bossa in tisto je HC fajt

Dokoncal quest..2 bossa prvi malo lazji ceprav ultra zafukan medtem k drugi pa jao boze

Nic

 

Upam da sem prav razumel tvoja vprasanja :)

Povezava do prispevka

Sam sem pa vcer steamrollal cez Rosa Isabella Street do unega pofukanega klovna, k me je ene 15x zbil ko picko sploh ker je ultra hiter in nefer tracking ampak na konc sm se js bebavo smejal, no pol so me pa spider ladies z minioni poslale v oblivion :)

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 4 minutami:

True ending ma drugega bossa in tisto je HC fajt

Dokoncal quest..2 bossa prvi malo lazji ceprav ultra zafukan medtem k drugi pa jao boze

Nic

 

Upam da sem prav razumel tvoja vprasanja :)

ok safe, ta me je kr razocaral

baje sta dve moznosti, banish da dobis nekega novega npcja alpa pomoc kjer mas ta fajt (ki je baje najbolj fajt v igrici)

a, skoda.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 4 minutami:

Sam sem pa vcer steamrollal cez Rosa Isabella Street do unega pofukanega klovna, k me je ene 15x zbil ko picko sploh ker je ultra hiter in nefer tracking ampak na konc sm se js bebavo smejal, no pol so me pa spider ladies z minioni poslale v oblivion :)

Jaz sem unga bozota sčizal ko ameriški burger. Zvabil sem ga do enih stopnic na katere ni mogel in pol sam plunge attackal in ponavljal. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 6 minutami:

ok safe, ta me je kr razocaral

baje sta dve moznosti, banish da dobis nekega novega npcja alpa pomoc kjer mas ta fajt (ki je baje najbolj fajt v igrici)

a, skoda.

Un te ne bo, verjami mi, bi te znal celo zrageat :D

eh un npc je kr neki, bols 2 fajta k sta rey huda plus charme lahk upgradeas v unbreakable

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 11 minutami:

Sam sem pa vcer steamrollal cez Rosa Isabella Street do unega pofukanega klovna, k me je ene 15x zbil ko picko sploh ker je ultra hiter in nefer tracking ampak na konc sm se js bebavo smejal, no pol so me pa spider ladies z minioni poslale v oblivion :)

Pocaki še na bossa, res proper zajeban fight (usaj meni :)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Fak, kaj mi dela Kingdom Come. Po moje bi lahko samo še to igro igral do smrti in mi ne bi manjkalo čisto nič. :D

Toliko zadev je za početi in vse so mi zanimive in dobro izpeljane.

Kako lahko eni AA (oz. A in pol) čehi naredijo neki tako neopisljivo boljšega od jebene almost multinacionalke Bethesde, mi ne bo nikoli jasno. Evo, tole je proper talent, ne pa uni nespoti pod Toadom Howhardom. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

Da bo na pravem mestu. :P

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Jaz sem unga bozota sčizal ko ameriški burger. Zvabil sem ga do enih stopnic na katere ni mogel in pol sam plunge attackal in ponavljal. :D

Aja js sm se tam okol tistih gredic smikal pa mu heavye tolkel k je prsu izza roba. Se dobr da je staegazer zraven ce ne bi bil gladek skip :D

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 7 minutami:

Un te ne bo, verjami mi, bi te znal celo zrageat :D

eh un npc je kr neki, bols 2 fajta k sta rey huda plus charme lahk upgradeas v unbreakable

edini pri katerem sem rageal do zdaj je bil soul master pa se to v glavnem zato ker je res boring trek nazaj do bossa

pa ene 10x sem ga delal tako da sem se res navelical ze haha

Povezava do prispevka

Bom raje odpisal tukaj, da ne čisto zamestim gostilne.

  

Dejch reče pred 55 minutami:

jaz jo že leta hočm igrat, že odkar je bila free na EGS, ampak mi je laptop prešvoh. tko da sm se odločil in bom rabljeno za ps4 royal edition kupu in je to to.

Nujno se prebij vsaj čez prolog. Na začetku je boj res ostudno lesen in zajeban in bi te to znalo odvrniti (to kar je napisal @Vse_je_najslabse zgoraj). Meni je tudi skoraj padlo dol, ampak če ne bi vztrajal ne bi vedu kaj zamujam. Meni je res ena najboljših gaming izkušenj ever. Zajebano in neintuitivno, ampak je zaradi tega toliko bolj rewarding, ko ti začnejo vse mehanike klikati in občutiš napredek, tko pri liku v igri, kakor pri sebi IRL.

Meni je predvsem nor organski feeling interakcije s svetom in vsemi liki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Pre-order dvojke v support takim studijem?

Vsekakor. Majkemi, da bom vzel special edition, čeko jo napovejo.

No ajde, za proper mnenje bom raje najprej obrnil igro, ampak dvomim, da mi bo od tu dalje karkoli priskutilo to fenomenalno izkušnjo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...